Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

31 árnyalatban kapható

Max Factor Colour Elixir Rúzs Midnight Mauve
Ár: 1700 , Eladó: peppi
Állapot: kb 3 alkalommal probalt fertőtlenített, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 2 500 Ft , Eladó: Izusbaba
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, a Kálvin tér, Corvin negyed, vagy a Móricz Zsigmond körtér környékén

ReginaGeorge

2022. augusztus 23.

4 árnyalatom is van, nagyon kellemes viselet. Az illata viszont kicsit fura, nekem olyan sampon illat jellegű, szerencse nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Dorcsi79

2022. május 17.

Könnyed, lágy, matt rúzs, nagyon szeretem... 075 (Ruby Tuesday) van éppen használatban. Pirosnak vettem, de az én számon ciklámen inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

Minnie123

2022. január 20.

Nagyon jó rúzs, bár nem tartós. Ezekben a maszkos időkben sajnos nem igazán tudom kihasználni :(
Nude Rose 015-ös árnyalata van meg, Glamour kuponnal vettem, úgy megéri.
Nem szárítja az ajkak érzékeny bőrét, kellemes viselni. Szép színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Nude Rose 015-ös árnyalata van meg, Glamour kuponnal vettem, úgy megéri.
Nem szárítja az ajkak érzékeny bőrét, kellemes viselni. Szép színekben kapható.

La-Fee

2021. december 3.

Nagyon jó minőségű rúzsnak tartom. Engem borzasztóan idegesít ha érzem, hogy fullasztó egy rúzs, vagy szájfény, akár ápoló balzsam. De ez nagyon kellemes viselet és az első igazi piros rajtam, ami hideg árnyalat marad a számon és nem lesz öreges. Ez valami álomszép 😍 Nyár tél típusként az ujjammal utána ütögetve picit mint valami tündérmese szereplőnek, olyan színű a szám. Telt, jeges málnás szín. A lányom is megegyezte (pedig nagy kritikus), hogy "ez nagyon jó anya!" Ajándék neszeszerben árulják, amit rögtön el is kért a lányom :).
Az árnyalat Ruby Thursday, de van egy bogyósabb, sötétebb hideg árnyalat, azt is ki kell próbálnom. A kopása normális, diszkrét semmi extra, normális rúzsként viselkedik. Eléri a luxus szintet simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 3.

MissSejla

2021. július 3.

Tobb szin is megvan, drogeriaban szerintem legjobb ruzsok a max factor ruzsok. A sunbronze szin a kedvencem, tobben is dicsertek rajtam. Kellemes viselet, elegans szinek. Szajceruzaval viszonylag tartos is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Szjohanna

2021. április 16.

Szép természetes árnyalatokban kapható, nagyon kellemes krémes állaga van, viszont pont ezért nem olyan tartós. Engem mondjuk ez nem zavar, nem szeretem a száraz hatású festékeket. Inkább újrakenem többször. Rosewood és Sunbronze árnyalatokban használom, az első a világos bőrömmel a hétköznapokra, míg a második kicsit sötétebb, vörösebb árnyalat alkalmibb rúzs nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

racheldawes

2020. december 21.

4 árnyalat van meg (Bewitching Coral, Dusky Rose, Rich Raspberry, Ruby Tuesday), mindegyikhez kb. fél-, illetve negyedáron jutottam hozzá. Az idei év legkedvesebb rúzsai voltak számomra, szinte csak ezeket használtam. A krémes állagnak köszönhetően nagyon könnyű felvinni és korrigálni is (hajlamos "elmászni", evésnél és ivásnál vigyázni kell vele). Szép, diszkrét fényt ad az ajkaknak, és - nagy meglepetésemre - egyáltalán nem szárít, valamint elég jól pigmentáltak is a színek (a Dusky Rose a kedvencem, a jeges rózsaszínével nagyon különleges). A kiszerelése is praktikus, jól bírja a strapát. Biztos, hogy fogok még rendelni jó néhány színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

JuliSkozi

2020. október 1.

Természetes hatású színek 827,030. Tartós, nem folyik szét a szájon, kontúrtceruza kell hozzá. Egyik kedvenc márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Judy1

2020. július 13.

Ez az első drágább rúzsom, és imádom. :) Régóta vadásztam egy magasabb kategóriájú nude rúzsra, megtaláltam az igazit a 010 Toasted Almond színben. Pont erre a színre vágytam, remélem soha nem vonják ki. :)
Nagyon könnyű vele dolgozni, puha, jól kezelhető. Mivel ez fényes rúzs, ezért nem árt alá ceruza, illetve 2-3 óránként érdemes újrakenni, de bírna többet is, csak így tudom megtartani az intenzitását.
Imádom, fogok venni más árnyalatokat is ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Imádom, fogok venni más árnyalatokat is ebből a termékcsaládból.

Ingi

2020. február 20.

Nekem is az első Max Factor rúzsom. Nagyon pozitív csalódás! Eddig nem voltam kibékülve a rúzsokkal...na ez most változott :D
010 Toasted Almond nude árnyalat van meg. Tökéletes, amolyan van rajtam valami, de mégsem kirívó. A képek alapján hasonló, mint a Burnt caramel, csak egy leheletnyivel világosabb.
Finom illatú, nem szárít, krémes, könnyű vele dolgozni és szuper tartós! Még evés-ivás után sem kopik le, csak egy nagyon minimálisan. Viszont ha csakúgy hozzáérek, akkor fog :D Érdekes.
Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Mindenképp újravevős!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.