Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. május 5.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• vonzó fényt ad a hajnak
  • bársonyosan selymessé teszi a hajat
  • kiküszöböli a haj töredezését
  • meggátolja a haj kreppesedését

Miruska

2020. szeptember 29.

Ajándékba kaptam. Nagyon finom az illata. Hozza amit az ember elvár egy hajban maradó ápolótól. Könnyen fésülhető haj szárítás előtt, alatt és után. Selymes, puha, fényes haj. Én hosszabb távon arra vagyok kívácsi, mennyire gátolja a töredezést. De, az azonnali hatás természetesen kapja az 5 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Plusskutya

2020. június 3.

A megmentő :-)
Szárítás előtt 2-3 pumpányi mennyiséget fújok a festett, száraz végű, szálkásodásra hajlamos hajamra, ééééés megtörténik a varázslat. Sima, végtelenül puha, aranylóan csillámló hajzuhatag az eredmény. Sokkal könnyebben kifésülhető, az illatát imádom, és szárítás után a hajam simán szerepelhetne egy hajtermék reklámban (ami nagy szó, mert alapból elég nyomi...) :-)))
Szeretem a Matrix termékeit, és ez sem okoz csalódást.
Az N. betűs oldalon gyakran akciózzák (épp most is, úgyhogy tegnap rendeltem egy újabb adagot), így nagyon megéri, és megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

A megmentő :-)
Szeretem a Matrix termékeit, és ez sem okoz csalódást.

Hidratálók: Acetamide MEA, Xylose

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk