Matrix

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Tömény állagú, finom rózsaillatú hajolaj, nagyon kiadós, már vagy 4 éve minden hajmosásnál használom és nem értem a végére. Pakoláshoz keverve nedves hajon és száraz, már beszárított hajra is szoktam használni. Nekem a már beszárított hajon talán látványosabb az eredmény. (Vékonyszálú, szőkített, zsíros tövű, száraz végű hajam van)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

zsofi207

2019. november 14.

Ez egy kicsit könnyedebb olaj a sárga testvéréhez képest. Vékonyszálú hajra ajánlanám inkább, kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég.
Én vizes hajra teszem, aztán beleszárítom a hajamba, ha szükséges pár nap múlva szárazon is egy pumpálással ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

pinkyy

2019. február 10.

Nagyon keveset kell belőle használni, csak a hajvégekre. Így nagyon sokáig elég, nagyon megéri. Szoktam nedves hajra is használni, hajszárítás előtt, illetve száraz hajra is. Tényleg jó kis olaj, nem nehezíti el a hajat és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Viv03

2019. január 19.

Abszolút megéri,nagyon sokáig elég és csodálatossá varázsolja a hajvégeket. Egy parányit rendesen is szoktam belőle kenni a hajamra,fésülés után gyönyörű lesz tőle. Nem mellesleg az illata utánozhatatlan számomra,tuti újraveszem,ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

TheNancy07

2018. november 23.

Hát nem hittem el! Első alkalommal a tenyerembe pumpáltam kb. 5 nyomásnyit, szétdörzsöltem a tenyerembe és az előre lógatott hajamnak a végeit bekentem. Egyszer végig húztam a hajamon, de már akkor nem hittem el, hogy azonnal puhítja a hajam?? Végig kentem a hajam és a végén csak vigyorogtam és pislogtam. Ez tényleg látványos javulást hoz a szétégetett hajvégeimnek! Könnyen felvihető, pár óra alatt beszívja a hajam, az ára kedvező, az illata annyira nem tetszik, de emiatt nem pontoznám le. A hajam puha és fényes lesz tőle valóban! A roncsolódott hajvégeim már csak mérsékelten állnak égnek, szépen összesimítja a szálakat. A kis fehér törés pontokat se látom annyira. Pöpec! Már csak egy kérdésem maradt. Hogy tudtam ezek nélkül eddig élni? o_o ááááh Nagyon jó! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

Tavaly októberben vettem, most fogyott el.
Az illata nagyon jó, a hajam selymes és jó illatú lesz tőle.
Szívesen újra vásárolnám de meguntam az illatát, így nem bánom, hogy elfogyott :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Tavaly októberben vettem, most fogyott el.
Az illata nagyon jó, a hajam selymes és jó illatú lesz tőle.

cseppcsaj00

2018. augusztus 18.

Tényleg csodaszer... Este kaparintottam meg, na mondom ki is próbálom, hát egyből puha lett a hajam, és a beszívódás után is maradt a puhaság, sőt még 2 nappal később is, szóval nem kell minden nap kenni, mint azokkal amiket eddig próbáltam. Így az ára sem vészes. Ráadásul vékony szálú hajam van, de nem nehezítette el, úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Molly01

2018. július 28.

Bár a fodrászom a hajam vastagsága miatt a sárga flakonos testvérét ajánlotta, ezt is volt szerencsém kipróbálni. Mindkettővel nagyon meg voltam elégedve, nem éreztem különbséget a 2 termék között. Szárítás előtt és után is viszek fel belőle pár cseppet a hajvégeimre. Nagyon jól táplál, az eredmény egyből látható, puha és egészségesebb haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Indaevening

2018. július 20.

Egy hajápolási csomagban volt grátiszként. Nagyon szeretem! Szuper az illata, nem nehezíti el a hajam, puha és ápolt tőle a hajvégem. A narancssárga változata nekem nem az igazi, de ez egy csoda. Bátran ajánlom. a

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

zivette

2018. július 2.

Ajándékba kaptam, nem mondom hogy túlzott figyelmet fordítok a hajápolásra de ezt a kis szérumot igyekszem nem elfelejteni. Nagyon sokáig elég, mivel tényleg csak egy csepp kell a hajvégekre. Én kipróbáltam nedves és száraz hajon is és kordában tartja a töredezett hajvégeket. Illatra nekem nem egy hűha de ezt elnézve minőségi termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol