Max Factor

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

A lágy textúrájú szemöldökceruza segítségével kihangsúlyozhatjuk a szemöldök vonalát, anélkül, hogy a bőrt megsértenénk. A kupakon lévő kefe használatával természetes, ápolt hatást érhetünk el, valamint segít eltávolítani a szemöldökre hullott felesleges púdert is. Dörzsölés álló.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PKitty

2016. március 1.

Nekem csak arra kell, hogy eltüntesse az apró hézagokat és ezt meg is teszi. Szerintem természetes a hatása ha a kefével átfésülöm az egész szemöldököt. Nekem nem probléma az állaga szerintem jól fog és tartós is. Viszont ha nem lett volna kuponom hozzá, biztos nem veszem meg, mert lehet kapni olcsóbban is jó ceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

fashionistakitti

2015. május 16.

Egy vagyon, ahhoz képest amit tud! Nagy csalódás volt.. a színe is, a használata, a tartóssága..faragás közben folyamatosan letörött a hegye, úgyhogy kb felét dobtam ki a szemétbe. Ezen az áron 3 db, ennél sokkal jobb szemöldökceruzát veszek..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

racskai_eniko

2015. február 3.

Nem rossz de azert többet vártam tőle.Az állaga lehetne gy picivel krémesebb,mert igy folymatosan,erőszakkal kell rányomnom a ceruzát a szemöldökömre,hogy hagyon valami nyomot.De az eredmény észrevehetetlen.A keféje miat 3*-ot adok mert azt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

pampamacska

2014. december 22.

Én szerintem az ebonyt használom. Másfél éve vettem, akkor a szemöldökömhöz választottam és sajnos meg se néztem a színét, pedig tökéletesen passzol a sötétbarna hajamhoz. Nagyon jó, tökéletes az állaga és egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Sofia1976

2014. október 11.

gyenge a színe és nagyon kemény. nekem nagyon nehéz vele dolgoznom de én vagyok béna biztos. marad ott ahova raktam nem csúszkál és még én is képtelen vagyok elkenni ami szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

nszabina89

2014. január 11.

Természetes a színe, nem fog túl erősen. Kemény az àllaga, de ez miatt nem is maszatolódik. Kimondottan sok szemöldökceruzát próbàltam màr az évek alatt, de talàn ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

ancsika3

2013. július 31.

Ez életem 2. szemöldök ceruzája. Az elsőt hamar dobtam.. De ezt imádom! Nagyon tartós és nagyon természetes. Még a 2 és fél órás konditermi edzést is bírja. :D
Lassan vehetek újat, mert a ceruza már csak 2-3 cm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Lassan vehetek újat, mert a ceruza már csak 2-3 cm. :)

Dothex

2013. február 4.

kemény ceruza, alig van sajnos szemöldököm, de ez valamennyire "egységessé" teszi. a kefe kicsit valóban kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

ST

2013. január 5.

Sokat használtam, de van ennél jobb. A lágy textúrával vitatkoznék, szerintem kifejezetten kemény, a kefe pedig túl sűrű ahhoz, hogy ténylegesen betölthesse a funkcióját. Nekem túl vöröses a világos árnyalat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Tartós és szép a színe.Nekem bevált.Nem üt el a hajam színétől,olyan mintha természetes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate