Maybelline

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2022. március 24.

• egységesíti az arcbőr tónusát és hibátlanul elfedi a hiányosságait
  • mélyrehatóan és hosszú időre hidratálja az arcbőrt
  • biztosítja az arcbőre tökéletes megjelenését
  • könnyű textúrája nem terheli meg az arcbőrt
  • matt megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek
  • maszkhatás nélkül
  • ápolja az arcbőrt
  • HD pigmentek – tökéletesen egybeolvadnak az arcbőrrel
  • E-vitamin – ápolja az arcbőrt

5 árnyalatban kapható

Liza210713

2024. február 25.

Az én bőrömet sajnos nagyon szárítja, hidratálóval összekeverve (vagy más féle alapozóval) jobb a helyzet. Nincs magas fedése és hamar át is fénylik. Hétköznapokra, pár órás programokra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

dandelion97

2024. január 15.

Én sajnos nagyon nem szerettem. :( Zsírosodásra hajlamos az arcbőröm, emiatt sajnos hamar elmászkált az alapozó, illetve nem is volt szép rajtam a fedése. Hamar át is fényesedett és a bőrhibákat is kiemelte, pedig szerettem volna szeretni.😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

katalinmester13

2024. január 1.

Életem első alapozója. Akkor még párszáz Ft-ba került. Nem most volt. Akkoriban a napbarnította bőr volt a divat. Így a 17 Rose Beige árnyalatot használtam. Ma már az borzasztó sötét lenne nekem. Több tubust (legalább 3) is elhasználtam. Nagyon szerettem. Olcsó volt, nagyon fluid, könnyed és hidratáló. Mivel igyekszem állatkísérletmentes termékeket vásárolni, nem használtam már sok-sok éve. De jó emlékeim vannak róla. Tud valamit, ha ilyen régóta még mindig a piacon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 1.

Evelin123

2023. december 28.

Kedvenc drogériás alapozóm, enyhe, természetes fedés, közepes tartósság, kedvező ár. Ennyi pénzért nyilván nem várható el, hogy egész nap tartson és teljes fedést biztosítson de hétköznapokra tökéletes, könnyed alapozó lehet. Akiknek aknéjuk van lehet nem fogják szeretni, mert a fedése nem elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

cs.dora

2023. október 13.

Hétköznapokra megfelelő, egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 13.

Hétköznapokra megfelelő, egységes bőrképet ad.

airenscarlet

2023. szeptember 20.

Szornyu, nem is fed jol, kiszaritja a bort es jobban lathato minden piros es szaraz folt is, beul a rancokba. Kb. 2 ora utan olyam mintha csak foltokban kentem volna fel es teljesen atfenylik az arcon. Felaron sem erte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

ivanatheodor

2023. június 5.

Nem fed annyira jól, mint az évekig használt rimmelem (lasting finish), de annál jobb a hordása. Könnyű, tök jól ellehet dolgozni. Kis korrektorral nekem megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Rha

2023. május 29.

2023.05.29.
Továbbra is ezt az alapozót használom. Nekem nagyon bevált. Nincs maszkhatás, de megfelelően fed. A fényvédőmmel is jól kijönnek.

2022.11.17.
Már a 2. tubussal használom. Vegyes bőröm van. A homlokomon nap közepére kifényesedik.
Nem szeretem a maszkszerű hatást, így ez az alapozó nekem tökéletes jelenleg. Az ára megfelelő.
Alá szoktam kenni a Rimmel mattító primerjét, így még jobb hatást érek el.
4,5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 29.

2023.05.29.

2022.11.17.
Alá szoktam kenni a Rimmel mattító primerjét, így még jobb hatást érek el.
4,5 csillag

pezzi

2023. május 9.

Kellemes csalódás! Nagyon szép természetes fényt ad a bőrömnek, egyáltalán nem szárít és nem ül bele a ráncokba sem, zsírosabb bőrre púder szükséges lehet. Kevés is elég belőle mert szuper a fedése és jól építhető attól függően ki mit szeret. Nagyon tartós, ha reggel felkenem akkor még este is stabilan tartja magát. Az színpalettát kicsit keveslem, valamint a tubus csomagolás sem a legjobb, de még így is az egyik legjobb drogériás alapozó amit próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 9.

Defzz3

2023. február 6.

Nagyon szép, egészséges fényt ad az arcnak. Annak ellenére, hogy zsíros a bőröm szeretem ezt az alapozót, nap közben kell púdereznem, mert átfénylik, de nem bánom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Ph szabályozó segédanyag

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.