Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ernestina, az összetevőket feltöltötte: f_kriszta93, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Száraz

Áttetsző sminkfixáló púder.

Bubu96

2017. október 24.

Szerintem ár érték arányban nem az igazi. Nem mondom, hogy rossz, de számomra nem is jó. Kicsit szárítja a bőröm, valamint nagyon feltünő, ha keveset használok belőle akkor is. Nem bántam meg, de újra nem venném. A szivacs ami hozzá járt pár használat után szétesett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

mreni876

2016. január 19.

Olvastam a hozzászólásokat, mindenki jókat írt róla, de én hatalmasat csalódtam ebbe a termékbe. A neve alapján tényleg egy áttetsző púderre számítottam.Ugyanis nekem nagyon világos bőröm van és tényleg csak az áttetsző púdereket tudom használni, mert szinte az összes sötét. Hát ez is az, de ez komolyan, rettenetesen sötét, sőt... Narancssárga lesz tőle a fejem (az alapozó/CC krém tökéletesen egyezik a bőröm tónusával). Tartósságát ugyan nem tudtam tesztelni. Lehet, hogy az a tulajdonsága kifogásolhatatlan, de narancssárga fejjel azért nem fogok kilépni az utcára. Szerencsére ajándékba kaptam, így legalább nem bántam meg. De rettenetesen nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

biharianiko01

2013. november 28.

Nagyon jó, imádtam. csak elfogyott :( lehet még valahol ilyet kapni? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Nagyon jó, imádtam. csak elfogyott :( lehet még valahol ilyet kapni? :)

kbeata87

2013. szeptember 24.

Nagyon jó púder, a benne lévő kis párnácskával is remekül használható, sokáig elég és bármelyik alapozóhoz, CC vagy BB krémhez, színezett hidratálóhoz is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

ernestina

2013. április 24.

A Max Factor áttetsző/színtelen porpúdere bármilyen árnyalatú alapozó használatával összeegyeztethető. Tartósan matt hatású, nagyon finom szemcsézetű, könnyű. A tégelyben található "szőrös" pufi párnával egyszerűen, leheletvékonyan felvihető. Az illata semleges, nem hivalkodó. Ősztől a nyár kezdetéig használom, de úgy érzem sosem fogy el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Antioxidánsok: BHT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.