Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM

A Max Factor innovációja, a 3in1 Facefinity alapozó 3 professzionális termékelőnyt egyesít egyetlen üvegcsében: bőrtökéletesítő sminkalap, fényvédőt tartalmazó alapozó, valamint korrektor tökéletes keveréke, mely egész napon át tartó, hibátlan matt arcbőrt biztosít viselőjének.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó (Natural 50)
Ár: 1500 Ft , Eladó: vellamo
Állapot: Pár alkalommal próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel előre egyeztetett helyen
Ár: 2000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
TRLinda

2020. február 28.

Nekem se jött be,így,hogy már kipróbáltam sokféle alapozót.Enyhén maszkosít,enyhén beül a ráncokba,az állaga pedig fényben kifejezetten természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

Ryo19

2020. február 24.

Valami borzalmas ez az alapozó. Először is az illata förtelmes, olyan mint a szilikon vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Az állaga...na...híg...rázás után is. Fedés nulla. Minden kis ráncba beül, csíkos lesz a végeredmény. Felvinni sem kézzel, sem ecsettel, sem blenderrel nem lehet normálisan. Senkinek sem ajánlom.
Ja és nap végén a piros bőrirritáció amit hagyott maga után csak hab a tortán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Ja és nap végén a piros bőrirritáció amit hagyott maga után csak hab a tortán.

Maknae

2020. január 25.

A fedése elég minimális, inkább természetes hatású sminkhez jó. Szebbnek tűnik tőle a bőr, amellett, hogy igazából minden kis pukli egyértelműen látszik. A zsíros bőrömet 2 óráig jól mattította, utána azért elkezdett fényleni, de a 6. óráig nem csúnyán. Onnantól kezdve már nem volt túl szép, de nem kezdett el "mászkálni" (a bronzosítóm is a helyén maradt).

Korrekt, de semmi különös, ezekkel a feltételekkel viszont sokallom az árát. A minőségére 4 csillagot adnék, de az ár-érték arány levon egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Titkoss05

2020. január 22.

Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon sokat kell feltenni, ha pl egy pattanást akarok eltüntetni. És egy kicsit drágának találom🤷

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

birolaura

2020. január 10.

A korábbi vélemények alapján vásároltam meg Glamout napok folyamán féláron. Felkenéskor nagyon szép, természetes hatást nyújt, azonban a fedése csak minimális. A pirosságot, pattanáshegeket és az esetleges szárasságot is kiemeli. Még púderrel fixálva is belemászik a ráncokba. Tatróssága számomra nem elég, szó szerint lefolyik az arcomról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

vombatszombat

2019. december 18.

Régen nagyon szerettem a Facefinity-t, csoda egységes és matt bőrt tudtam vele készíteni, enyhén sűrű és krémes állaga volt, ami remekül működött a bőrömön. Egy darabig a Healthy skin alapozót használtam, de most gondoltam visszatérek a Facefinity-re kellemes nosztalgiával, hát nagyot csalódtam. Feltűnt, hogy a csomagolása megújult, fekete már a kupakja, és szerintem a tartalom is más lett, mert azonnal észrevettem, hogy sokkal folyósabb, mint amilyen régen volt, és gyakorlatilag nem lehet szépen eloszlatni. Általában az ujjaimmal viszem fel és oszlatom el szépen a folyékony alapozót, ezt nem tudtam, csak csíkozott és foltokban kukacosodott, pergett le az arcomról. Ecsettel is próbáltam, hasonlóan lehangoló volt az eredmény. A legrosszabb, hogy amikor úgy tűnik, már eloszlattam, közelebből látom, hogy csak beleült a pórusaimba, így azok remek "alapozószínben" pompáznak, míg a bőröm többi része érintetlen...szóval sajnos borzasztó, akár hidratálok alá, akár nem. Nagy csalódás, főleg, hogy régen tényleg egy csoda volt, fantasztikus bőrt lehetett vele készíteni, de ez az új csomagolás nekem sajnos nem vált be...megyek és veszek egy Healthy skin-t, az jobban bevált.
Ja igen, azért pedig még egy pontot levonnék, hogy a Max Factornál nem sikerül az ugyanolyan nevű árnyalatokat két különböző alapozónál ugyanolyan színűvé is tenni...A Healthy skinből télen a 40-es Light Ivory-t kell használjam, és nyárra jó nekem az 50-es Natural, no a Facefinity-ből a 40-es Light Ivory gyakorlatilag hófehér, az átlag téli világos bőrszínemből konkrétan beteg arcot csinálok vele, és az 50-es Natural árnyalat olyan világos, hogy télre használni tudjam. Mindenképp próbáljátok ki, és ne megszokásból vegyétek az árnyalat neve alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

DittiH

2019. december 10.

Nekem nem igazán jött be, régóta szerettem volna kipróbálni, és örülök hogy megtettem, de nem fogom újravenni. Jobban tetszett a Catrice HD Liquid, ami ráadásul feleennyibe kerül, és tartósabb is. A MaxFactor FaceFinity nekem nagyon hamar elkezdett leperegni, akár raktam alá primert, akár nem, akár hidratáltam előtte a bőrömet, akár nem. Ráadásul hamar oxidálódik, a világos, meleg altónusú bőrömön hamar túl rózsaszínes lesz. Emellett csúnyán kopik is, egy napot bőven nem bír ki, de már 4 óra után is borzasztó tud lenni. Akkor a legcsúnyább, ha hozzáérek az arcomhoz például zsebkendővel, ezután se újrarakni, se letörölni nem lehet, mert maszatolódik és foltokban jön csak le. Még próbálok még jobban aláhidratálni, vagy még jobban fixálni (vagy éppen kevésbé), de egyelőre nem jöttem rá, hogy hogy lehetne javítani mindezeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

BlackRose101

2019. november 9.

2 db termék minta után (pedig eddig Estee Lauder és Lancome high end alapozókat használtam!) a megvásárlása mellett döntöttem! Ha jó minőségű, matt hatású hidratálót kenek alá (Pl. The Ordinary - NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA), akkor tökéletes, egész nap tartó, gyönyörű matt hatás lesz az eredmény, simán felveszi a versenyt a magasabb kategóriás high-end alapozókkal! Ellenben ha kicsit zsírosabb vagy átlagosabb hidratálást viszek alá, akkor csúnyán kiadja a pórusokat és beleül azokba. Nagyon nem mindegy tehát, hogy milyen krémet használunk alá, van amivel összességében hibátlan bőrképet, tartós, egész napi fedést kapunk, de van, amivel már legszívesebben el se indulna az ember lánya otthonról, annyira bele tud ülni a pórusokba. Nagyon meglepő, de igazából mégsem. A The Ordinary krémmel együtt viszont hibátlan és tökéletes, egész napra! Nagyon szépen építhető, valóban korrektorként is jól funkcionál a szem alatt, ha hagyjuk megszáradni az első réteget, és arra építjük rá a másodikat mintegy korrektor-funkcióban. Nekem az 50-es Natural árnyalast gyönyörűen illeszkedik a bőrömhöz, és egy hetes használattól semmilyen pattanást, mitesszert, vagy bármi csúnyaságot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

vszlau

2019. október 21.

1 éven keresztül használtam, szerettem, de sajnos olyan szinten miteszeres lett a bőröm tőle, hogy abba kellett hagynom. :(
Alapvetően nagyon jó kis alapozó.
Szépen fedett és mondhatnk tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Alapvetően nagyon jó kis alapozó.
Szépen fedett és mondhatnk tartós volt.

alizee

2019. október 18.

engem is szárított, tökmindegy mit kentem alá hidratálónak, az icipici szem körüli szarkalábakat is "megnagyította". kis mennyiségben is eléggé maszkhatása van, ráadásul a bőröm sem szereti, viszket tőle. sajnos nem jött be...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.