Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM

A Max Factor innovációja, a 3in1 Facefinity alapozó 3 professzionális termékelőnyt egyesít egyetlen üvegcsében: bőrtökéletesítő sminkalap, fényvédőt tartalmazó alapozó, valamint korrektor tökéletes keveréke, mely egész napon át tartó, hibátlan matt arcbőrt biztosít viselőjének.

Ár: 2300Ft , Eladó: MakeupMarket
Állapot: bontatlan új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: KaradyAnn
Állapot: Háromnegyedig van kb., Helyszín: Budapest, XXI. kerület, fizetés: Személyes átvétel
Emma Woodhouse

2019. július 20.

Update: Jöttem leróni a tiszteletemet. Már nem is tudom számon tartani, hányszor vettem újra. Mintha egyre jobban működne a bőrömön. Az előző bejegyzésem óta új színekkel is kijöttek, úgyhogy most a Crystal 33-hoz szoktam egy kis Light Ivory 40-et keverni, télen pedig a Catrice alapozó világosítóval szoktam kicsit kivilágosítani.

Ez a legmegbízhatóbb, legjobban bevált alapozó, amit eddig találtam. Már a második tubus végénél járok. Bécsben sikerült megvennem a 40-es Light Ivory árnyalatot, ami az év nagy részében viszonylag jól passzol a nagyon fehér, sárgás-neutrális tónusú bőrömhöz. A fedése közepes, építhető. Nagyon zsíros bőröm van, a legtöbb alapozó 2-3 óra után abszolút rottyra megy a fejemen, de ez 6 órát simán kibír és amikor elkezd csillogni, akkor se oldódik le, egy kis púderrel simán helyre lehet hozni. Nem emeli ki a vonalakat a szám körül, nem ül bele a pórusokba, nem tűnik száraznak tőle a bőröm. Kézzel vagy nedves szivaccsal szoktam felvinni. Érdekes módon a Facefinity primer nem működik vele, úgyhogy azt nem ajánlom hozzá, én vagy magában vagy a Bioderma Sébium Pore Refinerrel szoktam használni. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

rhaena

2019. július 16.

Szuper alapozó, jó az állaga és a fedése. Egyetlen hibája van. Hiába tűnik elsőre tökéletesnek a kiválasztott árnyalat, mire a sminkelés végére ér az ember, oxidálódik az alapozó és rózsaszínesebb, illetve sötétebb lesz. Ez sajnos az én semleges alaptónusomon elég hülyén mutat, persze vannak trükkök, amikkel el lehet fedni, és amíg nem találok jobbat addig marad ő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

vanddda3

2019. június 3.

Számomra a tökéletes alapozó!
Körülbelül 7 éve használom télen, nyáron ( 50,75 színben) és teljesen meg vagyok vele elégedve.
A színe teljesen passzol a bőrömhöz, a fedését közepesnek mondanám ( szerintem ez is egy pozitívum, hiszen nem kelt "maszk" hatást..és nem érzem azt, hogy alatta megfulladna a bőröm), 8-10 óra után is a helyén marad, szóval tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Számomra a tökéletes alapozó!

annroi

2019. április 20.

A Bourjois alapozóm helyett keresek valami jobbat, mert az már nem az igazi. De sajnos ő sem lett a nagy Ő.
A legvilágosabb árnyalatot vettem, nagyon jól passzol a bőrömhöz, el se akartam hinni, hogy ennyire jó az árnyalat. Nagyon szépen fel lehet vinni sminkszivaccsal, szépen mutat. Természetes hatású, de nagyon matt, ami nekem annyira nem tetszik, viszont így kb púdert se kell felrakni rá. Aztán pár óra múlva nagyon nem lesz jó. A szépen hidratált arcbőrömön kihozza a száraz részeket, olyan mintha annyira mattítani akarna, hogy már szárít közben. Nagyon csúnyán kopik, nem igazán bír ki egy egész napot. Az illata is nagyon rossz egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Neleta

2019. március 28.

Megelőlegezem az 5 csillagot. pár hete használom. Tökéletes nekem ez a szín, könnyű a viselete, szépen, természetesen fed. Újjal viszem fel, ez a legjobb módszer ennél az alapozónál. Nap végén is rajta van még a bőrömön, de azért akkor már nem teljesen. A pórusokat azért kiemeli, de egyelőre nagyon tetszik, pláne az, hogy fényvédő is van benne. Kezd száraz lenni a bőröm, de ennél nem érzem, hogy különösebben szárítaná, vagy kiemelné. Eddig örülök neki, hogy megvettem és szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Levaine92

2019. március 26.

Száraz börre tényleg nem a legjobb. Kihozza nagyon a börhibákat. Régen nagyon bevált mostmár nem a legjobb, fedése közepes, meg sajnos foltosan kopik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

aagica

2019. március 22.

Régóta keresem már az igazi alapozót, az itteni vélemények alapján vettem meg ezt és elégedett vagyok. Jól egységesíti a bőrszínt, a ráncokba sem ül bele és pattanásokat sem okoz. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Szerettem ezt az alapozót, nem emelte ki a bőröm száraz részeit, építhető, enyhe fényt ad az arcnak, nem maszkos. Szépen tart egész nap, természetes eredmény is elérhető vele. Egyetlen negatívum az illata, vagyis majdnem úgy fogalmaznék inkább, hogy szaga. Az én orromat bántja, de szerencsére csak a felvitelkor érezhető intenzíven.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Cukiduda

2019. március 13.

Botrányosan k@k@ minőségű. Nagyon pipa vagyok, mert mindenhol olvasom, hogy ej-haj, de jó.
Próbáltam primer nélkül. A hidratált bőröm minden száraz részét előhozta, beleült a pórusokba.
Kipróbáltam primerrel, így valamivel jobb, de így sem az igazi, a lóruskba így is beleül.
Nap végére eltűnik, holott minimálisan zsírosodik a bőröm.
Zsíros bőrön talán jól mutat, de púder kell, hogy ne tűnjön el a nap folyamán.
Pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Nap végére eltűnik, holott minimálisan zsírosodik a bőröm.
Zsíros bőrön talán jól mutat, de púder kell, hogy ne tűnjön el a nap folyamán.
Pocsék.

agneza

2019. március 9.

Nem vagyok vakolat manias,igy azt tudom mondani, hogy fedese kozepes. Viszont vizhianyos borre nem ajanlom primer hasznalata nelkul. Nekem nagyon durvan kiemelte anelkul a porusaimat, illetve szaritotta. Jelenleg MAC primerrel egyutt hasznalom, igy nem szarit es kevesbe ul bele a porusokba. Viszont igy is kiemeli oket valamennyire, holott a borom nem pocsek allapotu. Megvettem, elhasznalom, de ennyi. Tartosnak sem mondhato. Egy jobb minosegu Catrice alalpozo szintjen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.