Matrix

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tica, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Rugalmas, erős tartást biztosító hajlakk a hosszan tartó, természetes megjelenésű volumenért és ragyogó fényért.

• Kényeztető csipkebogyó kivonattal
  • Tartást és dús hajat eredményez
  • Könnyű, nem olajos formula
  • Csodát tesz a vékonyszálú hajjal
  • Megakadályozza a haj elektromos feltöltődését

Masnis87

2019. február 20.

Az itteni vélemény miatt vettem meg és próbáltam ki, meg mivel valami flancos, professzionális hajlakkot akartam, ami végre megtartja a silány, vékonyszálú, könnyen lelapuló hajamat... Kár volt... Az illata valóban isteni rózsás, nem a megszokott hajlakk szag. Ez nagyon tetszik benne, de hogy semmi hatása nincs, az is biztos. Nagy csalódás. Kettőt vettem kapásból, de egyet már tovább is passzoltam. Rövid hajra tökéletes, de nekem a félhosszú hajamra halottnak a csók. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Scara

2018. november 19.

Számomra a legjobb hajlakk a világon! Vékony szálú hajam van, így hajlakk nélkül az élet elképzelhetetlen. Legalább ezer féle hajlakkot kipróbáltam már, de vagy az egész flakont a hajamra kellett fújni ahhoz, hogy működjön vagy pedig büdösek voltak. Illetve volt olyan is, amelyik az előző kettő kombinációja volt. :(
Ez a hajlakk bár nagyon drága, de ha figyelembe vesszük, hogy dupla mennyiség mint a legtöbb társa és szinte alig kell fújni belőle a tökéltes eredményhez, akkor bőven megéri az árát. Az enyhe, finom rózsaillata csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol