Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigő, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   11,5 g
Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Miracle Touch Liquid Illusion alapozó egyesíti a krémes és folyékony alapozók legjobb tulajdonságait, kiváló felületet biztosít és gondoskodik a könnyű és egyenletes fedésről. Az alapozók innovatív típusát testesíti meg: a bőr felszínén krémes alapozóból egy könnyű, jól kezelhető folyékony alapozóvá válik, így sokkal egyenletesebben oszlik el nem csak a sima bőrön, hanem az egyenetlen felületen is.

Max Factor Miracle Touch
Ár: 2400 + posta/foxpost , Eladó: shodli
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

labathante

2021. november 1.

Akciósan vettem meg, de imádom. Főleg hogy van benne fényvédő. Könnyű is volt eltalálni a színemet, nem szineződik el felvitel itán sem, szépen beleolvad a bőrbe, tartós is. Nem mindig teszek rá púdert, mert még a szírosabb részeken is jól néz ki, nem mozog el nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Theodora

2021. február 17.

Azt hiszem, ezt vettem meg, de van benne 30 SPF is és szerintem parfüm nincs benne.
Meglepően jó. Igaz, mostanában megszabadultam egy hatalmas stresszfaktortól az életemben, de mikor ezt használom, sokan mondják, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki. Nem tudom, hogy akkor az alapozó a jó vagy a stresszmentesség (vagy a kettő együtt).
A lényeg, hogy nagyon természetes hatást kelt, könnyű eldolgozni.
A negatívuma, hogy nem túl tartós, nem maradt fenn, csak pár órát max, nagy kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

A lényeg, hogy nagyon természetes hatást kelt, könnyű eldolgozni.

barczagevi

2020. december 4.

nagyon jól fed. nekem kevert, érzékeny bőröm van, de tökéletes rá. nincs zavaró érzés a bőrön, sőt enyhén simábbá varázsolja a bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 4.

Cynthia90

2020. október 14.

10 éve már, hogy barátságot kötötünk, és ezidőalatt nagyon sokszor vettem újra. Én nagyon szeretem. Könnyű használni, közepes a fedése, nagyon szépen egybeolvad az arccal, nagyon könnyű viselet. Sajnos hamar fogy és nem a legtartósabb darab, de nálam valamiért örök szerelem. Színtelen púderrel fixálom, nálam nem oxidálodik. Mindig kell legyen itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

sabrirory

2020. július 25.

Ecsettel nem ajánlatos használni, mert borzalmasan csíkos lesz, szivaccsal viszont nagyon jól el lehet dolgozni. Jól fed, a színe is jó lett. Nagyon tartós (mondjuk primerrel használom).

Egy idő után narancssárgássá oxidálódik rajtam és belecsücsül a ráncokba. Nagyot csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Daniella91

2020. július 9.

Jó pár éve használom, de csak glamour/joy napokon szoktam beszerezni, mert szerintem a mennyiségéhez képest nagyon drága. Elsősorban azért szoktam újra venni, mert nagyon jól eloszlik a bőrön, könnyű a viselése. Ha reggel késésben vagyok akkor általában ezt használom, mert nagyon gyorsan megvan vele az alapozás és szuper fedést biztosít. A kiszerelése nagyon praktikus és én a hozzá járó szivacsos is nagyon szeretem. Fixálni érdemes egy jó púderrel, mert magában használva annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

Kiváló a fedése!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Kiváló a fedése!

Domie

2018. november 6.

Régen vettem egyszer, még az előző kinézetűből, azt imádtam, nagyon szépen fedett. Most kuponnal rávettem magam, hogy újra kipróbáljam, de ez már nem olyan, mint volt. Zsíros hatású maga az alapozó, és alig csinál valamit, miután felkentem. Nem rossz, de régen jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

pompopp

2018. április 29.

Mar legalabb 4eve hasznalom es csak ez jo a boromre. Nem fenyesedik, nem tul matt es nekem a pattanasaim is leszaritja ugy, hogy az arcom meg sem szaraz tole. Nem tul sok, de minden nap hasznalom es kb 1,5 honapig eleg nekem. Mar nem lennek meg nelkule :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

rekacska24

2017. július 22.

Semmi extra, szépen el lehet dolgozni, a fedése is elég jó, viszont tényleg hamar fogy, ráadásul nagyon kevés az árához képest. Már nem emlékszem a főbb tulajdonságaira, nem vettem újra, ebből is látszik, hogy van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Acetyl Glucosamine, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.