Mauboussin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2021. március 18.

Kiszerelés:   60 ml és 90 ml

Fejjegyek: bergamott, fügefalevél

Szívjegy: szantálfa

Alapjegy: cédrus

Mauboussin Une Histoire d'Homme Irresistible EDP fújósok
Ár: 750 Ft, 1150 Ft, 1750 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2021. március 26.

Régi "vakonrendelős" időszakom emlékeként nosztalgiáztam kicsit.. hát (sajnos) ma is meg van ennek az izgalma/varázsa.. :)
Elfeledett vagy relatíve ismeretlen, kevésbé mainstream márkák között keresgetni a jó illatokat.. nagyon-nagyon sok pozitív meglepetés volt, meglepően kevés, igazi csalódással.
Ez az illat sem okozott kudarcot.. Azt gondolom, hogy egy nagyon egyedi és sokoldalú, igényes, bár kevés, de jól válogatott összetevőt tartalmazó, divathullámot nélkülöző különleges illatvilág. Szívesen hordanám a hétköznapokban, de van benne némi kellemes elegancia is puhasága és finomsága okán.. egy igazi allrounder.. szerintem nagyon sok élethelyzetben megállja a helyét. Talán picit gyümölcsösebb mint amit összetevők alapján gondolna róla az ember de a domináns (cédrus)fás akkord baromi jól ellensúlyozza azt.
Amit észrevettem, hogy kifújást követően egész gyengének tűnik, de érdekes módon ahogy fejlődik (bár nem egy túlbonyolított illat és nem is változik sokat) úgy kezd ereje teljében lenni. Fél óra után bizonyos időközönként egész határozottan csapja meg az orrom egy nagyon kellemes illatvilág.. ilyet nagyon ritkán tapasztaltam eddig, de nála és rajtam ez a tulajdonság egyértelműen jelen van.
Az üvege nagyon szépen követi az illat igényességét.. tetszik.. nagyon nem bántam meg..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.