Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM

A Max Factor innovációja, a 3in1 Facefinity alapozó 3 professzionális termékelőnyt egyesít egyetlen üvegcsében: bőrtökéletesítő sminkalap, fényvédőt tartalmazó alapozó, valamint korrektor tökéletes keveréke, mely egész napon át tartó, hibátlan matt arcbőrt biztosít viselőjének.

Ár: 1500 ft postaköltséggel , Eladó: hikarivera
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy foxpost
Ár: 1500 Ft , Eladó: nemethandrea
Állapot: 1x próbált, sajnos az árnyalatot elnéztem., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten.

pinksunset

2021. január 14.

Azta. Ilyen jó alapozóm sosem volt még. Az apró pattanásokat, piros foltokat tökéletesen elfedi. A tartóssága pedig... egésznap tart, még úgyis, hogy egésznap maszkban vagyok (az eddigi összes alapozóm azonnal lejött az államról, de ez nem). A 75 Golden árnyalat pedig pont jó a bőrszínemhez. Az meg plusz pont, hogy fényvédő is van benne. Egy szóval : TÖKÉLETES. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Fanni039

2020. december 16.

Évek óta AZ alapozóm, kipróbáltam mást is, de ez az aminek szeretem a szinét, állagát, hagyja szellőzni a bőrömet és pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Szandrushka

2020. november 3.

Egy barátnőm adta nekem kölcsön, amikor teljesen ki voltam akadva, hogy nem találok egy rendes alapozót, ami megfelel nekem. Épp egy buliba készültünk, és ezt kentem fel, annyira oda voltam érte, és azóta is használom. Számomra a Golden árnyalat a befutó, ami főleg a nyári színemmel passzol, már többször újravettem azóta. Használok előtte korrektort a nagyobb bőrhibák, pattanások elfedésére, de amikor hibátlan a bőröm, akkor gyönyörűen kiegyenlíti a felszínét, mattá varázsolja, amit imádok. Valóban könnyen lejön egy orrfújásnál pl. de legalább nem érzem azt, hogy megfullasztaná a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

rosaliestactics

2020. október 9.

Nem volt ez All Day. Még csak half-day se.
Oxidálodik, mint az állat. Kiemeli a bőrhibákat. Beleül a ráncokba, valami nagyon ótvar és aljos módon.
Könnyen lejön. Nem bírja. Azt hiszem a legproblémásabb az volt, ha ettem vagy ittam akkor gyakorlatilag a szám körül teljesen lejött pedig nem úgy eszek, mint egy malac... :) Illetve ha száraz volt a szám akkor a kis bordáiba ott az ajkak szélénél nem fedett, így szálkásnak néztek ki az ajkam körül a száraz bőrlemezkék, ami nyilván amiatt volt, mert ki volt száradva a szám, de ez akkor sem felmentés ennyi pénzért egy ennyire túlreklámozott alapozóért.

Szóval nem, nem és nem. Mellesleg büdös is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Nem volt ez All Day. Még csak half-day se.

Szóval nem, nem és nem. Mellesleg büdös is.

lassugepard

2020. június 21.

Eddig a Catrice HD Liquid-et használtam, ezt a Glamour napokon szereztem be féláron, tehát kb. 2 hónapja használom. A kettőt összehasonlítva, van amiben ez jobb, pl. nem kell aláhidratálni, természetesebb a hatása, van benne fényvédő. De nagyjából minden másban simán lekörözi a Catrice. Többek között ennél észrevettem, hogy a tág pórusokat nem fedi el olyan szépen, és más bőrhibát sem. Ezenkívül tényleg nem túl tartós, az első orrfújásnál a fele a zsepin marad. Hamar át is fényesedik. Azért kap négy pontot, mert ha éppen jó állapotban van a bőröm, akkor szépen mutat rajta, egységesíti, amennyire kell. De ha éppen zsírosabb egy kicsit, vagy esetleg kijön pár pattanás, akkor nem sokat ér. Összességében én is inkább egy jó BB krémnek mondanám. Teljes áron biztos nem venném újra, de azért ezt szívesen elhasználom.

Update: Nemrég Glamour kuponnal újravettem. Az előző üveg óta több alapozót kipróbáltam, többnyire szintén a Max Factortól, de visszatértem ehhez, mert ennek könnyű eltalálni a színét, nem fullad meg alatta a bőröm, nem szárít, és bár nem tökéletes, mindennapokra ezt érzem a legkényelmesebbnek. Az is tetszik, hogy természetes hatású. A HD liquidből kicsit kiábrándultam azóta. Azért nem csodaszer, úgyhogy marad a 4 csillag, de azt hiszem, már a sminkfelszerlésem állandó darabja lesz.

Update: Mostanra ez lett AZ Alapozóm. Ahogy öregszem és megtaláltam a számomra megfelelő arcápolókat is, a bőröm kevésbé zsíros, és pattanásom is ritkán van. Így tökéletesen megfelel ennek az alapozónak a fedése. Nem okoz pattanásokat, sőt, ha pár napig nem használom, rosszabb állapotban van a bőröm, tehát ez még jót is tesz neki. Természetes hatása van, és megtaláltam a téli és a nyári színemet is. Úgy vettem észre, hogy az új fekete kupakos kiadás még jobb, kevésbé fényesedik át, viszont ebből Golden árnyalatban nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Copacabana

2020. június 2.

Évekig használtam, meg voltam győződve róla, hogy ez a tökéletes alapozó. A Golden 75 árnyalatot vettem mindig, ami tökéletesen passzolt a (nem nyári) bőrszínemhez. Viszont én elég nehéznek éreztem, nyáron pl. sok is lett volna. Az illata borzasztó, nem is illat, hanem vegyszeres szag. Azóta találtam egy jobb, könnyebb alapozót. Egyébként a fedése és a tartóssága is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Hugee93

2020. május 25.

A fedése nagyszerű, a tartóssága szintén és jól rétegezhető, de a bőrömhöz nem tökéletes, azt hiszem. Mivel nagyon nehéz maradéktalanul eltávolítani, így nekem könnyen okoz pattanást, ez nálam napi használat esetén megengedhetetlen, nagyon könnyen válik borzalmas állapotúvá a bőeöm, amit utána hónapok munkája rendbehozni. Nem tudom, hogy elhasználom-e, de nem biztos. Ez valószínűleg nem a termék hiábja, egyszerűen az én bőrömmel nem kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

IIvikiII

2020. május 12.

Még a durva aknés korszakomban kezdtem használni. Olyan alapozót kerestem, aminek elfogadható összetevői vannak és ami elfedi a dudorokat, mégsem nézek ki úgy, mint akin van egy kiló vakolat. Hát valljuk be, azért ez kb lehetetlen feladat. Alá korrektort is használtam és általánosságban meg voltam vele elégedve. Utólag visszanézve a fényképeket persze látom, hogy nem volt ez azért olyan tökéletes fedésű, de tény, hogy a smink nélkül sokkal brutálisabb volt az arcom.

Azóta is ennél maradtam, bár már kevesebbet és kevesebbszer kenem fel. Az mindenképp szimpatikus, hogy van benne fényvédő, igaz, önmagában, fényvédő krém nélkül nem igazán ér semmit. Nem szoktam kipattogni vagy átzsírosodni tőle, szépen illeszkedik a bőrszínemhez és szépen fed. Mostanában kezdtem észrevenni, hogy a szem körüli ráncokba bele tud azért néha ülni, de lehet, hogy csak én voltam béna :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

bleauwsy

2020. április 23.

Ez egy nagyon nem...
A színe oxidálódott így egy idő után úgy néztem ki mint aki agyonra barnítózta magát...
Fedése kritikus, pórusokba belerakódik és a mitteszereimet is kiemelte, amik amúgy nem is feltűnőek, de ennek hála egy kész domborzati térkép lettem... Ehhez a teljesítményhez képest drága és messze nem nyújta azt amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 23.

Ez egy nagyon nem...

TRLinda

2020. február 28.

Nekem se jött be,így,hogy már kipróbáltam sokféle alapozót.Enyhén maszkosít,enyhén beül a ráncokba,az állaga pedig fényben kifejezetten természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.