Matrix

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml, 500 ml és 1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2015. május 11.

Kiszerelés:   300 ml, 500 ml és 1 l
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Tisztít és folyamatos emelőhatással dúsítja a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vikesz

2017. november 25.

Nekem bevált!Kondicionálójával együtt használom.Tényleg nem nehezíti eĺ a hajam,még több hónapos használat után sem.Nagyon érzékeny a fejbőröm,nem irritalja ami nekem még egy pluszt jelent számomra!;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

timeafekete89

2014. július 8.

Hosszú ideje csak Matrix termékeket használok. Sampon, balzsam, hajvégápoló, thermo glide, hajtóemelő spray, illetve matrix hajszínezővel van színezve a hajam körülbelül 3 havonta. Imádom minden egyes darabját ennek a termékcsaládnak, az én hajammal csodát tettek!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

angelscrime

2014. május 11.

Ez az első felső(bb) kategóriás samponom, egy hónapja használom, de sajnos nem vagyok elégedett egyelőre. Hajmosáskor valóban nagyon jól tisztító érzetem van a használata közben, azonban mindössze másfél napig szép utána a hajam, utána "csomósan" zsírosodik és összetapadnak a tincsek.
Remélem még tudok visszajönni szerkeszteni a véleményemet és kicsit felpontozni hosszabb távú használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

floracska6

2014. február 27.

Nagyon gyorsan szaporodik a Matrix kollekcióm, ez a harmadik darabja a készletnek :) Matrix maniám a Design pulse hővédő spray megvásárlásával kezdődött, ami az eddigi legjobb hajápolási termék amivel valaha találkoztam.
Erről a samponról is hasonlóképp nyilatkoznék, nagyon jó! Elsősorban sokkal jobban megemeli a hajtöveket és puhább, könnyen fésülhetőbb lesz tőle a haj, mint a széles körben terjesztett samponoktól, de nekem a Tony and Guy-t is simán lemossa a pályáról.
2000 Ft-os ára lehet hogy egy picit soknak tűnhet elsőre, viszont nem kell hozzá balzsamot használni annyira jól hidratál és puhítja a száraz hajat.

Hasznos info hogy az iparfumeria-n 1390 Ft-ért lehet hozzájutni és a többi Matrix termékhez is sokkal olcsóbban. Persze csak több terméket éri meg egyszerre vásárolni, mert 990 a postaköltség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Oraculum

2014. február 8.

Anyának vettem, jó illat, dús hatás hajtőemelővel alkalmazva, kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Anyának vettem, jó illat, dús hatás hajtőemelővel alkalmazva, kiváló termék!

Veronika

2013. november 24.

Én a fodrászomtól kaptam ajándékba 1 flakonnal és már az első használat után annyira könnyű,dús lett a hajam,mint még soha! :) a hatás tartott másnap is, úgyhogy ha elfogy,venni fogok!! eddig imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

SierraBp

2013. március 24.

Jó sampon, nem szárít, nem zsírosít.
Eddig a Matrix Total results repair hajszerkezet javító sampont és balzsamot használtam.
Most meg ezt próbáltam ki.
Nagyon szépen javítják a száraz hajam szerkezetét. Nincs elnehezülés érzet, nem szárít. Szóval nagyon nagy kedvencek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

Jó sampon, nem szárít, nem zsírosít.
Most meg ezt próbáltam ki.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.

Színezék. Barnás sárga.