Matrix

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: LillaM, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Matt, színevesztett festett hajra ajánlott
  • A porózus, érzékeny hajszerkezetet ragyogó fényűvé változtatja 45 hajmosás után a kondicionálóval együtt történő használat esetén
  • Semlegesíti a sárgásodást
  • Megszünteti a fakó árnyalatot
  • Ragyogóan csillogó szőke hajat eredményez
  • Fényt kölcsönöz az ősz és fehér hajnak
  • Fade Guard Technology™
  • Biztosítja a festett, színezett, melírozott hajak színvédelmét
  • E-vitamin és napraforgómag-olaj tartalma ápolja és fényesíti a hajat, biztosítja a hosszan tartó ragyogó hajszínt

Wyush

2021. március 29.

Egész jó volt szőke koromban, szerettem, hogy jól habzik és tetszett az illata is, viszont hamvasításra a Kallos sokkal olcsóbb samponja jobb volt ezerszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

LillaM

2020. augusztus 20.

Csak allergiapróbát végeztem, bepirosodott a bőröm tőle és még most, 4 nappal utána is száraz a bőröm a próba helyén. Sajnos odáig nem jutottam, hogy a hajammal mit kezdene, ez így sajnos egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Fehereszti

2020. július 4.

4 és 5 csillag között gondolkodtam, de azért 5öt nem adnék rá. Mondjuk 4,5😁 szépen hamvasítja a festett/szőkített hajamat, de ha rajta hagyom picit túl tud szaladni. Igaz ha csak rendeltetésszerűen megmosom, szépen hamvasít és hozza amiért vettem. 😊 Picit szárít mint minden ilyen sampon, de pakolás utána és szép lesz a hajam tőle. Ki fogok majd mást is próbálni, de szeretem ezt a sampont.

Update: háát, nem az igazi, hosszabb távon tesztelve. Igencsak túl lehet vele szaladni, picit már természetellenesen lilába hajló ezüst hajat is tud produkálni. Nem hiszem hogy újra fogom vásárolni. 3 csillagnál nem is igen ér többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

beafe

2020. május 15.

Szuper sampon. Nekem nagyon megéri. Nem szárít, állaga, illata jó és megteszi a hatását, szépen eltünteti a sárgát és sárgaság megelőzésre is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Tike9712

2020. április 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont hosszú ideje használom. A hajam megtartja a hideg szőke árnyalatát, nem zsírosodik és megtartja a formáját a beszáritás után. Kicsit szárítja a fejbőrt mint minden szőkítős sampon, de ha néha más sampont is használunk akkor ez azonnal helyreáll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

zsofi207

2019. november 14.

Az előttem szólókhoz csatlakozom, hogy nem elég pigmentált, viszont hamvasító samponokhoz képest nem annyira szárít.
Jó-jó, de a Fanola no yellow-t semmi sem szárnyalja túl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Jó-jó, de a Fanola no yellow-t semmi sem szárnyalja túl.

RimmelAthen

2019. május 4.

Az eddigi hamvasító samponjaim közül ez az egyik, amelyik talán a legkevésbé csinált bármit is a hajammal. Mivel drágább árkategória, sokat vártam tőle. Nem volt sárga a hajam de hamvas sem. Nem szárította a fejbőröm sem a hajam és nem is zsírosított. Nekem nem érte meg ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

pacsalia

2019. január 29.

Elégedett vagyok az eredménnyel, használata után 2 napig nagyon szép hamvas hatása van a hajamnak.. csillog, van tartása plusz tényleg valahogy másabb, frissebb, hamvasabb lesz a színe is. kár, hogy csak ideiglenes és nem tartós eredményt lehet elérni vele.
Picit szárít, de ennyi talán egy hamvasító samponnál még belefér. Jó "formája" van a hajamnak, ha ezt használom :) tehát jól be lehet szárítani, stb.
Egy csillagot a magas ára, nehezen beszerezhetősége és az enyhe szárító/gubancképző hatása miatt vonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

boczetimea

2018. december 5.

Fodrászom ajánlására vettem meg a sötétebb lila változatát. Csodákat művel a hajammal, efelől kétségem nincs. DE! Hajmosás után 1 nappal olyan viszketés kap el, hogy letudnám vakarni a fejem a helyéről.. Úgy hámlik tőle a bőröm mintha pikkelyeim lennének a hajam alatt. Nagyon sajnálom, hogy nem kompatibilis velem, mert amúgy tényleg egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

doris92

2018. április 11.

Egy hete használom és nagyon meg vagyok elégedve. Előtte Schaumát használtam ami brutál módon szárította a hajam. Viszont ez a sampon nem, kevés elég belőle és nem is kell rajta hagyni a hajon hogy kifejtse a hatását. És lassan fogy, pedig két naponta mosom vele a hajam, mert szeretném a hamvas hatást mindig fent tartani a hajamon. :) Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lila színű.