Matis

Ár:   13 690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: horvatheszterke, az összetevőket feltöltötte: szalmakalap, Módosítva: 2013. május 15.

Ár:   13 690 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzív tisztító szérum. Gyengéd AHA-kal (gyümölcssavak) folyamatosan hámlasztja a bőr felszínét és garantálva a felszín tisztítását, a bőr megújulását. A MATISEBO SYSTEM mérsékli a faggyútermelődést, szűkíti a pórusokat, mérsékli a zsíros bőrre jellemző kellemetlenségeket.
Lágy, könnyed textúráját még a zsíros bőrtípusok is kedvelik. Ideális a zsíros, kombinált bőrökre.
Alkalmazása: este és/vagy reggel az arcra és a nyakra.

adra

2018. február 5.

Jöttem értékelni, hogy legyen a másik oldal is képviselve, és ha legalább egy embert megkímélek a felesleges 16900 (!!) forintos pénzkidobástól, már nyugodtan alszok. Nekem elég csúnya pattanásaim vannak, főként az arcom ként oldalán fehér tetejű, gyulladtak , plusz kis bőr alatti bőrszínű mitesszerek, az orr körül fekete mitesszer: OKÉ, IGAZÁBÓL MI NINCS?? :D Mindenesetre a kozmetikusom feltette egyszer, kellemes illata volt, könnyeden hidratált, gondoltam, igaz hogy közel 17 ezer forint (Notinon rendeltem), de ennyit megér, ha örökre elbúcsúzhatok a pattanásoktól, nem? pfft. Dehogynem, csak hogy ez most nem vált be :D . Elhasználtam , esti 1 használattal 4 hét alatt elfogyott , utána alig tudtam kitúrni a maradékot, mert a pumpa természetesen nem hozta ki...

Túl hosszú, senkit nem érdekel a sztorid verzió- 2 szóban: RITYI-RATYI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Túl hosszú, senkit nem érdekel a sztorid verzió- 2 szóban: RITYI-RATYI.

Nina93

2017. december 29.

Jó az állaga, kellemes az illata, nem hagy nyomot, nem képez filmréteget az arcon, semmiféle zsíros utóhatása nincs. Drága, de megéri, nagyon szeretem!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

hozza88szolas88

2014. február 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy hete használom és láthatóan javult a bőröm állapota. Kevesebb pattanas és a meglévőket is szépen lehúzta. Csodaszérum :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Nimrod

2013. február 3.

Komolyan mondom, hogy zseniális ez a krém. Nem tudok többet mondani, ebben minden benne van. Az állaga, a hatása, az illata....minőség! Nem érdekel, hogy nem natúr...azon már túl vagyok a sok hatástalan cucc után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

livi

2012. szeptember 4.

Nagyon drága, de megéri az árát! Maximálisan csodákra képes!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Nagyon drága, de megéri az árát! Maximálisan csodákra képes!!!!

horvatheszterke

2011. március 5.

A legtökéletesebb krém,amivel dolgom volt eddig a zsíros bőrrel való harcban.:) Az állaga csodálatos, másodpercek alatt beszívódik, táplál, hidratál, ugyanakkor mattít is. Nekem jobb mint bármelyik bolti hidratáló. Csak kozmetikustól beszerezhető. Drága, de megéri minden forintért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.