Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, DM

High tech IFX-spirálkeféje egyenletesen vonja be az egyes pillaszálakat, még azokat is, amelyek a nehezen elérhető szemzugokban találhatók. Az eredmény szépen keretezett, akár 5-ször feltűnőbb szemek!

Golyakalifa

2017. február 23.

Évekig használtam, nekem ez volt a tökéletes spirál, mert nem kenődött el, szépen ívelt és minimálisan dúsított. Viszont egy idő után azt vettem észre, hogy egy szempillaspirál csak 1 hónapig elég, mintha kispórolták volna belőle az anyagot. Pedig nem használtam többet, mint máskor. Így drágának találtam, ezért váltottam, és szerintem már nem is fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

varga.stella

2014. december 20.

Nagyon szuper, de több rétegben már póklábasít és alig lehet levakarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Nagyon szuper, de több rétegben már póklábasít és alig lehet levakarni.

BlankaGroom

2014. április 13.

Még a nyáron használtam a vizet jól bírta, viszont a meleget nem, folyton "lemászott" a szemem alá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Szirisz

2014. március 27.

Még annyit,hogy kétfázisú lemosóval tökéletesen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Még annyit,hogy kétfázisú lemosóval tökéletesen lemosható.

BubuMaczko

2013. december 14.

Az egyetlen spirál, amit többször is megvettem. Nagyon szeretem, mert szépen ki tudom vele fésülni a szempilláimat, szép a színe, nem pereg, nem hagy festéket a szemhéjamon. Én úgy tapasztaltam, tényleg vízálló. 9-12 hónap körülbelül a lejárati ideje, amit érzek is rajta... Állatkísérletek miatt nem vásárolok többet. Kár, mert tényleg jó lenne amúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Sherry

2013. december 3.

nekem is ez a bajom vele, hogy h hiába vízálló elkenődik!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

nekem is ez a bajom vele, hogy h hiába vízálló elkenődik!!!

csillag

2013. október 17.

Bánom, hogy erre szántam a kuponom. De még jó hogy csak kíváncsiságból vettem és nem szükségállapot volt a vásárlása. :D:D
Furcsa spirál, merthogy vízálló, az olajos lemosóval is kétszer kell átmenni rajta, ellenben napközben a szemhéjamra valahogy felkerül egy kicsi lenyomat. És amit nem bírok tolerálni, gusztustalanul póklábasít, összetapasztja a pilláim. Hosszabbít, de egyáltalán nem dúsít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Mila85

2013. április 24.

Első olyan spirálom amit vagy 3x vettem újra, most egy ideje nem látom boltokban, pedig vennék megint. nekem nem túl sűrű nem hosszú pilláim vannak. Ennek pont jó a keféje, nekem a nagyobb kefések nem jöttek be, ezzel jól ki tudtam festeni aprólékosan, drámaira is. Nem emlékszek hogy hullott volna vagy ilyesmi. A clumpy defy most ilyesmi nekem. De ezt is szívesen használnám megint.
Na persze bele is botlottam a rossmannban:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Na persze bele is botlottam a rossmannban:))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.