Matrix

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. október 30.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Matt, színevesztett festett hajra ajánlott
  • A porózus, érzékeny hajszerkezetet ragyogó fényűvé változtatja 45 hajmosás után a kondicionálóval együtt történő használat esetén
  • Semlegesíti a sárgásodást
  • Megszünteti a fakó árnyalatot
  • Ragyogóan csillogó szőke hajat eredményez
  • Fényt kölcsönöz az ősz és fehér hajnak
  • Fade Guard Technology™
  • Biztosítja a festett, színezett, melírozott hajak színvédelmét
  • E-vitamin és napraforgómag-olaj tartalma ápolja és fényesíti a hajat, biztosítja a hosszan tartó ragyogó hajszínt

RimmelAthen

2019. május 4.

Az eddigi hamvasító samponjaim közül ez az egyik, amelyik talán a legkevésbé csinált bármit is a hajammal. Mivel drágább árkategória, sokat vártam tőle. Nem volt sárga a hajam de hamvas sem. Nem szárította a fejbőröm sem a hajam és nem is zsírosított. Nekem nem érte meg ennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

pacsalia

2019. január 29.

Elégedett vagyok az eredménnyel, használata után 2 napig nagyon szép hamvas hatása van a hajamnak.. csillog, van tartása plusz tényleg valahogy másabb, frissebb, hamvasabb lesz a színe is. kár, hogy csak ideiglenes és nem tartós eredményt lehet elérni vele.
Picit szárít, de ennyi talán egy hamvasító samponnál még belefér. Jó "formája" van a hajamnak, ha ezt használom :) tehát jól be lehet szárítani, stb.
Egy csillagot a magas ára, nehezen beszerezhetősége és az enyhe szárító/gubancképző hatása miatt vonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

boczetimea

2018. december 5.

Fodrászom ajánlására vettem meg a sötétebb lila változatát. Csodákat művel a hajammal, efelől kétségem nincs. DE! Hajmosás után 1 nappal olyan viszketés kap el, hogy letudnám vakarni a fejem a helyéről.. Úgy hámlik tőle a bőröm mintha pikkelyeim lennének a hajam alatt. Nagyon sajnálom, hogy nem kompatibilis velem, mert amúgy tényleg egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

doris92

2018. április 11.

Egy hete használom és nagyon meg vagyok elégedve. Előtte Schaumát használtam ami brutál módon szárította a hajam. Viszont ez a sampon nem, kevés elég belőle és nem is kell rajta hagyni a hajon hogy kifejtse a hatását. És lassan fogy, pedig két naponta mosom vele a hajam, mert szeretném a hamvas hatást mindig fent tartani a hajamon. :) Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

dorottyatth

2017. december 3.

Végre egy szuper hamvasító sampon, amitől nem lesz lila a hajam :D
Heti 1x használom és láthatóan kevesebb benne a sárgás árnyalat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Végre egy szuper hamvasító sampon, amitől nem lesz lila a hajam :D
Heti 1x használom és láthatóan kevesebb benne a sárgás árnyalat. :)

bubilany

2017. november 9.

Nagyon jól bevált sampon, és kicsit sem szárít (mint oly sok másik hamvasító). Nem kell rajtahagyni, nekem elég volt egy sima rendes hajmosás vele és az eredmény látható a festett hajamon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

thewildone

2017. november 1.

Festett szőke hajamat a fodrászom ajánlására ezzel a samponnal mosom. Régóta szőkítve van a hajam, így elég sok silver sampon átfutott már a kezeim között, nekem eddig ez vált be a legjobban, mert nem szárít és nem kell sokáig rajtahagyni ahhoz, hogy szép eredményt kapjunk (sok más silverhez viszonyítva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.