Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: MissSejla
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kovacs_Nikolett

2021. június 16.

Alapvetően egy ķönnyed állagú, jól eldolgozható alapozó, szép természetes hatást lehet vele elérni, bár egy picit csillog. Csak alkalmakra sminkelek így folyamatos használatáról nincs tapasztalatom. Ha elfogy másfajtát fogok kipróbálni, mert a pozitivumok ellenére nem nevezném a nagybetűs Alapozómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Lanjah8

2021. június 7.

Nagyon szeretem nyári alapozónak, a benne lévő csillámok miatt garantált a ragyogás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

UnicornsOfLove

2021. május 23.

Esküszöm, ennél jobb alapozót még nem találtam. Furcsa, mert ez csak egy ilyen "olcsó kis drogériás Maybelline", de ha jó, akkor jó. Próbáltam már Nyx alapozót, Bourjois alapozót, de mind csalódás volt. Ezt már évek óta használom, és annyira gyönyörű finishe van. Egészséges, ragyogó bőrképet ad. Nem tömény, nem sűrű, kissé folyós állagú de alapozó létére szerintem nagyon könnyed, főleg enyhén nedves szivaccsal eldolgozva. Az egyetlen baj, hogy télen kissé sötét nekem a 03-as legvilágosabb árnyalat. Lehet hogy majd keverek hozzá világosítócseppeket, de akkor meg valahogy sosem olyan.. hiába lsz világosabb, a tónusa más és nem illeszkedik. Szó mi szó, szerintem ennél jobb alapozó nincs. Hihetetlen, de olyan sok éve keresgélek már és ennél jobbat sosem talátam. Egy szép hidratált bőrön vékony rétegben gyönyörű. Csillámok tényleg vannak benne de az engem nem izgat :D

UPDATE: nem vonok le csillagot, mert tényleg nagyon szeret(t)em, de talán ideje új, nem szilikonnal telenyomott, természetesebb termékek után néznem :( most már nagyon tudatos vagyok a bőrápolásban, így inkább nem, vagy kevésbé kennék az arcomra ilyen összetevőkben bővelkedő dolgokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

hoya94

2021. április 16.

Nekem sajnos nem jött be ez az alapozó, bármennyi hidratáló krémet is kenek alá darabosra szárítja a bőröm. Nagyon csúnya összhatást kelt. Én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

sdori93

2021. április 14.

Nagyon szeretem,már többször újra vettem. A nagy bőrhibákat nem fedi el, de kellemes
Viselet, hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Viselet, hétköznapra tökéletes.

Rumbi

2021. április 13.

Nos hát..... őőő. Mit is mondhatnék?! Sok jót sajnos nem tudok :D
Ezt az alapozót nem szeretem. Ecsettel lehet úgy ahogy felvinni, én kézhátra öntök belőle (igen, öntök mert olyan híg...) és onnan veszem fel az ecsetre. Még így is nehéz szépen és egyenletesen eloszlatni. Nem igazán fed, olyan olcsó, púderes hatása van. Hiába krémezés után teszem fel, akkor is. Cserébe olcsó :) Nem szeretem, nem vagyok vele elégedett és biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Nos hát..... őőő. Mit is mondhatnék?! Sok jót sajnos nem tudok :D

VikkaBeres

2021. március 29.

Gyönyörű szép fedés, egységes bőrkép az eredmény miután ezt az alapozót használtam. Kitartok amellett,hogy ez a legjobb drogériás alapozó.Ezért az árért jobbat nem tudnék mondani sőt némelyik High End alapozó sem ér fel hozzá. 5/5!! Csillag😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

parblek

2021. március 20.

Sokat vártam tőle, nem váltotta be a reményeimet. Szárít krém fölött is, vagyis szárazabbnak tűnik tőle a bőröm mint amilyen. Hialuronsavas szérumot szoktam még fölötte használni. Képeken természetellenesnek tűnik, élőben elmegy. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

neverhood

2021. március 19.

Basszus, mennyire utáltam/utálom ezt az alapozót :D Mindig rosszul vagyok, mikor anyumnál látom (neki olcsó és egynek elmegy, nem olyan körülményes ilyen téren).
Borzasztó folyékony, fura finishe van, szárít, nem lehet rendesen felaplikálni... Más ismerőseimnél is láttam már, ők is el-el használgatják, de én kifejezetten utálom. Még utólag visszanézett képeken is felismerem magamon, hogy "ahhha, az affinitone alapozó volt itt ratjam akkor", mert semmilyen rétege, púderes, olcsó és semmilyen hatása volt. Nope, just nope.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Fkrisztina23

2021. március 19.

Alkalmankénti használatra elmegy. Hosszútávon szárít, eltömíti a pórusokat és pattanásokat okoz. Az állaga nagyon jó, könnyen kenhető. Sajnos nem könnyű megtalálni a megfelelő színeket. Összességében nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.