Max Factor

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. május 24.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

A hagyományos rúzsokkal ellentétben vízbázisú festékpigmenteket tartalmaz. Ennek a könnyű formulának köszönhetően a festék tulajdonképpen beleolvad az ajkak mélyebb rétegeibe, tartósan matt színt kölcsönözve azoknak. Pillekönnyű, csókálló fedést biztosít. Filctoll formájának köszönhetően pedig lehetővé teszi, hogy vékony hegyével könnyedén készítsünk kontúrvonalat, majd a lapos oldalával színezzük is az ajkakat.

Banana

2018. február 7.

Nagyon sajnálom, hogy már jó ideje nem találkoztam vele a boltok polcain, mert annak ellenére, hogy szárított én nagyon szeretem / szerettem. Nem mászik el, tartós, szépek (voltak) a színek. 2 színem is van egy halvány rózsaszín és egy erős vörös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Mundow

2017. április 1.

A 01-es árnyalat volt meg. Nem szerettem, mert szárított és csak a szám szélén maradt meg. Volt, hogy csak alul, míg felül teljesen lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Ginnie01

2017. február 12.

A 04-es és a 07-es árnyalat van meg,szép színek és tartós is.Leértékelésen vettem,1000 forint körül mozgott az ára,szerintem a teljes árát is megéri ennyiért főleg jó :)Picit szárít, de ha utána használok ajakápolót nem számottevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

SimonEdina

2016. szeptember 10.

Nem szerettem. Szárított, a szám szélén maradt csak meg, mintha bort ittam volna és az száradt volna oda... Hamar beszáradt és fura íze volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

fannnni

2016. szeptember 6.

Nem egyenletesen, és a többi ajakfilchez képest gyorsan kopott, drága volt, nagyon kemény a filc, és beült a száj körüli ráncokba.
Azért a tartóssága egy átlag rúzshoz képest elfogadható volt, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

sisterhood

2016. július 16.

Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem kapható drogériában, remélem rendelni még tudok majd, ha a betárazott 3 db is elfogy. Szárít,de ajakbalzsammal ez kezelhető (másnap viszont intenzívebb kezelés kell az ajkakra), szépen kopik, imádom a 07-es korallszínt, egyszerű használni, nem kell félnem,hogy kimászik az arcomra, fogamra - ezt a bizalmat nehezen érdemli ki nálam más rúzs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Funnyface

2016. május 13.

Én is kiárusításon vettem, nagyon megtetszett, emiatt több boltban is kerestem a leértékelt dolgok között. Találtam is, de már csak sötétebb lillás-barnás árnyalatokban, amikből végül nem vettem. A 07-es korall színű árnyalat van nekem, ami ajkaimat teljesen kitöltve inkább sötét narancssárgának hat. Egy kicsit túl soknak érzetem így, emiatt inkább ombre stílusban használom. Az ajkaim belső felét vékonyan színezem meg vele, majd összemozsolva őket a szín szépen, halványan szétterül. Emiatt nekem inkább előnyös, hogy lassan szárad. Nagyon természetes így ez az árnyalat, és tartós is. Valóban édeskés íze van, ami számomra inkább fura, mint élveztes. Vastagon használva nehezen szárad, átszíneződik másra. Sajnos, azért ez is szárítja az ajkaimat, de ajakbalzsammal jól együttműködik. Ha találnék még világosabb árnyolatot belőle, vagy pirosat biztosan megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

anett0426

2016. május 9.

Nekem egy ilyen sotet lilas szin van meg belole es nagyon szeretem. Tartos, szepen es konnyeden lehet vele dolgozni. Akciosan vettem a dm-ben, annal a kiarusito polcnal.. Most nezem, hogy ez eredetileg milyen draga. Hat ennyi penzt nem adnek ki ra, de akciosan megeri. :) tularazas miatt -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

szoszigabi

2016. május 8.

Egy dm-ben sikerült ráakadni, le volt árazva 100 forintra, gondoltam egy próbát megért. Hát, szerintem nem egy nagy eresztés. Alapvetően szép színei lennének, de nehéz szépen és egyenletesen felvinni. Először olyan mintha egy szájfényt kennék fel, utána ez rászárad a számra. Viszonylag tartós, de ha elkezd kopni, na az rémes! Nagyon foltokban kezd eltűnni az ajkakról és már javítani sem lehet rajta, mert akkor megint nem lesz szép egyenletes a végeredmény...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

gabriellabn

2016. május 2.

Sokszor újravettem régen, de már egy ideje nem látom sehol. Szuper tartós, néha még sminklemosóval sem jött le, és ha kicsit is elkezdett kopni akkor sem olyan rondán. Szerintem a szájkontúr ceruza funkcióját is tökéletesen betöltötte, szóval igazi 2in1 darab volt. Most már a klasszikus rúzsokat részesítem előnyben, de nekem hiányzik, ha látnám valahol biztosan megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.