Max Factor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogó körmök, akár 7 napon át.

Ár: 900 , Eladó: Eby92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vác, Budapest, fizetés: Személyes átvétel Vácon vagy Budapesten, előreutalás után postázom ajánlott levélként.
Ár: 1000 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Bettii98

2018. november 17.

Több réteg kell, hogy látszódjon, mert a pigmentáltsága eléggé közelít a 0-hoz. Attól, mert drága és Max Factor nem kell tőle elájulni, nem hozza azt a szintet, mint egy olcsóbb körömlakk. A tartóssága is botrány, még fedőlakkal is. Nekem az 50 candy rose árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

fannipetra

2018. július 28.

Számomra itt a bizonyíték, hogy nem mindig a drágább a jobb. A fedése nem az igazi egy rétegben, szóval minimum a kettő, de nem mondanám rossznak. Ma délelőtt kentem fel, szóval a tartósságáról még nem tudok mit mondani, de engem nem igazán vett meg. Nem fogom újravenni, már csak a borsos ára miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

MalinaZs

2018. július 21.

55 Angel nails (ezüst) színben használom kézre, lábra. Diszkrét, mégis mutatós, ápolt körmöket csinál. Házimunka, számítógép mellett is 1 hétig tartósan fennmarad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

ktothkriszti94

2018. július 4.

Nagyon szép, intenzív színe van, alaplakkra 2 rétegben szoktam kenni és rá egy gél hatású fedőlakkot. Ezzel 8-10 napot kibír lepattogzás nélkül. Azonban 1 csillagot muszáj levonnom, mert elég drága, csak kuponnal szoktam venni. Az Avon gélhatású lakkjai fele annyiba kerülnek és hasonló teljesítményt nyújtanak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Tmika

2018. június 30.

Az ametiszt színű van meg, nagyon szép lila. Alapozónak és fedőlakknak valami olcsóbbat használtam, a kettő közé kellett ebből két réteg. A lábujjkörmeimre kentem, 10 napja van rajta, és meg se mozdul. Azért fogom leszedni, mert megunom, vagy kezd idegesíteni a lenövés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

asaki

2018. június 2.

A 155 burgundy crush színben van meg, ami alapból nem tetszik végül, nem áll jól a bőröm színéhez. A lakkozás napján és az utána lévő napon gyönyörű fényes finishe van, viszont utána iszonyat tempóban és igénytelenül kezd el lepattogzani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

2018. május 25.

Az ecsete nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Az ecsete nem lett a kedvencem.

Remiii

2018. április 24.

Ruby fruit színben vettem meg, viszont elég nagy csalódás volt ennyi pénzért. Egy rétegben alig fed, és a színe is más mint az üvegben. Két rétegben már egész elfogadható, de ha közelebbről nézi az ember, akkor még mindig nem az igazi. 3 réteg kellett ahhoz, hogy jó legyen a fedése... így viszont már pont olyan a színe amilyet elképzeltem, és majdnem egy hétig bírta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

jucus185

2018. március 12.

Raspberry blush szinben vettem, de sajnos mar 2.napon lepattogzott. Lehet az en kormommel van a baj...kar erte, mert a szine nagyon szep.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Uveggalamb

2018. március 8.

Nekem a Cerise árnyalatban van meg, ez egy Ferrari piros szín.
A piros ,mint mostanra rájöttem nem az én színem, de ettől még kategóriájában csodaszép.
Rengeteg van benne, régóta megvan és nem száradt még be, nem is sűrűsödött.
Az ecsete inkább vékonyabb, szerintem precízen lehet vele dolgozni, ami előny egy ennyire erőteljes színnél.
A tartóssága viszont nálam lehetne jobb, bár tény, hogy egy ilyen feltűnő színnél a minimális kopás, pattogzás is nagyon feltűnő tud lenni. Mindent összevetve nálam egy négyeske. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Nekem a Cerise árnyalatban van meg, ez egy Ferrari piros szín.
Rengeteg van benne, régóta megvan és nem száradt még be, nem is sűrűsödött.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140