Marionnaud

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2019. június 5.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lifting-hatású kezelés a szemkörnyék számára gél-krém textúrával, a fiatalos kinézetért. Kisimítja a bőrt és a szemek nyíltabbnak, nagyobbnak hatnak.

• a felső és az alsó szemhéjat feltölti, megemeli
  • javítja a bőr rugalmasságát és feszességét
  • csökkenti a fáradtság jeleit és a duzzanatokat a szemkörnyéken
  • felvitelkor hűs, frissítő érzést nyújt

csizi

2017. június 16.

Végre megtaláltam a krémet amit kerestem! Azt teszi amit ígér, a szemkörnyéken a bőröm egész nap eszméletlen puha és bársonyos tapintású ettől a krémtől, ilyet még nem tapasztaltam egyiknél sem. És az ára is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

realet

2017. március 22.

Már egy ideje megvan ez a kis csoda, és sokáig nem vettem elő (mert elcsavarták más szemkrémek a fejemet), de amikor újra használni kezdtem, ezúttal rendszeresen, rájöttem, hogy igencsak jó munkát végez. Tényleg kisimítja a szemkörnyéki szarkalábakat és Audrey Hepburn-méretű őzikeszemeket varázsol legalább fél napig. Késő délutánra azért nekem ki szokott száradni a szemkörnyékem, akkor érdemes a hűvös fémapplikátorával újra átszaladni az érintett területeken, és szinte azonnal visszaáll a bababőr-rend.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Isomalt

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.