Matrix

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginaaa91, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A maszk eltávolítja a meleg vörös tónusokat a hajból, ami visszatükröződéseket idéz elő a barna hajon, és hűvös tónust kölcsönöz a barna hajnak. Ugyanakkor táplálja a hajat és ragyogó fényt kölcsönöz neki. Az első alkalmazás után a haj bársonyosan puha, ragyogóan fényes és könnyen fésülhető lesz.

enikovanyik

2021. március 10.

Teszi amit ígér, ajánlom a samponnal és a balzsammal együtt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Teszi amit ígér, ajánlom a samponnal és a balzsammal együtt. :)

ginaaa91

2020. november 4.

Tegnap próbáltam ki, de egyelőre nem sok sikerrel. Sajnos nem olvastam el előtte a használati utasítást, amiben azt írják, hogy kesztyűben kell felvinni a hajra, és ezáltal szinte zöld lett a kezem! :D Brutálisan fog!!! Annyira megijedtem, hogy gyorsan le is mostam, tehát egyelőre nem tudok róla még érdemben nyilatkozni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.