Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Helyreállító sampon érzékeny hajra jukkával és goji bogyóval.

Szilikon- és parabénmentes formula.

Angi1990

2018. december 19.

Imádom ezt a sampont, a legeslegjobb, amit valaha próbáltam. Elsőre kicsit borsosnak tűnik az ára, de abszolút megéri, mert sokáig elég, ha annyit használ az ember belőle, amennyi elő van írva. Én 6 ml-t szoktam felhigítani langyos vízzel, és ezt osztom ketté, így ugyanúgy kétszer mosom meg a hajam, és utána csakis a balzsamot használom, más balzsammal nagyon nem érdemes! Az illata is isteni finom, és mióta ezt használom, hajpakolásra sincs szükségem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Az én hajtövemet abszolút elnehezítette , és teljesen olyan érzetem volt hajszàrítás után , mintha megsem mostam volna a hajam !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Bettina1984

2018. július 14.

Ez a legjobb ami egy hajjal történhet, figyelem csak balzsammal együtt használjátok.
Sokáig elég, az illata is rendben van. Másfél éve csak ezt a márkát használom.
Az ára kicsit borsos, de a hatás miatt megéri.
Olyan mintha most leptem volna ki a fodrászom szalonjából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Sokáig elég, az illata is rendben van. Másfél éve csak ezt a márkát használom.
Az ára kicsit borsos, de a hatás miatt megéri.
Olyan mintha most leptem volna ki a fodrászom szalonjából.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid