Matrix

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andesz, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajban maradó ápoló, amely puhaságot és fényt biztosít a hajnak és könnyen kezelhetővé teszi azt. Védi a hajat a szöszösödés ellen.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Beni1234
Állapot: 20% hiányzik , Helyszín: Nyíregyháza , fizetés: Fizetés banki utalással
anetta.filip

2019. szeptember 6.

Szőkített ombre vörös(!) hajamat Plex használata mellett is megviselte a hidrogénezés. 1hét után éreztem, nem fogom tudni kordában tartani, amikor ez a szer konkrétan megmentett. Szilikon és a borzasztó összetevők ellenére: csodásan fésülhető haj, nulla szöszösödés, törés! Én még ilyen minőséget nem pipáltam.
Törölközőszáraz hajra próbáltam eddig. Mindenkinek szívből ajánlom, aki szőkített hajával nem tud mit kezdeni! 3590Ft volt. Nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Momo87

2019. augusztus 23.

Jó mert az állaga balzsamos én szeretem , hogy nem folyik le a hajamról! Viszont én szigoruan száritás után teszem rá a hajamra mert akkor bazi puha lesz tőle! Probáltam vizesen de akkor nekem sajnos száraz maradt a hajam🌝 tudom drága de szerintem megéri! Nyaralasnál minden nap kentem vele a hajam heti 2szeri hajmosásnál is alig fogy...megéri beruházni sajnos drogériás viszonylatban nincs hasonló sem!

Jöttem updatelni: nos használatát immár vizes hajra 3pumpa hajolaj es ebből olyan 4-5 pumpányit nyomok a tenyerembe osszedörzsi hajvégekre rà ! Picit hagyom beszívódni...és még mindig imádom és puha fènyes a hajacskám tőle🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Yesnori

2019. július 5.

Szuper hajápoló. Száraz, göndör hajam van, ezt pedig olyankor használom, ha éppen kiegyenesítem. Vizes hajra viszem fel, puhává teszi, simítja a szálakat. Könnyebb fésülni, formázni. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

PPetra99

2019. június 27.

Ez a legjobb hajápoló amit eddig használtam! Hajmosás után szoktam a nedves hajamra felvinni, bármennyit tehetek rá, mindet teljesen felszivja.
A festett hajat is nagyon szépen rendben tartja, kezeli a töredezett végeket és meggátolja a szöszösödést.
Nagyon sokáig elég, pedig rendszeresen használom. Még az első flakonnal sem fogyott el, de biztosan újra fogom venni!
Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Zoana

2019. május 26.

Anno pár éve a totálisan elégett hajam maximálisan helyrehozta . Ez a termékcsalád tökéletes erősen sérült haj esetében .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

LogNiki

2019. május 26.

A legjobb hajápoló!!! Évek óta haszbálom, nagyon sokáig elég egy flakon. Egyszerűen csodát művel a hajammal! Könnyű fesules, tartósan puha haj a végeredmény!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

TheNancy07

2019. február 21.

UP: Most már tuti, hogy ez a termék csinálja ezt a hajammal. Hajmosás után fújok a kezemre, nem is a hajamra, és még a nedves hajamba masszírozom. Tök mindegy mennyit rakok rá, nem lehet sokat, mert maradéktalanul felszívja a hajam. A végeredmény az eddigiek mellett: Lesimítja a kiálló/elégett kis szálakat, és jobb összképet mutat a hajról. Aaaaanyira jóó! <3

Ugyan azt tudom elmondani róla, mint a matrixos rózsaszín hajolajról. Csak ennek az illata sokkal kellemesebb, fincsi! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

GabriellaGabriella1

2019. február 5.

Puhává, kezelhetővé teszi a hajat. Nagyon jo termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Puhává, kezelhetővé teszi a hajat. Nagyon jo termék.

dorottyatth

2019. január 31.

Szuper termék! Csodát tesz a hajammal 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Szuper termék! Csodát tesz a hajammal 😊

Villango

2019. január 27.

Igen, fullon van szilikonnal, de a hidrogénnel "kezelt" hajammal csodákat művel. Csak ajánlani tudom károsodott, szőkített, nagyon száraz hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.