Matrix

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jampiangel, az összetevőket feltöltötte: Melcsibabyke, Módosítva: 2017. november 13.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztít, a hajat dússá és egészségessé teszi. A Full Density termékcsalád részeként alkalmazva a termék láthatóan csökkenti a töredezettséget, a haj vastagabbnak látszik, erősebbé válik.

fokyandi

2020. november 7.

Kevés kell belőle, mert igen jól habzik. A mentol enyhén bizsergeti a fejbőrt és frissítő érzest ad. Hogy vastagítaná a hajszálakat? Én sajnos ilyet nem tapasztaltam. Viszont festett hajam van és nem koptatja a színét. Amúgy jól tisztít, de pont azt a hatást nem hozza amire való lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 7.

Liara0826

2019. április 25.

Vendégsében ezt a sampont kaptam és csak ez az egyszeri tapasztalatom van vele de én meglepődtem. Mindig új sampont próbálok ki de ez volt az egyetlen aminél már a sampon mosása után puhának éreztem a hajam. Ezt eddig csak hajmaszkokkal értem el. Jól tisztít és jól habzik, minden amit egy samponnak tudni kell, de nekem puha is lett tőle a hajam. Én meg voltam vele elégedve, szárítás után is jó volt ránézni a hajamra. Egyébként vékony szálú, nagyon könnyen töredező, gyenge hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Milu66

Korcsoport: >54
2018. augusztus 9.

Kellemes állagú sampon, ami azt ígéri, hogy már az első használatkor dúsít. Mivel nagy kiszerelést vettem, már majdnem 1 éves tapasztalatom van, de nem vagyok elájulva tőle. A dúsítást egyáltalán nem látom. A használata kellemes, dús habot képez, jó érzés masszírozni vele a fejbőrt. A hatás érdekében a második mosásnál mindig rajta hagyom legalább 5 percig, de semmi különöset nem tapasztaltam. A tisztítóhatásával sem vagyok teljesen megelégedve. Néha háromszor is megmosom a hajam, mert úgy érzem, hogy nem tiszta a második után. Vékony szálú hajam van. Úgy érzem, hogy még szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.