Maui Moisture

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremezs, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Müller, Boots
Kategória:   Hajápolók

"Aloe vera lé és kókuszvíz egyedülálló keveréke. Az eredmény? Hidratált, fényes, egészségesnek kinéző haj."

Nem tartalmaz szulfátokat, szilikonokat illetve parabéneket.

Vegán

Martu0508

2020. február 15.

A Müllerben vadásztam valami göndörbarát (szulfát, szilikon és szárító alkohol mentes) balzsamot, és nem vettem akkor észre, hogy van benne némi alkohol. Általában kifésülésre és co-washhoz használom, mert vízzel összedörzsölve enyhén habzik, jól el lehet oszlatni. Nagyon szeretem, nem nehezíti el a hajam, és egy balzsamhoz megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

ellla18

2019. május 29.

Már lassan egy éve tagja a hajápolós polcomnak és most is van még benne,amit nem bánok mert sajnos külföldi nyaralásom során szereztem be egy német Dm-ben és sajnálni fogom ha kifogy mert itthon ha jól láttam egyelőre nem lehet kapni sehol😐Nagyon nagy kedvencem lett,mert borzasztóan puha tapintást varázsol a száraz fénytelen hajamból és az illata valami fantasztikus. Hatalmas 5* Ár érték arányban valamint hatásosságát illetően is verhetetlen.😊 Ami még plusz mindezeken felül hogy vegán termékről van szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

kremezs

2019. március 10.

Számomra tökéletes ez a balzsam, nagyon puhává és fényessé varázsolja a hajamat, nem nehezíti el, és nem is száll tőle a hajam. Kb. 1 hónapja használom, és még majdnem félig van, pedig nagyjából minden 2. nap használom, úgyhogy eléggé kiadós is. Nekem vékonyszálú, festett szőke hajam van, nem tudom, hogy száraz / vastagszálú hajra mennyire lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.