Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Max Factor Colour Elixir Rúzs 755 Firefly árnyalatban
Ár: 700 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: 2000/db , Eladó: agi.greendaygirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

MissSejla

2021. július 3.

Tobb szin is megvan, drogeriaban szerintem legjobb ruzsok a max factor ruzsok. A sunbronze szin a kedvencem, tobben is dicsertek rajtam. Kellemes viselet, elegans szinek. Szajceruzaval viszonylag tartos is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Szjohanna

2021. április 16.

Szép természetes árnyalatokban kapható, nagyon kellemes krémes állaga van, viszont pont ezért nem olyan tartós. Engem mondjuk ez nem zavar, nem szeretem a száraz hatású festékeket. Inkább újrakenem többször. Rosewood és Sunbronze árnyalatokban használom, az első a világos bőrömmel a hétköznapokra, míg a második kicsit sötétebb, vörösebb árnyalat alkalmibb rúzs nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

racheldawes

2020. december 21.

4 árnyalat van meg (Bewitching Coral, Dusky Rose, Rich Raspberry, Ruby Tuesday), mindegyikhez kb. fél-, illetve negyedáron jutottam hozzá. Az idei év legkedvesebb rúzsai voltak számomra, szinte csak ezeket használtam. A krémes állagnak köszönhetően nagyon könnyű felvinni és korrigálni is (hajlamos "elmászni", evésnél és ivásnál vigyázni kell vele). Szép, diszkrét fényt ad az ajkaknak, és - nagy meglepetésemre - egyáltalán nem szárít, valamint elég jól pigmentáltak is a színek (a Dusky Rose a kedvencem, a jeges rózsaszínével nagyon különleges). A kiszerelése is praktikus, jól bírja a strapát. Biztos, hogy fogok még rendelni jó néhány színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

JuliSkozi

2020. október 1.

Természetes hatású színek 827,030. Tartós, nem folyik szét a szájon, kontúrtceruza kell hozzá. Egyik kedvenc márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Judy1

2020. július 13.

Ez az első drágább rúzsom, és imádom. :) Régóta vadásztam egy magasabb kategóriájú nude rúzsra, megtaláltam az igazit a 010 Toasted Almond színben. Pont erre a színre vágytam, remélem soha nem vonják ki. :)
Nagyon könnyű vele dolgozni, puha, jól kezelhető. Mivel ez fényes rúzs, ezért nem árt alá ceruza, illetve 2-3 óránként érdemes újrakenni, de bírna többet is, csak így tudom megtartani az intenzitását.
Imádom, fogok venni más árnyalatokat is ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Imádom, fogok venni más árnyalatokat is ebből a termékcsaládból.

Ingi

2020. február 20.

Nekem is az első Max Factor rúzsom. Nagyon pozitív csalódás! Eddig nem voltam kibékülve a rúzsokkal...na ez most változott :D
010 Toasted Almond nude árnyalat van meg. Tökéletes, amolyan van rajtam valami, de mégsem kirívó. A képek alapján hasonló, mint a Burnt caramel, csak egy leheletnyivel világosabb.
Finom illatú, nem szárít, krémes, könnyű vele dolgozni és szuper tartós! Még evés-ivás után sem kopik le, csak egy nagyon minimálisan. Viszont ha csakúgy hozzáérek, akkor fog :D Érdekes.
Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Mindenképp újravevős!

kekedia

2019. december 23.

Az első Max Factor rúzsom (és biztos vagyok benne, hogy nem az utolsó). Gyönyörű szép színe van, 030 Rosewood árnyalatot vettem. Kellemes viselni, hidratálja az ajkat, nem kenődik. (Csak az ára ne lenne ilyen drága, de Glamour, vagy Joy napokon kedvezményesen hozzá lehet jutni.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Alix

2019. december 18.

A Rosewood árnyalatot szereztem be.Impulzus vásárlás volt, igazából nagyon gondolkodtam valami nude Mac rúzsban, de a hónapban már vettem 3 olcsóbb, drogériás piros rúzst (kerestem az igazit a karácsonyi céges vacsorához😚), úgyhogy nem akartam ennyit kiadni...Szóval kosárba tettem, kifizettem, hazahoztam...és itthon beleszerettem.Tiszta luxus érzés:-) Gyönyörű, szofisztikált árnyalat,számomra finom illat, lágy, ápoló állag..,Azt hiszem gyakran fogom használni a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

nncsrny

2019. október 27.

A firefly van meg belõle, nem bírtam ellenállni a színnek. (Csak emiatt 4 csillag.) Itthon vettem észre, hogy csillámos. Ettõl eltekintve jó hidratált érzetet ad, könnyen olvad. A szaga undorító mūgyümölcsös vagy nem tudom mi akar lenni, de órákig lehet érezni felkenés után. Szerencse, hogy leértékelve vettem, mert nem éri meg az eredeti árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

orchidea8627

2019. október 26.

Nem rossz drogériás rúzs, féláron vettem a kuponos napokon, annyiért megérte, a teljes árát azért sokallom érte.
Egy nagyon szép nude színt vettem, rózsaszínes, nem túl pink, se nem túl barna árnyalat, remek hétköznapokra, mindenhez megy.
Krémes, kicsit csúszkál, hidratál, de ha épp szárazabb a szám akkor nem mutat rajta olyan szépen.
Kissé mesterséges,"műanyag" íze van, nem a kedvencem, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Kissé mesterséges,"műanyag" íze van, nem a kedvencem, de egynek elmegy.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.