Matrix

Ár:   2830 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Hajtőemelő hab formula a dús hatásért és erős tartásért.

Használata: Használat előtt rázza fel, majd a hajat tincsenként emelje meg, majd az álló helyzetben tartott flakonból permetezze a habot a gyökerekre.

Kiszerelés: 241 g

Szalonexkluzív márkatermék, kizárólag fodrásszalonokban kapható!

PKitty

2016. december 7.

Eleinte nem volt jó véleményem róla, de rájöttem, hogy én használtam rosszul. A habot amit kifújt próbáltam eloszlatni és úgy tűnik, ez rossz ötlet volt. Ami bevált, hogy megemelek egy nagyobb tincset és arra az oldalra fújok belőle amerre rálapul a hajam, majd lehajtott fejjel szárítom meg és kész. Nem tapad, valóban emel a hajtöveken, kb 2 napig tart igazán a hatása. Volt már jobb termékem, de az drágább is volt, így erre sem panaszkodhatok nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

revenda

2016. november 15.

Nekem ez a termék kicsit sem emelt a hajamon. Ennyi pénzért többet vártam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Nekem ez a termék kicsit sem emelt a hajamon. Ennyi pénzért többet vártam...

Sziszi

2016. október 20.

Nekem nem jött be. Egyáltalán semmit nem emelt a hajamon, még pici tartást sem adott neki,pedig nagyon bíztam benne, mert évek óta ennek a márkának a hajápolóit használom, és azokkal elégedett vagyok. Ez a termék nekem sajnos semmilyen szinten nem hozta az ígéretét. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

panka71

2016. július 25.

Ez a termék fantasztikus a vékony szálú, lelapuló frizurával kínlódóknak. Hajtőre fújva kellemes illata van, hatalmasra dúsít, és tartós a hatása. Akinek picit hajlamos a zsírosodásra a haja, annak külön is segít, mert nekem egy kissé szàrazabbá tette a hajtövet. Hátha másnak is... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

Oraculum

2014. július 7.

Érdekes, hogy hab alapú és nem spray, de jobb így szerintem, mert nem zsírosít és nem is ragad használat közben és utána sem viszket, hámlik tőle a fejből, nagyon jól célozható és emelhető meg vele a hajtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.