Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   Müller, DM

A Healthy Skin Harmony Miracle Foundation egy sokoldalú alapozó, mely segít a hibátlan és ragyogó bőr elérésében.

• 24 órás hidratálás a táplált bőrért
  • SPF20-as fényvédelem
  • Olajfelszívó összetevők a kifényesedés szabályozásáért
  • Hozzáadott vitaminok
  • Alkalmazkodik a bőr igényeihez a nap folyamán

Ár: 2600 , Eladó: incitatogranit
Állapot: 2 nyomàsnyi hiányzik belőle, , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lorya
Állapot: 1-2 pumpálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest: Zugló, belváros, metrók vonala, stb., fizetés: személyes átvétel
Mesike91

2019. április 15.

Nem Ezt akartam, hanem a 3 in 1-t, de abból már nem volt világos (Glamour napok ugyebár :D). Úgy voltam vele, hogy nem jövök el max factor cucc nélkül, és most épp az alapozos, fényvédős, borapolos korszakomat elem. Ebből megvettem a legvilagosabbat (azt hiszem). Hat sötétnek tűnt. Felkentem, néztem telefon zseblampajaval és egyéb fényben is: ez csak nem sötét. Pedig Hófehérke vagyok. Ad egy kis életet a sötét hajamhoz 😂 na szóval az allagaba és illataba is beleestem. Rájöttem, hogy ez életem első MF termeke. (Why?) hat nem az utolsó lesz, az is biztos.
Nap végére kb eltűnt. Vagy mégsem? Elég érdekes a látvány, mert a borom szép, egységes, de sehol a reggeli látkép és szín. Ez olyan jó is, meg nem is. De különc vagyok, lehet az alapozom is.
A kupak gaz, főleg, hogy rakenodik mindig egy kis alapozo....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

A kupak gaz, főleg, hogy rakenodik mindig egy kis alapozo....

szawai

2019. március 6.

Nagyon szépen fed, könnyen csík/foltmentesen eloszlatható. Száraz, vízhiányos bőrömmel jól működik. Szerencsére nem oxidálódik a bőrömön, nem kopik el a nap végére, csak dícséret illeti részemről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

bernadettmajdan

2019. február 18.

Gyakorlatilag utálom. Nem tetszik a fedése, nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni, csúnyán beül az arcvonásokba.
Biztosan nem veszem újra. (BTW kifejezetten sárgás színe van a világos árnyalatoknak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

PetraD96

2019. január 26.

Nagy reményekkel vettem meg, csalódás lett. A fedésével nincs baj, viszont hihetetlenül zsírosítja a bőröm, a nap végére megfolyik és foltokban áll össze, soha nem volt még ilyen problémám egy alapozóval sem. Pozitívum, végre egy alapozó ami kapható sötétebb árnyalatokban is, a 22-es csapdája, hogy pont nem kompatibilis a bőrömmel. :,D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

villamvivien

2018. november 12.

Sokáig nem szerettem ezt az alapozót, egyszerűen nem volt természetes látszata. Azért sem voltam elragadtatva, mert pár óra elteltével már olajosnak tűnt a bőröm. A legnagyobb problémám a színével volt, hiába vettem meg a legvilágosabbat, még az is sárga volt. Végül összekeverve egy ultra világos primerrel egész jó kis alapozó lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

lassugepard

2018. június 25.

Régóta szemeztem vele. Az itteni vélemények miatt úgy döntöttem, hogy bár a Facefinity esetében a 75-ös Golden árnyalat tökéletes volt, ebből a Nature színt veszem, nehogy túl sötét legyen. Ez elméletileg több árnyalattal világosabb kellene hogy legyen. Ehelyett sajnos még jóval sötétebb is lett. Egyébként egy nagyon jó, szerethető alapozó lenne, de a színek nagyon nincsenek rendben. Pedig ki is próbáltam a tesztert az arcomon egy kis helyen, és ott jónak is tűnt, de ugye teljes arcon más, jobban kiütközik a különbség. Talán egy- két kiadós napfürdőzés után jó lesz, de most nagyon elüt a bőröm színétől. Kár érte. Szerencsére Glamour napi féláras szerzemény. Azért 4 pontot adok neki, mert a színét leszámitva tényleg jó.
Update: Sajnos még nyáron is túl sötét. DE! Rájöttem, ha összekeverem a téli HD Liquid alapozómmal, akkor mind állagra, mind színre tökéletes eredményt kapok. Szóval két jó alapozóból lett egy tökéletes. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

kdorci

2018. június 19.

Hát ennyi pénzért én egy picit többet vártam. Nem egy magas fedésű alapozó, szóval, akinek problémás a bőre, mint az enyém pl. annak nem biztos, hogy ajánlom. Igaz, én szépen fel tudom építeni, de nyárra nem éppen a több réteg alapozó a jó megoldás. Nekem eléggé oxidálódik (tehát egyre sötétebbnek és sötétebbnek látom az arcomon :(). Picit sűrűnek találom, ahhoz képest, hogy nem valami magas a fedése.Továbbá szerintem az én arcom nem nagyon szereti az SPF tartalmú alapozókat és énúgy érzem, hogy kipattogok tőle :(. Amúgy szerintem szeretném, ha nekem nem kéne ennyire a magas fedés, meg lehet tényleg annyi hidratáló nem is kell alá...de nekem ez nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Julicha91

2018. június 3.

Imádom!!!! Soha életemben nem használtam alapozót (csak bb krémet) valahogy féltem hogy jobban eltömíti a pórusaim, maszk hatást kelt vagy az érzékeny arcbőröm ki pattog stb...de nem!! Ez egy csoda!! Csodás arcbőrt varázsol és még hidratál is!!
Nekem abszolút a favoritom és csak ezt fogom használni!! Nem fogok kísérletezni többet hátha találok egy jobbat mert szerintem nincs is :)))))
És ár-érték arányban is elég jó!!
Azért adok 4csillagot mert amikor már csak az alján marad belőle alig lehet ‘kipiszkálni’ szóval így kell kidobni hogy még marad benne..:(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

És ár-érték arányban is elég jó!!

fruzsinab98

2018. május 17.

Eleinte nagyon nem szerettem, mivel oxidálódott és furcsán ült a bőrömön. Most viszont hogy kicsit barnább vagyok és hidratáltabb a bőröm egészen megszerettem.Szerintem nagyon természetes fedésű egyáltalán nem maszk hatású. Viszont nem túl tartós. Kb 6 óra után elkezd szétválni az arcomon az orrom és az állam körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

agneza

2018. május 12.

Nagyon jó alapozó és tartós is, egy kis púderrel fixálva. Fedését tekintve szerintem a közepesnél erősebb, plusz figyelembe kell venni, hogy oxidálódik, emiatt érdemes fél vagy 1 árnyalattal világosabbat venni. Ami viszont nem tetszik, hogy mikor a 3/4-énél tartok, nem lehet a pumpás adagolóval már semmit kiszedni belőle, hanem úgy kell steril pálcikával belenyúlni az üvegbe. Ez így azért nem túl kényelmes. Nem tudom, rövid-e az adagoló csöve vagy mi lehet a probléma, de nem működik. Plusz rettenet rosszul zár a kupakja az alapozónak. Tehát minőségét tekintve mindenképp 5*, de a csomagolás hagy maga után némi kívánnivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.