Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Schooner, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Milnie

2016. január 18.

+ gyönyörű, életteli szinek, hosszan tartó hatás
- picit szárit és nem túl jó az illata.
ettől független fogok másik árnyalatot is venni belőle, majd alá hidratálok, elképesztő szép szinei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

+ gyönyörű, életteli szinek, hosszan tartó hatás
- picit szárit és nem túl jó az illata.

XiaMengTing

2015. október 5.

Régebben volt egy ilyen rúzsom, és bár a színek nagyon szépek voltak, nem igazán szerettem őket. Rövid idő után összegyűlt a rúzs a szám belső felénél, és nagyon csúnyán nézett ki. Hiába próbáltam ecsettel felvinni, ugyanaz volt a hatás. Nem szerettem az illatát sem, és sajnos nem is illant el hamar. Egyébként erősen pigmentált rúzs és nem szárította az ajkaimat sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

vanitas

2015. július 2.

Szeretem,mert egy rúzs áráért kettőt kaptam ,kicsit könnyen olvad ez némi problémát jelent nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Ella

2015. május 28.

Ugyan elég drága (4000 körül volt), de nagyon tartós, szép színei vannak, csak egy picikét szárít. Mondjuk ez nem lenne gond, de sajnos a bíborlila-rózsaszín és az ezüstlila kombináció nem áll jól nekem. :( (Szívesen cserélném más árnyalatra a meglévő Boreal Mauve árnyalatú Flipstickemet, fent van az eladó termékeim között.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Anittta

2015. április 8.

A színek gyönyörű élénkek, és lerobbanthatatlan!! Kicsit tényleg szárítja az ajkakat, de nem ül bele undorítóan a ráncokba. Kicsit büdös, nekem olyan régi rúzs szaga van, de elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

KKitty

2015. április 5.

Imádom! Nagyon szépek a színei és rendkívül tartós!! Vízálló, csókálló, sőt alig lehet leszedni az élénkebb színeket. Nekem már ez egy hatalmas meglepetés volt, és egy nagy előny. Nagyon jól pigmentált. A halvány színek is szépek, nem "szájfény-hatású". Egyetlen hátránya, hogy kicsit szárítja az ajkaimat. De összességében szerintem szuper rúzs, én ajánlom azoknak, akiknek fontos, hogy ne kelljen félóránként-óránként rúzsozgatni. Öt csillagot érdemel:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

Neovo

2014. június 3.

Nekem az illata nagyon tetszett. Régen éreztem ilyen illatot egy rúzson és ez olyan jó érzéssel töltött el. Ami nagyon megfogott az a tartóssága. A kezemre több helyen kipróbáltam tegnap délután. Több kézmosás után, és az esti fürdés után még mindig ott van halványan (nem felületes a fürdésem.. :) ) Na ez rendkívüli! Az ára az elég húzós, de ha sikerül akciósan hozzájutnom, biztos veszek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

MaryPoppins

2014. március 2.

A Folky Pink árnyalatot szereztem be. Gyönyörű magában, valamint a rúzs natúr-aranyos felével kombinálva is. Ezzel azonban ki is merültek a jó tulajdonságai...
Elviselhetetlenül avas az íze számomra, és nagyon szárítja az ajkamat. Két használat után a kukában landolt a termék.
Nem tudom, hogy mi történt a Max Factor háza táján, de már nem azt a minőséget képviselik, mint évekkel ezelőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 2.

rtteszvesz

2014. február 21.

A számon csúnyán megül a ráncokban. Nekem a rózsaszín-bordós van meg, nem jobb a többi rúzsnál, így drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

szisz5

2013. október 15.

már nagyon régóta szemeztem a "Melody Brown " nevezetű darabbal. Gyönyörű barnás-rozsdás-aranyos rúzsok. Glamour napokon sikerült is beszereznem. A szín továbbra is nagyon tetszik. Tartóssága egy átlag rúzshoz hasonló.
Viszont amit nagyon nagy negatívumként hoznék fel, hogy eléggé... Sajnos amit megvettem, bontatlan csomagulású darabnak is avas, romlott rúzs szaga van, és ezt éreztem a tesztereken is, valahányszor kipróbáltam őket az utóbbi időben. Sokáig azt hittem, hogy "ó hát ez a rúzs biztos akkor direkt ilyen büdös", de nem, pár hete a Rossmannban sikerült belefutnom olyan vadiúj teszterekbe, amiknek nem volt romlott szaga, hanem egész kellemes illata volt.
Nem tudom, hogy a gyártó hibája-e ez a romlékonyság vagy túl sokat áll a dm/ rossmann, stb. raktáraiban, minden esetre más drogériás rúzsnál ezt nemigen tapasztaltam, pedig azok is biztos állnak egy darabig a raktárakban és a polcokon .... Sajnálom, hogy emiatt le kell pontoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Squalane eo 1 0