Matrix

Ár:   3860 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andesz, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajban maradó ápoló, amely puhaságot és fényt biztosít a hajnak és könnyen kezelhetővé teszi azt. Védi a hajat a szöszösödés ellen.

Tviki993

2022. március 11.

Szuper termék!
Együtt használtam a samponnal és a balzsammal, a hajam fényes,dús, könnyen kifésülhető volt!!

Egyetlen negatívum, hogy olyan erősen egy helyre sokat nyom, jó messzire kell tartani , hogy szétszórja kicsit, de majd megszokom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Szuper termék!

Stella8

2021. október 16.

tenyleg nagyon jo kis termek!
Selyemes a hajam tole, bar lehet az is benne van hogy kicsit megvaltoztattam a hajapolasi rutinomaz… de mindenkepp hasznal!
Vizes es szaraz hajra is hasznalom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

tenyleg nagyon jo kis termek!
Vizes es szaraz hajra is hasznalom :)

balazskrisztii

2021. szeptember 8.

Kellemes termék, szép tőle a hajam, de valószínűleg fogok még kísérletezni utána. Ha a földre kerül belőle fújás közben, rohadtul csúszik, vigyázzatok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

HD0rii

2021. április 7.

Nagyjából fél éve használom, minden hajmosás utána pár fújás és jól belemasszírozom a hajamba. Vékony szálú, törékeny hajam van mióta használom fényesebb, egészségesebb, tény és való hogy törik, de kevésbé!! Az illata nem zavaró, nagyon sokáig elég. Összességében nagyon jó termék, nekem bevált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

adriana2541

2021. február 19.

Csodatermék. Vékony szálú, hosszú, festett szőke hajam van, amit kész horror volt kifésülni, mielőtt rátaláltam erre a termékre (sok-sok kísérletezés után). Nem kell sok belőle, nem nehezíti el a vékony szálú hajat sem. Végre nem törik le a hajam fele, amikor vizesen fésülöm :) Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

luci_i

2021. január 4.

Nem rossz, de csodaszernek nem mondanám. Sokáig elég és az illatát is szeretem. Száraz hajra szoktam kenni, szép lesz tőle aztán egy kis idő eltelik és kicsit olyan lesz a hajam mint amikor párát kap. Az INCI-je nagyon nem szép. Nem tudom mennyit érdemel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Cynthia90

2020. október 14.

Imádom! Mikor eldöntöttem, hogy megszabadulok a 10 évig feketére festett hajszíntől akkor vásároltam. Úgy voltam vele egy próbát megér, majdnem derékig érő hajkoronám van, és csak a színétől akartam megválni, a hosszától nem. FANTASZTIKUS. Mintha nem is lett volna leszívva a hajam. Csak ajánlani tudom, főképp azoknak akik ilyen miatt keresnek csodaszert.
(Normál hajon lehet, hogy sok lenne nekem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

(Normál hajon lehet, hogy sok lenne nekem)

Nojchi

2020. szeptember 1.

Sziasztok!
Nagyon meg vagyok vele elégedve. :) Amíg hosszú hajam volt sűrűn használtam és most hogy rövid hajam van, most is használom. Könnyen kezelhető és puha a hajam tőle. A régi fodrászom ajánlotta, mivel nemsokára elfogy, így szeretnék újra rendelni.Tudnátok egy honlapot ajánlani?
Köszönöm előre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Sziasztok!
Köszönöm előre is!

Annie0828

2020. augusztus 26.

Fodrász ajánlotta, vagyis ő mindig fújt a hajamat, és tényleg nagyon puhává varázsolja. Aztán több mint fél éve vettem is tőle.. volt egy kis bénázás, mert én először száraz hajra használtam, de mondta hogy nekem mindenképp vizesre javasolja (tőfestett hosszú barna hajam van) de a fodrásznál mellettem ülő szőke csajnak a száraz hajra ajánlotta. Nagyon gazdaságos, nagyon megéri, én nagyon szeretem az illatát is. A nagy "nem tudok fodrászhoz se eljutni" időszakban, igazi kincs volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

ziza27

2020. július 18.

Az illata nem a kedvencem, engem tisztítószerre emlékeztet, de szerencsére nem túl erős. Mivel sűrű, krémszerű a termék, én nem közvetlenül a hajamra, hanem a tenyerembe nyomok 3-4 fújással, majd azt törölközőszáraz hajon eloszlatom. A hajam nagyon szép és isteni puha lesz, valamint a hajvasalás is könnyebb, gyorsabb és tartósabb tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Hidratálók: Dimethiconol