Max Factor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogó körmök, akár 7 napon át.

Max Factor Glossfinity Desert Sand Körömlakk
Ár: 500 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
1000 ft Max Factor Cute Coral
Ár: 1000 , Eladó: ildi74
Állapot: nincs fogyás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

jud1t

2021. január 15.

A kedvenc körömlakkom volt, nagyon jól fed és viszonylag tartós. Mostanában viszont sehol nem találok ilyet. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

leniG

2021. január 15.

Nekem teljesen bevált ez a körömlakk. Több szín is van belőle, egyedi színektől teljesen a kalsszikus pirosig. Mind szuper fényes, gyorsan szárad és még mosogatás mellett is tartós marad. Nálam ilyen a jó minőség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

rata.sum

2020. július 14.

UPDATE:
Amikor az előző véleményemet írtam, a Red Passion árnyalatom már egy éve megvolt. Tavaly nyáron még vígan lakkoztam vele. (Igen, nálam nagyon lassan fogy egy-egy árnyalat.) Idén először nyúltam érte és meg kellett állapítsam, hogy semmi sem tart örökké: így hétéves korára sajnos besűrűsödött, nyúlós, használhatatlan lett. Az üvegcse még félig van, de megy a kukába, örök nyugalomba. Legkedvencebb piros lakkom, ez az árnyalat millió csillag. ♥

De hová tűntek ezek a lakkok a drogériákból? Mindháromban kerestem, de sehol sincsenek. :(

2014.08.21.
Vérző szívvel adok 4 csillagot ennek a lakknak.
Van kettő árnyalatom, 110 red passion (piros) és 155 burgundy crush (lilás bordó). Mindkettő az álom kategóriába tartozik. Gyönyörű színek, amelyek már egy (!) rétegben tökéletesek, a vékony ecsettel még az olyan kétbalkezesek, mint én is szépen lakkozhatnak, jól terülnek, közép-gyorsan száradnak, tartósak. Az elég húzós áruk dacára azt mondom, minden fityinget megértek.
Miért a 4 csillag a dicshimnusz után? Mert van nekem egy harmadik lakkom is ebből a típusból: 55 angel nails. A színe miatt vettem meg anno, naná, de azt kell mondjam, a pirosak ellentéte. Már újonnan nyúlós volt, pocsékul terült, megfolyt a széleken, egy örökkévalóságig száradt és utána mégis lenyomatos lett. A szín is szebb üvegben, mint a körmökön, ahol szinte csak az ezüstössége látszott, a rózsaszínes-tejeskávéból meg semmi... Ennek a színnek egy csillagot sem adnék, de a pirosak tényleg annyira kiemelkedően szépek, hogy négyet mindenképp megérdemelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

UPDATE:

2014.08.21.
Vérző szívvel adok 4 csillagot ennek a lakknak.

Boriskajuliska

2020. április 28.

Drogériás viszonylatban a kedvenc lakkom 6 árnyalatban vettem meg. A favorit a 104-es egy ciklámen szín lilás fénnyel, őt a 75-ös követi ami coral színű arany
csillámokkal. A harmadik a 85-ös ami mély vörös. Két nude következik, az 50-es sötétebb lilás, a 70-es cralos, őszies színek. Legkevésbé a 29-es színt szeretem ami halvány rózsaszínű arany csillámokkal, valahogy nehéz egyenletesen felkenni hajlamos a csíkozódásra. Alaplakk, 2 réteg, plusz fedő lakk, plusz szárító olajjal használom ami tökéletes kombináció. Tartós (nagyon rövid körmeim vannak), csillogó mindenképpen ajánlom ha máshogy nem kuponnal leárazva nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

LSTE

2020. március 25.

Leárazva vettem még jó régen, a komfortzónámon kívül eső "95 flaming pink" színt. Elég barbis. :D Mindenesetre tetszik, főleg rövidebb körmökön. Sajnos nagyon lassan szárad nekem a két réteg, felkenés után két órával is bőven párnalenyomatos maradt a körmöm. Próbáltam felőlakk nélkül is, hátha a fedőlakkom nem a legjobb, de úgy sem száradt elég gyorsan.
A tartósságról nem nagyon tudok nyilatkozni, elég szerencsés vagyok, szinte minden körömlakk bírja a kezeimen legalább egy hetet, pedig szoktam ám házimunkát végezni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Bettii98

2018. november 17.

Több réteg kell, hogy látszódjon, mert a pigmentáltsága eléggé közelít a 0-hoz. Attól, mert drága és Max Factor nem kell tőle elájulni, nem hozza azt a szintet, mint egy olcsóbb körömlakk. A tartóssága is botrány, még fedőlakkal is. Nekem az 50 candy rose árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

fannipetra

2018. július 28.

Számomra itt a bizonyíték, hogy nem mindig a drágább a jobb. A fedése nem az igazi egy rétegben, szóval minimum a kettő, de nem mondanám rossznak. Ma délelőtt kentem fel, szóval a tartósságáról még nem tudok mit mondani, de engem nem igazán vett meg. Nem fogom újravenni, már csak a borsos ára miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

MalinaZs

2018. július 21.

55 Angel nails (ezüst) színben használom kézre, lábra. Diszkrét, mégis mutatós, ápolt körmöket csinál. Házimunka, számítógép mellett is 1 hétig tartósan fennmarad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

ktothkriszti94

2018. július 4.

Nagyon szép, intenzív színe van, alaplakkra 2 rétegben szoktam kenni és rá egy gél hatású fedőlakkot. Ezzel 8-10 napot kibír lepattogzás nélkül. Azonban 1 csillagot muszáj levonnom, mert elég drága, csak kuponnal szoktam venni. Az Avon gélhatású lakkjai fele annyiba kerülnek és hasonló teljesítményt nyújtanak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Tmika

2018. június 30.

Az ametiszt színű van meg, nagyon szép lila. Alapozónak és fedőlakknak valami olcsóbbat használtam, a kettő közé kellett ebből két réteg. A lábujjkörmeimre kentem, 10 napja van rajta, és meg se mozdul. Azért fogom leszedni, mert megunom, vagy kezd idegesíteni a lenövés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140