Mauboussin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: DFI, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2013

Illatkategória: virágos-cirtusos

Illatösszetevők: kalabriai citrom, kandírozott alma, fehér rózsa és fehér pézsma

DFI

2016. szeptember 19.

Müllerben kapható. Valahogy mostanában tetszenek a citrusos friss illatok, a Funnyt próbálgattam, de túl szúrós, mosogatószeres az elején. Ez a kis Lovely szerintem a Funny lágyabb kifinomultabb verziója, egyszerű de nagyszerű citromos, friss illat, lineáris nem édesedik be. A sima a la folie viszont ennek a nyomába sem ér, kis rózsás gyümis valami.
Mindenképpen ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Mindenképpen ötös.