Mattes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Metro   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalinkoz, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Metro
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Zsíros kézápoló krém. Glicerin, avokádó olaj és allatoin védik a bőrt és elősegítik a regenerálódását.

Kise

2016. december 12.

Szuper krém: jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem marad zsíros érzet, jó az illata, olcsó. Nem is kell más, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

Kise

2016. december 12.

Szuper krém: könnyen beszívódik, jól hidratál, olcsó, jó az illata.Mivel más nem kell egy kézkrémhez, mindenkinek ajánlom.

koxy001

2015. augusztus 7.

Pozitívum hogy nagyon olcsó volt és kellemes az illata, viszont nagyon zsíros és inkább megszárad a kézen minthogy beszívná a bőröm. Munkahelyemen használom és mindig csak mogyorónyi adagot kenek el, átmenetileg javítja a bőröm állapotát, viszont ha kezet mosok simán lejön amit felmentem, még 2 óra elteltével sem szívódik be. Nem hiszem hogy megvenném mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

papucsallatka

2015. június 5.

kb 200 forintért vettem a metróban, semmi reményt nem fűztem hozzá és meglepően nagyon jó :O az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Bnemrita

2015. április 17.

180 (!) forintért vettem egy cba-ban. Az antibakteriális változatát. Kicsit zavar, hogy lassan szívódik be, túl zsíros hatást kelt a bőrön. Szerintem hidratálni sem hidratál 100 %-osan, amolyan olcsó húsnak híg a leve krém, de végülis egynek jó, de csak sűrűn használva ér valamit. 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 17.

doraszabo

2013. december 26.

Az én kezemmel nem tudom mi lett, de kifújta a szél, égett, és sebes volt. Sok mindent próbáltam, de nem vált be semmi. Aztán jött ez. Egy héten át rendszeresen kenegettem vele a kezem, és teljesen megjavult. Engem csak az zavar, hogy elég zsíros, és nehezen szívódik be, szóval sokáig nem tudtam mit csinálni. Ettől eltekintve megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

kalinkoz

2013. február 13.

Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó kézkrém ilyen jó lehet. Allergiás a kezem, csak a bőrgyógyász sem tudta megmondani pontosan mire. Ezért nagyon száraz és viszket, sokszor sebes. Mindenféle kézkrémet próbáltam, de nem vátak be. A helyi boltban találtam ezt és olyan mit veszthetek alapon megvettem. Nagyon bevált! Egy-két használat után is látványosan elmúlt a szárazság és védőréteget képezett a bőrömön. Szóval ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.