Matrix

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Hajszerkezet helyreállító regeneráló sampon

Helyreállítja a károsodott hajat és belülről építi újjá a kutikulát a Kutikula Rebond TechnologyTM-val, mely Ceramidot + Amino Szilikont tartalmaz a tökéletes szalon eredményért.  Ajánlott: törékeny, törött, porózus hajra, ahol sértült a kutikula réteg.  A Repair sampon tisztít, újjáépíti a törékeny hajszálakat, növeli az erejét és fényét.

rougeoftheday

2017. január 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nem tudom, hogyan lehetséges, de egyszerűen nem akar elfogyni. Nagyon sokáig elég. Imádom az illatát és a hajamat utána. Tiszta, illatos, selymes és természetesen erős is mióta ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Mossyka

2015. április 8.

1300 forintért vásároltam belőle a fél literes kiszerelést, pontosabban abból is kettőt. Külföldön mindenki áradozik róla, hogy mennyire jó, de őszintén megmondva számomra nem az igazi. Szerintem, ha egy igazából szétroncsolt, agyonszőkített hajat ezzel valaki 2x átmos alaposan, garantáltan szevasz van az egész hajának. Alaposan tisztít, a jóistent is lekapja a hajhosszról egyetlen samponozással, pedig csak a tövét mosom vele, ami viszont igényli a kétszeri mosást, tehát a hajam hossza úgy néz ki öblítés után, mint egy hatalmas raszta csimbók. Még a Serical latte, placenta sem tudja utána tökéletesen selymessé varázsolni a sérómat, pedig más samponnal pakolás után csak úgy siklik.. Hajszárítás közben a fésű meg majd beletörik a hajamba, pedig ezután a sampon után minden hajolajamból legalább 5x annyit teszek rá, mint szoktam.
VISZONT: Miután kivasalom a hajam, gyönyörű, csillogó és puha lesz, és fele annyira sem száll mint szokott. Ha nem kapnék hajmosás közben agyvérzést, hogy a kezemben marad az összes hajam, akkor 5 csillag lenne, de így a hármat is csak jóindulattal kapja meg, mert a fejbőröm viszont nincs odáig a fésülködés közbeni cibákolásért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Oraculum

2014. február 8.

Imádom, az egész termékcsaládot, korpás hajra is nagyszerűek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Imádom, az egész termékcsaládot, korpás hajra is nagyszerűek!

SierraBp

2012. szeptember 10.

Egyelőre még csak a sampont vettem meg a termékcsaládból, és most mostam vele először hajat.

Finom illata van (lehet, hogy zöld alma, vagy valami gyümölcsös).

Jó állagú (=egészséges kinézetű ;) lett tőle a hajam, mégis van tartása. Szépen csillog, és egyenletes (nincs szöszösödés, szálló haj). Az tetszik benne, hogy természetes tapintása van a hajamnak, nem nehezítette el. Nem érzem azt hogy attól lenne szép egészséges kinézetű, hogy rajta lenne vmi massza bevonat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Finom illata van (lehet, hogy zöld alma, vagy valami gyümölcsös).

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak