Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

fashionistakitti

2015. május 16.

Egy átlagos szájfény, szép színekben, finom ízzel és illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Egy átlagos szájfény, szép színekben, finom ízzel és illattal.

szonia

2015. január 16.

Nagyon sok elottem szoloval ellentetben en kifejezetten szeretem a tubusos termekeket, hogy csak egy kezre van szukseg hozzajuk :) Par napja leertekelve vettem a 14es arnyalatot 700 ftert. Annyit siman megert, szerintem van annyira tartos mint a Colour effect szajfeny - az sem tartos egyaltalan :) A csokis fincsi illata miatt sem banom annyira hogy gyakran ujra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Adnilem

2015. január 5.

Karácsonyi csomagban volt (spirállal és mini körömlakkal egyben). Nem szeretem a szájfényeket, ragadnak, csillognak és hamar lekopnak. Ehhez képest ez a kis édes (mert, hogy tényleg édes az íze :) ) egész tűrhető. Nem ragad annyira, ez már számomra is elviselhető. Nincs erős színe (egy világos rózsaszín volt a csomagban) és nem is csillog annyira nagyon. Szóval ahhoz képest, hogy nem használok szájfényt, elég jól teljesít. Persze ez sem tartós, de használgatni fogom és ez nagy szó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

hanami21

2014. július 8.

Ezt sajnos nem nekem találták ki. A tubusos megoldással nincs bajom, könnyen hozzá lehet szokni. Szerencsére én nem nyomtam belőle soha sokat, mindig a megfelelő mennyiség jött belőle.
Viszont semmi színe nincs, csak fényt ad az ajkaimnak. Ráadásul nem is tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

H.Kitti

2014. május 25.

Már régóta nézegettem ezt a terméket, amikor akciós lett egyből lecsaptam rá.A képen látható színben van meg, néha használom, de nem a kedvencem.Az illata finom, kicsit fénylik, ami ugyancsak szép hatást kölcsönöz az ajkaimnak.Egyáltalán nem tartós, ami véleményem szerint a szájfények többségére igaz.Összességében közepesen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

biharianiko01

2013. november 28.

Nem tetszik a kiszerelés, az illata viszont nagyon jó :) de ezért nem is olyan tartós... :D mondjuk amúgy sem bír ki nagyon sokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

noxibaba

2012. szeptember 19.

A tubussal én sem vagyok kibékülve. Sokszor lesz levegős, és akkor kínlódok, hogy valami kijöjjön belőle. Állaga nem rossz, tartóssága is jó. Illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

sildicow

2012. augusztus 17.

Csak szájfény, semmi szín és nem is tartós. Nekem ez a tubusos kiszerelés sem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Ferna

2012. június 12.

Én pont a tubusos kiszerelése miatt vettem - nekem menet közben ezzel egyszerűbb a felvitel. Vagyis egyszerűbb lenne, ha nem jönne túl sok, és nem lenne túl intenzív a színe. Így ugyanis muszáj tükör, különben úgy nézek ki mint egy bohóc. Furcsa, hogy nincsenek rajta az összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Milli006

2012. március 28.

evilshedevil: nem is erről a termékről szól a blogbejegyzésed!

Amúgy nem nagyon tetszik, nekem viszont pont az a problémám, hogy túl erős a színe. Pedig azt vettem meg, ami a képen van, tehát elvileg nem sötét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

evilshedevil: nem is erről a termékről szól a blogbejegyzésed!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate