Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2020. március 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• Gyorsan szárad
  • Hosszantartóan fixál
  • Hajtóházas spray
  • Fényes hatást nyújt
  • Párataszító hatású
  • A fixálás erőssége: 5
  • Nem ragad, nem nyújt sisak hatást, nem hagy maradványokat a hajon

svivko

2020. március 12.

Harmadjára veszem újra. Seborrheás a fejbőröm, így elég nehezen találok megfelelő és nem irritáló hajcuccokat. Nem büdös, nem nehezít, nem tapaszt - legalábbis ujjal/fésűvel gond nélkül kifésülhető, és napokig tart a göndör/hullámos frizkó.
Nagyon tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Nagyon tudom ajánlani. :)