Matrix

Ár:   3860 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andesz, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajban maradó ápoló, amely puhaságot és fényt biztosít a hajnak és könnyen kezelhetővé teszi azt. Védi a hajat a szöszösödés ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HD0rii

2021. április 7.

Nagyjából fél éve használom, minden hajmosás utána pár fújás és jól belemasszírozom a hajamba. Vékony szálú, törékeny hajam van mióta használom fényesebb, egészségesebb, tény és való hogy törik, de kevésbé!! Az illata nem zavaró, nagyon sokáig elég. Összességében nagyon jó termék, nekem bevált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

adriana2541

2021. február 19.

Csodatermék. Vékony szálú, hosszú, festett szőke hajam van, amit kész horror volt kifésülni, mielőtt rátaláltam erre a termékre (sok-sok kísérletezés után). Nem kell sok belőle, nem nehezíti el a vékony szálú hajat sem. Végre nem törik le a hajam fele, amikor vizesen fésülöm :) Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

luci_i

2021. január 4.

Nem rossz, de csodaszernek nem mondanám. Sokáig elég és az illatát is szeretem. Száraz hajra szoktam kenni, szép lesz tőle aztán egy kis idő eltelik és kicsit olyan lesz a hajam mint amikor párát kap. Az INCI-je nagyon nem szép. Nem tudom mennyit érdemel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Cynthia90

2020. október 14.

Imádom! Mikor eldöntöttem, hogy megszabadulok a 10 évig feketére festett hajszíntől akkor vásároltam. Úgy voltam vele egy próbát megér, majdnem derékig érő hajkoronám van, és csak a színétől akartam megválni, a hosszától nem. FANTASZTIKUS. Mintha nem is lett volna leszívva a hajam. Csak ajánlani tudom, főképp azoknak akik ilyen miatt keresnek csodaszert.
(Normál hajon lehet, hogy sok lenne nekem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

(Normál hajon lehet, hogy sok lenne nekem)

Nojchi

2020. szeptember 1.

Sziasztok!
Nagyon meg vagyok vele elégedve. :) Amíg hosszú hajam volt sűrűn használtam és most hogy rövid hajam van, most is használom. Könnyen kezelhető és puha a hajam tőle. A régi fodrászom ajánlotta, mivel nemsokára elfogy, így szeretnék újra rendelni.Tudnátok egy honlapot ajánlani?
Köszönöm előre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Sziasztok!
Köszönöm előre is!

Annie0828

2020. augusztus 26.

Fodrász ajánlotta, vagyis ő mindig fújt a hajamat, és tényleg nagyon puhává varázsolja. Aztán több mint fél éve vettem is tőle.. volt egy kis bénázás, mert én először száraz hajra használtam, de mondta hogy nekem mindenképp vizesre javasolja (tőfestett hosszú barna hajam van) de a fodrásznál mellettem ülő szőke csajnak a száraz hajra ajánlotta. Nagyon gazdaságos, nagyon megéri, én nagyon szeretem az illatát is. A nagy "nem tudok fodrászhoz se eljutni" időszakban, igazi kincs volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

ziza27

2020. július 18.

Az illata nem a kedvencem, engem tisztítószerre emlékeztet, de szerencsére nem túl erős. Mivel sűrű, krémszerű a termék, én nem közvetlenül a hajamra, hanem a tenyerembe nyomok 3-4 fújással, majd azt törölközőszáraz hajon eloszlatom. A hajam nagyon szép és isteni puha lesz, valamint a hajvasalás is könnyebb, gyorsabb és tartósabb tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

bviki93

2020. június 4.

Szeretem ezt a terméket. A fekete gliss kur sprayt cseréltem le erre. Az illata mennyei, olyan mintha egy szalonból léptem volna ki.
Szöszösödés ellen én nem látok változást, az én göndörödésre hajlamos hajam ugyanúgy szöszösödik.. Viszont mióta használom kevésbé törik, és nagyon puha lesz az eredmény. Vigyázni kell vele, kevés, vékonyszálú hajon nem szabad egyszerre sokat használni, mert eléggé zsírosít. Ez miatt 4*, de a 4 felső határa! Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Kissdorii

2020. február 24.

Még a legszárazabb hajat is megpuhítja. Sokáig kitart, teljesen megéri az árát, már harmadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

eviebeauty

2019. december 15.

Festett, vastagszálú hosszú hajam van, így kifésüléshez bármilyen segítség jól jön. Ettől a szertől a hajam puha, kezelhető, szép fénye van. Én vizes hajra használom, száraz hajra fújva nekem gyorsabban zsírosodott a hajam tőle. 4 csillagot azért adok, mert nekem a pumpa nem a kedvencem, valahogy nem érzem azt, hogy megfelelően porítana és szépen terülne a hajamon, így mindig át kell kicsit masszírozni használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.