Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: enci27, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Ajakápolók

Mangó- és shea vajat tartalmaz, amely a természetes luxus érzést nyújtja és hidratálást ad az ajkaknak. A csillogó ajakápoló bőrlágyító összetevői behatolnak az ajkak finom bőrének mélyebb rétegeibe, hogy hidratálják, valamint puhává és rugalmassá varázsolják az ajkakat. Egyedülállóan egyesíti a csillogást és a balzsamot egy termékben, amely luxusragyogásba burkolja az ajkakat, miközben hidratálja is azokat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

wifey

2016. október 18.

Meglepően jó, nekem a nude-szerű árnyalatban van meg, és nem bántam meg a vásárt. Jól kenhető, nem zsíros, nem kellemetlen érzés, és nagyon szép lesz tőle a szám, komolyan mondom, jobb, mint a legtöbb rúzsom. Egyelőre az ápoló hatásról nem sokat tudok nyilatkozni, mivel nem szárad még a szám, de szerintem azzal sem lesz gond. Egyébként elég tartós is, az illata sem rossz. Vennék még, ha elfogyna...vagy veszek másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Leander

2016. június 3.

Imádom. 5 színben is vettem, mert tökéletes. Szépen érvényesül a színe, de nem annyira szembetűnő és hivalkodó, mint egy erősen pigmentált rúzs. Nekem vastag, dús ajkaim vannak, így az erősebb színek - pl. piros gyakran túlzásnak hat. De ezzel az enyhén színezett ajakbalzsammal tökéletes - fed is, de nem vonja teljesen magára a figyelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

indibaby

2016. március 31.

Ápol és szép diszkréten színez. Lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Ápol és szép diszkréten színez. Lehet, hogy újra veszem.

dincs933

2015. november 22.

Ajándékba kaptam, de nekem annyira nem vált be. Eléggé természetes árnyalatban van meg, annyira, hogy színe az konkrétan nincs is felkenve. Hidratálónak meg akkor már jobb egy kimondottan arra való termék mert az biztosan intenzívebb hatást ér el. Összességében nem rossz, de szerintem ezekkel a rúzs és ajakápoló kombókkal legtöbbször mellélőnek sajna :D Pedig jó ötlet, de mindig csak az egyik jön össze, rosszabb esetben egyik sem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

birdie

2015. április 7.

Végre megvan a tükör nélkül felkenős, szaladgálós szájkencém :) Kerestem már egy ideje, de minden kipróbált termék csalódást okozott. Ez a legjobb idáig, és szerintem nem is keresgélek tovább. A Rose Quartz árnyalat van meg. Meglepően sok ideig marad fent a számon, igaz érezni is, hogy van rajta valami. Tehát aki nem szereti ezt az érzést, az ne vegye meg. Úgy vettem észre, hogy ápol is, vagy legalábbis nem szárít. A színe kellemes, és tényleg nehéz lenyalni :) Ami nálam nagy szó. Lehet, hogy másik árnyalatra is beruházok valamilyen kuponnal, mert a teljes ára nem baráti. Ennek ellenére ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

mstindigo

2014. szeptember 16.

Ajándékba kaptam egy ambert, és imádom. Már fél éve megvan, nagyon lassan fogy. Amit a legjobban szeretek benne, hogy nagyon-nagyon jól ápol, egyáltalán nem szárítja ki az ajkaimat. Szép, enyhén narancsos színe van, és valamennyire csillog is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

veravera

2014. május 26.

Pink Oyster Shell árnyalatban van meg, kicsit csillog és ajakápolóhoz képest egészen jól bírja a színe. Jól hidratál, pedig nekem elég száraz a szám. Csak az a gondom vele, hogy egy kicsit mintha darabos-szemcsés lenne plusz ez a klasszikus (taszító) rúzsillat nem tetszik. Egyébként szeretem, használom is egész gyakran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

MatyóKincs

2013. augusztus 1.

Nagyon sokáig szemeztem vele, de drágának tartottam! Aztán egy DM-es 50%-os kuponnal vettem egyet, a hőn áhított 03 Amber színt, de nekem csalódás volt, olyan mint egy sima pár száz forintos ajakápoló (de azoknak legalább kellemes az illatuk)
és számomra az illata is kellemetlen! Még annak örülök hogy nem a teljes áron vásároltam meg! :( Többet nem veszek, pedig a Max Factor az egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

ivy18

2013. július 14.

Nem vagyok egy nagy rúzs-használó, mert mindegyiktől teljesen kiszárad a szám, mindegy mennyit hidratálok előtte, de mivel hulla színű ajkakkal mégse mászkálhatok, így mikor láttam a drogériában, hogy 1000 Ft, rögtön kettőt is vettem, mert nagyon szeretem a Max Factor termékeit, így előre is bizalmat szavaztam neki. Kb egy éve használom őket, és egyszerűen imádom. Enyhén színez, megfelelően hidratál, bár az illatát nehéz megszokni, de már ez sem zavar. Kár, hogy alapból elég drága, de ha akció lesz, mindenképp veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

tuzgyujto

2013. június 1.

Egyelőre csak az Amber van meg, ami egy gyönyörű narancssárga, apró csillámokkal - de ha lesz akció, szerintem beszerzek egy lilás vagy pirosas színt is, mert nekem jobban ápolja az ajkaim, mint bármilyen más színezett ajakápoló. Tényleg ez a legjobb, amit eddig találtam, ráadásul SPF 10-es, ami télen-nyáron jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0