Matiere Premiere

Ár:   67 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 26.

Ár:   67 800 Ft

Illatjegyek: labdanum, pacsuli, rózsa abszolút, sáfrány, szegfűbors

Rhodesian Ridgeback

2021. december 25.

Engem ez MFK női, rózsás parfümjeire emlékeztet. Minőségében, tartósságában, komplexitásban. Főleg az Oud Satin Mood-ra. Egyik férfi társ se vegye komolyan azt az "uniszex" címkét, mert nincs az a férfi, akin ez ne hatna nőiesnek. Ez 100% NŐI parfüm!
Egyébként gyönyörű, elegáns, de modern és szerintem könnyen hordható női rózsa illat. Az utóbbi idők egyik legszebb rózsája, amit szagoltam. Próbaként a csuklómra fújtam egyetlen egyet és tartósan vibrált. Hosszú órákon keresztül lehetett érezni, amíg le nem mostam róla. Egy kicsit még azután is. Hölgyeken jól muzsikálna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

KezdoManias

2021. november 30.

A Matiere-nél azt olvastam, az illataik egy természetes összetevő köré épülnek, ami nagy arányban van jelen minden alkotásukban. A "Rose radical"-ban ez az ezerszirmú rózsa abszolút. Ha jól tudom, ez a rózsából nyert illóolaj, amihez növényeket a parfümház saját rózsaültetvényéről nyerik.
Az üveg elég minimál, súlyos darab, ami nekem tetszik. A kupakot sem dimenzionálták túl, egyszerű, fekete műanyag henger. Megemlíteném, közvetlenül tőlük rendeltem, jó alaposan dobozolva érkezett elég gyorsan, kb. három nap szállítási idővel.
Magát az illatot picit kesernyésnek érzem, talán emiatt írták róla, hogy uniszex. Szerintem teljesen női. Egy felnőtt nő illata - rózsa, de nem a kislányos, de azért mégis könnyed módon. Rajtam nagyon tartós, a reggeli 1-2 fújás még délután is érezhető, rózsa mivolta ellenére a szillázsra sem lehet panaszom. Abszolút kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.