Maui Moisture

Ár:   £5.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Ár:   £5.99
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Hajápolók

Revitalizáló és hidratáló hajmaszk sheavajjal száraz, sérült hajra. Szilikonmentes termék.

Nuseekaah

2019. július 25.

Nagyon kiadós, sűrű állagú, kókusz illatú maszk. Nekem nagyon bevált, bár meg kell találni az optimális mennyiséget, hogy ne zsírosodjon hamarabb a hajam. De ezért nem vonok le pontot. Én ritkán használom, ha épp szárazabb a hajam az átlagosnál. Nagyon jól hidratás, selymes és puha lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

blckrainbow

2019. április 18.

IMÁDOM!!!! Nagyon picit benedvesítem a hajam, rácsapok egy adaggal, szépen bedolgozom, aztán zuhanysapi+törcsi kombó fél óráig, és álompuhaságú lesz a hajam tőle. Az illata is mennyei, tuti újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

murczinodett

2018. július 16.

ez a hajpakolás egy álom. felkentem és jól becsomagoltam a hajam majd beültem az otthoni hordozható burám alá és vártam 20 percet, ezután hideg vizzel kiöblítettem a hajam, ami annyira puha lett tőle, hogy elképesztő. Nagyon göndör hajam van és teljesen gubancmentes lett, puha és egy tincs sem lett szőrhatású száradás után. Kár, hogy csak 5 csillagot lehet adni szerintem nagyon jóóó ez a pakolás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

mrsgrob

2017. december 5.

Fehér, krém állagú, enyhén édes kókusz illatú hajmaszk. Kifejezetten sűrű és krémes, valóban maszk és nem csak balzsam. Hetente egyszer használom, akkor fél órát a hajamon hagyom. Lemosni nem nehéz, a hajam kellemesen ápolt és puha lesz. A férjem nem annyira kedveli, neki túl sűrű, nehezen kezelhetőnek tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3