Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Müller, DM

• 3 terméket kombinál 1-ben
  • az alapozó bázis hidratálja az arcbőr és meghosszabbítja a smink tartósságát
  • a smink egységesíti az arcbőr tónusát, tökéletes megjelenést biztosítva
  • a korrektor biztosítja a hibák helyileg magasabb fedését

39 árnyalatban kapható

Max Factor Facefinity 80 Bronze
Ár: 1500Ft / csere , Eladó: MakeupMarket
Állapot: bontatlan új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, foxpost, ajánlott küldemény, személyes átvétel
Ár: 2000 Ft / több árnyalat , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szonnya93

2022. április 25.

Erős fedése van, mégis természetes hatású. Ősztől - tavaszig használom, nyárra túl sok a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

juszkogreta

2022. március 8.

Nagyon szeretem! régebb óta használom, szépen ragad a bőrre viszont inkább erősebb takarású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 8.

PETRA820718

2022. február 12.

A Max Factor első nagy csalódása. Először is híg, felvitelkor foltos, gyenge fedésű, nem hagy szép egységes bőrképet. Nagy csalódás, egy Rimmel 25 h alapozó, csodákat művel, fele áron.
Építgetni sem lehet szépen, no meg ilyen árért, az már régen rossz.
2022.február: úgy gondoltam teszek vele még egy próbát, de sajnos a fenti véleményem semmit nem változott.
-Nagy folyós, semmi textúrája
-Szinte semmi fedése (nem voltak nagy elvárásaim)
-Első pár használt szinte vizes volt az állaga, már azt hittem romlott
-Foltos, méltatlan termék a Max Factor névhez
Az előtte használt Catrice alapozó mérföldekkel jobb.
Nem sikerült feljebb pontozni: 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 12.

Építgetni sem lehet szépen, no meg ilyen árért, az már régen rossz.
-Nagy folyós, semmi textúrája
-Szinte semmi fedése (nem voltak nagy elvárásaim)
-Első pár használt szinte vizes volt az állaga, már azt hittem romlott
-Foltos, méltatlan termék a Max Factor névhez
Az előtte használt Catrice alapozó mérföldekkel jobb.
Nem sikerült feljebb pontozni: 2*

missorsi

2022. február 4.

Jujj nekem nagyon nem vált be :( nem is tudok rola jot irni kb semmit. Csunyan fed akarhogy probaltam katasztrofa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

Annie25

2022. január 4.

Nagyon régóta használt EL DW alapozómat akartam lecserélni már egy ideje. A sok reklám sajnos rám is hatással lett :D ezért úgy döntöttem, hogy legyen, egy próbát megér. Azt kell mondjam, hogy szuper!!! A színt egyből eltáltam, pedig nagyon sokat meditáltam rajta, hogy melyik legyen, a 45 warm almond színre esett a választásom, ami tökéletes lett. A lényegre térve, nagyon kellemes viselet, mintha nem is lenne semmi az arcomon. Szuperül építhető, nincs bőrhibám ezért nekem egy rétegben is jó, de 2 rétegben sincs mű maszk hatása. Hagyja lélegezni a bőrt, nem ül be a pórusokba és szép egységes arcbőr a végeredmény. Egyenlőre mégcsak pár napja használom, remélem hosszú távon is beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Scorpions

2021. december 10.

Az az igazság, hogy nekem mindig minden alapozóval van valami bajom. A kombinált bőrömre egyszerűen nem találok olyat, ami minden tekintetben megfelelne, pedig a high-endtől a nevenincsig mindent kipróbáltam már. Ezt az alapozót is használtam már régen, amikor Angliában éltem, akkor nagyon szerettem, de a hazaköltözés után, amit itthon vettem, azt már egyszerűen utáltam. Most, hogy újra elkezdték reklámozni, gondoltam adok neki még egy esélyt, és ez volt smink terén az év legjobb döntése. Nagyon könnyed, nincs maszk hatás, mintha ott sem lenne, de nagyon jól (erős közepes) fed, és még a színt is sikerült eltalálnom. A nehezített tartóssági próbán is átment (maszk). A hideg ellenére nem szárít, pedig egész szépen mattit. Eddig csak nedves blenderrel próbáltam felvinni, nekem azzal tökéletes. Talán drogériás viszonylatban nem a legolcsóbb, de így, hogy bevált, abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

lassugepard

2021. november 27.

Most frissítem negyedszer a véleményem erről az alapozóról, egyúttal töröltem a sok felesleges maszlagot, amit korábban írtam. A lényeg, hogy számomra ez a tökéletes alapozó. Kényelmes viselet, természetes fedéssel, és megtaláltam a tökéletes árnyalatot is (75-ös). Nem okoz pattanásokat vagy irritációt, nem természetellenesen matt, de nem is fénylik át (max nyáron a kánikulában). Nagyon szép egészséges és egységes bőrképet ad, maszkhatás nélkül. Kimondottan jót tesz a bőrömnek, mert ha néhány napig nem használom, rosszabb lesz az állapota. Ha esetleg kijön rajtam egy gyulladt pattanás, arra azért kell a korrektor. A könnyű állaga ellenére meglepően tartós is. Már nem is kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Nishimiya

2021. november 10.

Borzasztó! Képtelenség eldolgozni szépen, sárga a színe... Még a kukát is sajnálom, amibe kidobtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 10.

drica

2021. november 9.

Végre, megtaláltam!
Gyönyörű a színe, tökéletes az állaga, finom a textúrája. Könnyű eloszlatni, olyan mintha ott sem lenne, mégis tökéletes. Pici púderrel egész nap a helyén marad. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Végre, megtaláltam!

széva

2021. október 11.

Nagyon szeretem ,ki bír egy 12 órás műszakot :-) Ja és nekem mindig mindentől fénylett a bőröm ettől nem ,Gondolom inkább zsíros bőrre való ,ecsettel kenem fel és tökéletes a fedése.

Frissítenék...gondolom ez az új formátum lehet amit most vettem. Szivaccsal szebb és nem ül be a pórusaimba. Az előző formula másabb volt, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.