Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Lelőhely:   Müller, DM

Formáld tökéletesre a szemöldöködet a Max Factor Brow Shaper segítségével. A Brow Shaper segít létrehozni egy precízen definiált, tökéletes keretet az arcod számára.

3 árnyalatban kapható

diosbejgli

2019. november 13.

Könnyen használható, szép, tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Könnyen használható, szép, tartós :)

bogi19

2019. január 24.

Kellően puha és nagyon könnyen szép szemöldököt lehet vele kesziteni. Nekem a színe is tökéletes, egy közép barna árnyalat. Már legalább harmadjára vettem újra, glamour/joy napokon megéri betárazni belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

spacemonkey

2019. január 9.

a sötétbarna árnyalat van meg belőle, és végre! egy szemöldökceruza ami tökéletesen illik színben!
vékony kitekerhető hegye van, amivel szépen lehet dolgozni.
nekem működik, biztosan újraveszem.

update:
sajnos most levágtam egy csillagot, mert nagyon nagyon hamar (kb, 2 hónap) elfogyott. kevés benne az anyag, nem ehhez szoktam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

vékony kitekerhető hegye van, amivel szépen lehet dolgozni.
nekem működik, biztosan újraveszem.

update:

kincsö

2018. december 30.

Miután a Catrice Slim‘Matic Ultra szemöldökceruzàja egy rakàs s.r volt mert folyamatosan tört ,öt vàlasztottam helyette .Imàdàs 😍 Szinben ,àllagban mindenben a legjobb szemöldökceruza .7 € szóval mėg árban is szuper .Szerelem 😆

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Amea

2018. augusztus 30.

Nagyon precíz, és bár limitált az árnyalatok száma, az elérhető színek egész jók. Dark brown van belőle, nagy örömömre nem vöröses. Egész tartós, egy átlagos napot kibír enyhe kopással (ha az ABH pomade a lerobbanthatatlan 10, akkor ez kb 7 a képzelt kopás-skálán) A spirálkefe nem rossz, bár kicsit merev.
Így is elégedett vagyok, majdnem megüti a Zoeva mércéjét minőségben és árban is. Ez kb harmadannyiba kerül, mint a Brow Wiz, és mindenképp mellette szól, hogy könnyebb hozzájutni, mint a Zoeva-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0