Maui Moisture

Ár:   £5.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Ár:   £5.99
Lelőhely:   Müller, Boots
Kategória:   Hajápolók

Revitalizáló és hidratáló hajmaszk sheavajjal száraz, sérült hajra. Szilikonmentes termék.

Ár: 2500 , Eladó: puttererstefi
Állapot: Kb. 2-szer próbált, Helyszín: Szeged, Baja (esetleg Bp), fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gitta

2021. július 27.

Szuper illata van, jól hidratál balzsamként/pakolásként használva. Én leave-in-ként is használtam reggelente, a göndör hajamnak hullám-frissítés céljából :) Icipici mennyiség tenyérben eloszlatva+pici vízzel hígítva+fürtökbe belenyomkodva. Vigyázni kell, mert ha túl sok a termék a hajon, azért elnehezítheti, zsírosíthatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

SimonKrisztike

2020. április 26.

Nagyon sok vastagszalú hajam van, a samponjával vettem meg a vélemények miatt!!
Annyira nagy reményt fűztem hozzá, de egy Kallos-os és Ziajás pakolás többet tesz a hajammal!!
Hiába szilikonmentes, elég csúnyák az összetevők!Szinte nem csinál a hajammal semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Nagyon sok vastagszalú hajam van, a samponjával vettem meg a vélemények miatt!!

juhanoemiii

2020. április 25.

Úgy szerettem ezt a hajmaszkot, nagyon puha és sokáig jó illatú maradt tőle a hajam. Sűrű és így kevés kell belőle sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Edina5145

2020. február 9.

Sűrű állagú kókuszos illatú. Az én tapasztalatom az volt ha sokat teszek belőle akkor eléggé el nehezíti a hajam. heti egyszer használom ilyenkor tizenöt húsz percig rajta hagyom, utána nagyon puha tapintású lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Nuseekaah

2019. július 25.

Nagyon kiadós, sűrű állagú, kókusz illatú maszk. Nekem nagyon bevált, bár meg kell találni az optimális mennyiséget, hogy ne zsírosodjon hamarabb a hajam. De ezért nem vonok le pontot. Én ritkán használom, ha épp szárazabb a hajam az átlagosnál. Nagyon jól hidratás, selymes és puha lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

blckrainbow

2019. április 18.

IMÁDOM!!!! Nagyon picit benedvesítem a hajam, rácsapok egy adaggal, szépen bedolgozom, aztán zuhanysapi+törcsi kombó fél óráig, és álompuhaságú lesz a hajam tőle. Az illata is mennyei, tuti újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

murczinodett

2018. július 16.

ez a hajpakolás egy álom. felkentem és jól becsomagoltam a hajam majd beültem az otthoni hordozható burám alá és vártam 20 percet, ezután hideg vizzel kiöblítettem a hajam, ami annyira puha lett tőle, hogy elképesztő. Nagyon göndör hajam van és teljesen gubancmentes lett, puha és egy tincs sem lett szőrhatású száradás után. Kár, hogy csak 5 csillagot lehet adni szerintem nagyon jóóó ez a pakolás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

mrsgrob

2017. december 5.

Fehér, krém állagú, enyhén édes kókusz illatú hajmaszk. Kifejezetten sűrű és krémes, valóban maszk és nem csak balzsam. Hetente egyszer használom, akkor fél órát a hajamon hagyom. Lemosni nem nehéz, a hajam kellemesen ápolt és puha lesz. A férjem nem annyira kedveli, neki túl sűrű, nehezen kezelhetőnek tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3