Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Káprázatos új színekben kínál az ajkak vonalait kiemelő csillogást. A szájfény különlegessége az ajkak inspirálta applikátor, amely a sminkmesterek minden tudását felhasználva lett kifejlesztve. Az applikátor fej átlagosnál nagyobb felülete segít, hogy egyetlen mozdulattal fel lehessen vinni a szájfényt az ajkakra, elhegyesedő vége pedig segíti a precíz felvitelt a szájzugokban is.

csibike100

2016. április 10.

A 04 Me me me árnyalat van meg és imádom, ez az egyik kedvencem. Nagyon szépen kiemeli az ajkaim természetes színét, az applikátor kialakítása is nagyon tetszik és meglepően tartós. Ami egy kicsit zavar az az illata, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

nadalandy

2015. november 22.

Két színben van. A színek csodaszépek. Sajnos ragacsos. Kifejezetten tartós.
Nem szeretem benne, hogy a termék nyaka nagyon el van vékonyítva. Így az ecset csak nehézkesen jön ki. És sok festék így visszakerül a flakonba, ahelyett hogy ajkamon landolna.
Maga a termék jó, de ennyiért vannak jobbak is.

Update: Mostanába újra előkerült és imádom benne a "vibrant" effektet. Viszont még mindig nagyon ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Két színben van. A színek csodaszépek. Sajnos ragacsos. Kifejezetten tartós.
Maga a termék jó, de ennyiért vannak jobbak is.

Pöti

2015. augusztus 25.

Nem volt túl sok drogériás szájfényem, a kevés közül ez volt az egyik. Egy natúr árnyalatom volt, kicsit ragadt, de a legtöbb szájfény ragad, szóval ezt nem számolom hibának. Semmi extrát nem tudott, szép volt a színe, kb. ennyi. Szerintem nem is volt több Max Factor termékem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

boni04

2015. május 14.

A 06 Vibrant árnyalat van meg, elég halvány, korallos szín, ami az ajkakon persze egyáltalán nem látszik.. :(
Ettől függetlenül szépen csillog, rajtam elég tartós, amíg nem iszok/eszek valamit.
A pontlevonás oka: ragad, nem elég intenzív a színe, erős illata van, ami nekem nem is jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

momo

2014. március 29.

Erjedt dinnye szagú, technokol ragasztó textúrájú, szájfénynek álcázott hányingergenerátor. Elnézest, még sohasem volt ilyen problémám sminktermékkel, annyira erős az illata, hogy émelygek tőle. Ragad is, mondjuk ezek után mindegy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

kissbarbara1990

2013. december 8.

2 árnyalatban van meg,nyereményjátékon jutottam hozzájuk. Az egyik színtelen csillámos, a másik meg egy erős pirosas árnyalat. Az illatuk nagyon bejön, kicsit valóban ragadósabbak az átlagnál,de emiatt tartósak is. Nem szárítanak. Ritkán szájfényezek, de ha mégis akkor őket használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Babuin

2013. december 7.

Én tesztert próbáltam ki, de ez az a szájfény amire nem találok magyarázatot..ha jól emlékszem vmi csillámos rózsaszíneset próbáltam,de a csillámok olyanok vtak,h éreztem a számon, és szószerint karcolta az ajkaim..ráadásul ragadt is a szájfény...nem tudom a többi szín mien lehet,de pont az amit én próbáltam nem jött be..azért adok neki 3 *-ot mert lehet a többi szín rendben van, de ez a csillámos változat és az ár és a ragadás, és maga a tény hogy ez MF termék lenne és többet várok el.. csak ennyit ér nekem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Lexiiii

2013. november 3.

16-os Artistic árnyalat. Amit szeretek benne az az, hogy nagyon szép fényt ad az ajkaknak, viszont nagyon ragadós, ezért csak 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Borsolina

2013. május 18.

Akciósan vettem egy valami iszonyatosan szuper vörös színben! Nagyon szeretem,mert szerintem könnyű viselet,nem is ragad annyira,és szép csillogósak lesznek az ajkaim!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

scorpionqueen

2013. március 30.

A 14-es árnyalat van meg, nagyon régóta.

Amit szeretek benne:
- valóban szép színt ad az ajkaimnak és megfelelő csillogást, ámbár ehhez nem szabad sajnálni a mennyiséget

Amit nem szeretek benne:
- borzasztóan ragadós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

A 14-es árnyalat van meg, nagyon régóta.

Amit szeretek benne:

Amit nem szeretek benne:
- borzasztóan ragadós

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.