Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Missy, Módosítva: 2014. október 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Különleges textúrája miatt a termék használható önmagában, alapozóként, mely a termékhez csomagolt szivaccsal könnyedén felvihető, és tökéletes fedést biztosít, ugyanakkor, ha csak a termékben lévő napvédő faktort szeretnénk kihasználni, akkor csak egy nagy ecsettel oszlassuk el a már lealapozott arcon.

• Hidratálja a bőrt
  • Olaj-és illatanyag mentes
  • SPF15 fényvédővel

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15 Natur 03 10 g
Ár: 3.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
pandarouge

2019. május 12.

Alapozónak nem mondanám, a fedése nagyon csekély, de a bőrt szépen egységesíti. Szerintem tök jó a mindennapokra, ha kevés sminket akar használni az ember. Primer nélkül is megállja a helyét, de szebben mutat ha van alatta. A fent kiírt árral nem értek egyet, én kb 4500 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Sherka

2019. március 13.

Én komolyan mondom, hogy nem is értem ezt a púdert, mármint jó értelemben. Egyszerűen nem tudom, hogy egy ilyen kedvező árú, egyszerűnek látszó műanyag dobozka milyen jó kis terméket rejt magában. Amikor kitaláltam, hogy én most soha többet nem használok alapozót (kb. 8 hónapig tartott), és amit kinéztem a neten, éppen "out of stock" volt, hirtelen felindulásból, valamint egy barátnőm tanácsára megvettem. Ahhoz, hogy szépen mutasson alá kell hidratálni és primert szükséges használni. Természetes, no make up make up, ezért hiába púder alapozó, nem is szabad szerintem hatalmas fedést várni, arra megvannak az egyéb termékek, bár nálam a közepes/magasabb fedést is tudta hozni, soha nem volt panaszom ezzel kapcsolatban. 4 *-ra értékelem, mert bizony egy-két helyen kissé "flat"-nek tűnt az arcom, ugyanakkor ellentmondásosan eléggé átfényesedik nap végére a homlokom, mondjuk ez másnál is így van. Alapozó fixálására viszont nem próbáltam, erre a célra a transculenteket szeretem használni. Amit ígér, viszont hozza, ár-érték arányban teljesen megéri. Drogériás termékként kiváló, tényleg, ráadásul nagyon sokáig elég, a 10 g 10-11 hónapot kibír, szóval évenként ha egyszer kell újat venni, az teljesen rendben van, sőt. Azóta mást használok már, de van belőle otthon. Száraztól a kombinált bőrűeknek ajánlanám inkább, a zsírosabb bőrűeknek, lehet, hogy valóban ez nem elég, inkább kifejezetten mattosító púderalapozó lenne alkalmasabb. Az új verzióját még nem próbáltam, de csak nem lehet akkora különbség a 2 között, ha tévedek, valaki javítson ki, amúgy is érdekelne csak úgy alapon. :)

UD: tegnap szelektáltam a fürdőszobában, és a kezembe akadt. Nem is értem miért nem adtam 5*-ot?! Rendben van, hogy nagyon régóta nem használom (mert teljesen megváltoztattam a rutinomat) és nem high end, de semmi kifogásolhatót nem tudok felhozni, amiért ne mehetne a maximális értékelés! Nagyon kis szuper termék (volt) ez, hirtelen nem is tudnék olyan jobb púderalapozót mondani, amit személy szerint már próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Anett0721

2019. január 18.

Ma használom először, használatra kényelmes és gyors, fedésre szuper, maga a kompakt ízléses és szép.
Nekem nem ül a ráncokba, de alatta rendesen van hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nekem nem ül a ráncokba, de alatta rendesen van hidratáló.

Ferita

2018. április 19.

Nekem a Bronz van meg és annyira bevált,hogy gyorsan vettem még egyet belőle,mert megszűnik a DM-ben is. Nem szeretem az alapozókat,mindig nehéznek érzem az arcomon bármelyiket kentem rá. Ez szépen fed,nem kopik le napközben. Szóval bevált! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

lejla6

2018. február 18.

Évek óta használom, meg jobb púderrel nem talalkoztam. Kiválóan fed, akar önmagában is alapozó nélkül is megállja a helyet. Nem nehezíti el a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nikuci

2018. február 7.

A színe nagyon sötétnek tűnik, de mikor felkenem nem üt el úgyhogy egyenlőre jól kijövünk. :) nagyon tetszik a texturaja, nem poros inkább krémes, és a végeredmény olyan bársonyos lesz, jó az arcra nézni ha használom. A dobozkája nagyon igényes, nem gagyi műanyag és szép! Szerintem se alapozónak való, pláne nem száraz bőrre, de púdernek nagyon szépen működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Guppi

2017. augusztus 18.

Közepes fedèsű. A saját szivacsa meglepően jónak bizonyult, bár ecsettel szívesebben használom. A színe sötètebbnek tűnik, mint amilyen felkenve lesz vègülis, így is a 03-as legvilágosabb árnyalatot vettem meg. A csomagolása szèp ès igènyes, jól zár, táskabarát. Remèlem nem vonják ki megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

rekacska24

2017. július 22.

Egyik legjobb púder, nem alapozó, ahhoz gyenge, de púdernek tökéletes. Szépen mattít, elfedi a bőrhibákat és szép összképet ad a bőrnek. Szerintem a kivitelezése is nagyon szép és elegáns, a szivacsa is jó, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

laracroft

2017. június 22.

Hát nekem az első tapasztalatom az az vele, hogy inkább púder, mint alapozó, nagyon gyenge fedéssel. Szárazon vittem fel, a saját szivacsával. A színe, textúrája és a fényvédő nagy pozitívum, megpróbálom még vizes (Mac fixálós) szivaccsal a felvitelt, aztán visszajövök végső pontozásra. :)

Up.: Hát ez nedves (Mac fix+prep) szivaccsal sem az igazi. Gyenge fedés, közepes tartósság. Még mindig azt mondom, hogy inkább púder, mint alapozó. :( Legalább mattítani szépen mattít, Kár, mert én alapozóként szerettem volna használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2017. január 19.

Imádom. Tökéletes a fedése, egyáltalán nem közepes, nekem még a legcsúnyább bőrhibákat is eltüntette. Sokáig tart, nagyon szépen mattít. A külseje szerintem nagyon praktikus, a szivacs is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!