Max Factor

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselés hatású körömlakk.

Intenzív színű és magas fényű körömlakk, melynek segítségével szalonszépségű körmöket varázsolhatsz magadnak saját otthonodban, mely akár 7 napon át tartós marad.

6 árnyalatban kapható

Lills

2019. január 26.

Az 55-ös Sparkling Berry van meg, ami egy nagyon szép mély bordó. Mivel alapvetően géllakkozok, ezért én inkább lábon használok sima körömlakkot, és nekem ott nagyon bevált ez a lakk. Szépen fed, nem marad csíkos igazából egy rétegben sem, de jobb a kettő. Állaga, tartóssága is tökéletes számomra, nem pattog le, sokkal kevésbé kopik, mint más lakkok, és gyorsan szárad (azért az Essie-t nem körözi le). Az ecsete lábujj pingáláshoz tökéletes, mivel pici és precízen lehet használni, nem kenem vele össze a teljes lábujjamat. Kézre használva lehet, hogy nem a legpraktikusabb, viszont lábra teli találat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

emerilda

2018. november 6.

Nekem a Sparkling Berry van meg amit imádok. Egyetlen rétegben is tökéletesen fed, vagyis inkább makulátlanul tökéletesen, aminek az eléréséhez nem kell kifejezetten angy precizitás. Viszonylag vastag réteggel dolgozva is kellően gyorsan szárad, plusz rendkívül könnyen festhető az állaga, se nem sűrű se nem folyékony. Egyedül az ecsete siralmas, ennyi pénzért igazán rakhatnának bele normális ecsetet, igazából nem is értem, hogy lehetnek ilyen lámák, hogy ilyen vacakot raknak bele.
F**k logic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

F**k logic.

Bettii98

2018. október 26.

Nekem a 60 sheen merlot árnyalat van meg és siralmas! Még fedőlakkal is lekopik egy nap után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

pappjucko

2017. december 26.

A radiant ruby árnyalat van meg, ami gyönyörű. Teljesen meg vagyok elégedve az állagával, igaz az elején még túl folyós volt. Az ecsete nagyon vékony, sokkal jobban szeretném ezt a lakkot, ha másmilyen ecsete lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Asianlover

2017. december 7.

A halálom az ilyen vékonyfejű kis ecset! Rémálom dolgozni vele! A lakk máskülönben teljesen átlagos élményt nyújt, semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

ErikaErika2

2017. november 28.

Szep, jo az ecsete, szepen lehet festeni, hamar szarad. 60-as Sheen Merlot arnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Juliette88

2017. április 13.

Szerintem a legjobb körömlakk, amit eddig próbáltam, pedig volt már jópár darabhoz szerencsém! Tényleg masszív, dús fedés, fényes felület, és hihetetlen tartósság. Nekem a Sparkling berry van meg, a szín is mesés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Joaninha

2016. december 14.

Elcsábultam egy pinkre és egy krémes pasztell korall színre. A színek tényleg gyönyörűek és van közöttük igazán egyedi is. Bár eleinte nem voltam túl jó véleménnyel róla, de mostanában újra elővettem és egészen összebarátkoztunk. A pinket elég volt egy rétegben is felkennem, annyira telített a színe. A vékony ecsetet is sikerült megtanulnom használni, könnyebben ki tudom vele kenni a körmeim szélét. Gél lakk hatás még mindig nincs, de ez korrigálható egy fedőlakkal. A tartósságát illetően nekem nem tart tovább az Astornál vagy a KIKO-nál, de hasonló az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Nena

2016. október 23.

Amióta várandós vagyok, nem marad meg semmi a körmömön - még a körmös által felkent gél lakk sem. A véleményem így leginkább azoknak szól, akik hasonló problémával néznek szembe, mivel a bőröm kémiája most nem esik a "normális" kategóriába.
Egy ideig bírtam nézni a csupasz körmeimet, aztán elkezdtem kipróbálni mindent, amit az évek során felhalmoztam itthon. :D Az abszolút nyertes ennek a lakknak két árnyalata, a Sparkling Berry és a Radiant Ruby lett. Szerdán kentem fel egy rétegben és még most vasárnap is teljesen vállalható, ami lehet másnak nem sok, de nálam minimum olimpiai aranyat érdemel. A körmeim legvége kezdett kicsit megkopni, de nem úgy, mint a többi lakknál (tehát nem kezdett el felhullámosodni, aztán pedig konkrétan egyben le tudtam húzni a körmömről a teljes lakkos réteget), hanem nagyon kis diszkréten.
Egyértelműen jár az 5 csillag, és továbbra sem azért, mert gél lakk hatású (nem az), hanem a jelenlegi helyzetemben ennél tartósabbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

TaBePa

2016. május 10.

Körömlakk fétisem van, így elmondhatom, hogy rengeteg félét próbáltam. Régóta szerettem volna egy ilyet a gyűjteménybe, Glamour napokon végül vettem egyet, mert valahogy féltem teljes áron megvenni...Sajnos bejött a megérzésem: két réteggel is már másnap kopik. Nagyon folyós, ami végső soron nem zavar, mert egész jól szárad. Nekem pink színű van meg, ami második rétegben elég furcsa sötét rózsaszínt eredményez...Ennyiért azért többet vártam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.