Max Factor

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofi, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Müller, DM

Gél bázisú szemhéjfesték

Metálos csillogást lehet vele elérni a szemhéjakon. A gazdagon pigmentált festék akár 12 órán át mutatós marad. A szemhéjfestéket úgy fejlesztették ki, hogy sokkal intenzívebb és tartósabb legyen, gél formulájának köszönhetően pedig könnyű felvinni a szemhéjakra, és a satírozás is gyerekjáték!

6 árnyalatban kapható

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

vikimaja

2020. június 3.

A 25 Bronze árnyalat van meg, ősszel nagyon szeretem használni. Nem a legpigmentáltabb szemfestékem, de szépen építhető és nem foltosodik nap végére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Bettii98

2019. március 15.

Nekem a 25 bronze árnyalat van meg. Nem pigmentált, primerrel is begyűlik a szemhéjredőkbe, a mozgó szemhéjon foltokban ragad. Nehéz eloszlatni, satírozni, más színnel meg főleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Lina14

2018. június 16.

nekem a 25 bronze van meg ami egy gyönyörű, óarany bronz. sokkal puhább és krémesebb mint a többi a hasonló szemfestékem
könnyű eldolgozni, lassan szárad le, van idő vele jtszani, de kell alá alap és fölé valami hasonló szemhéjfesték hogy rendesen megmaradjon
de nagyon szép, nyárias
milyen elég magas az üvegcse oldala, érdemesebb egy lapos ecsettel belenyúlni, mint ujjal, főleg ha valakinek hosszabb körmei vannak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

de nagyon szép, nyárias

ivanbogi

2018. április 26.

Akciósan találtam rá a rossmannban a 05-ös crystal árnyalatra. Egy gyönyörű szép fehér-ezüst csillámos szemhéjfesték! Nagyon szép tartós! Ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Funnyface

2017. június 18.

Kupon-napon akadtam rá és nagyon megtetszett a könnyű, habos állaga. Copper árnyalatot választottam, mert a többinek nagyon intenzív, erőteljes színe van, amit hétköznapra biztosan nem hordtam volna. Annak meg nincsen értelme, ha nem használom rendeszeresen, mert idővel beszárad csak. Így jártam a color tattooval. Jobban szeretem ezt a terméket a CT-nál, mert sokkal könnyebb felvinni és eloszlatni a szemhéjamon. Az ujjammal viszem fel, nem használok belőle sokat, éppen annyit, hogy szép csillogása legyen a szemhéjamon. Jól pigmentált, szépen építhető. Eddig csak önmagában használtam, ezért nem tudom, hogy alapként hogyan teljesít. Viszont a nap végére nem tűnik el, vagy gyűlik össze a szemhéjredőmben, pedig naptejet a szemhéjamra is szoktam kenni, amitől nagyon olajos lesz. A szemhéjamon a helyén marad, csak felvitelnél kell vigyáznom, mert az ujjaimmal nem tudom olyan precízen felvinni, mint pl. egy kisfejű ecsettel. A belső zárófóliát én is megtartottam, így talán lassaban szárad majd ki. Naponta használom, de a fólia még most is szépen odaragad a helyére. Szeretnék más árnyalatot is venni, olvastam a véleményekben, hogy külföldön lehet még más világos színű változatot kapni. Kíváncsi vagyok rájuk.

Update: sokáig használtam, idővel szárazabb lett, de még felvihető. Nem tudom, hogy korábban csak nem akartam észre venni, vagy ahogy elkezdett kiszáradni, azóta ilyen, de délutánra foltossá válik. Továbbra sem gyűlik össze a redőben, de azért csúnyán foltosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

independentbo

2017. február 9.

Bronzszínű van meg nekem és szuperjó. Kellemes habos állaga miatt könnyen építhető és satírozható, tartós és magában egy spirállal is mutatós összképet ad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

reka093

2016. november 13.

Nagyon jól pigmentált , nagyon pici kell belőle és gyönyörű a színe. (Bronze) Tartós is, nekem egész nap fennmarad. Talán hétköznapokra túlságosan fényes csillámos, de ez nem hibája a terméknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

jettaplb

2016. október 16.

25Bronze árnyalatba van meg. Most glamurnapokon vettem, egyebkent dragallanam. Gyonyoru szine van, es jo pigmentalt! Esettel viszem fel, nagyon keveset kell felvenni belole! A milani szemhely alapjaval egyutt hasznalom, azt hittem hogy par ora utan osszegyulik a rancokba, de nem, egyaltalan nem. Szerintem kuponnal minden fele keppen megeri egyszeruen fantasztikus, nekem nagyon bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

f93lilla

2016. szeptember 14.

Nagyon nagy csalódás volt, pedig annyira akartam szeretni.. Szemhéjalapozó nélkül összeáll csíkokba és foltokban kikopik, de alappal se sokkal jobb a helyzet. Pedig a színe gyönyörű (25 bronze), 2 csillagot is csak ezért kap. Nekem ez totális pénzkibodás volt, csak a szívemet fájdítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Anheszenamon

2016. augusztus 4.

Egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Egy szín van meg belőle (Copper) és nem is lesz több. Ahogy már előttem is leírták, nehéz építeni, ráadásul nekem a nap végére alig marad fenn valami, még szemhéjalapozó használata mellett sem tartós. A színe egyébként gyönyörű lenne, ha nem kopna le. Nyomába sem ér a Color Tattoonak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ceresin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.