Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó -17 beige rose árnyalat
Ár: 1200 Ft , Eladó: Jadeline14
Állapot: 1szer próbált, ma bontott., Helyszín: Dunakeszi, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás esetén posta, foxpost
Maybelline Affinitone Pirosító
Ár: 400 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , de pici rész hiányzik belőle , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Foxpost vagy postán maradó csomag banki utalás után
danda

2019. június 7.

Lassan kezd kifogyni és megint nézelodom, hátha találok jobbbat.... Pattanásokat nem okoz, fedése sem a legmagasabb és épitesnél is eléggé ossze tud állni. Nem akarom ujra venni már, habár évek ota ezt használom, mert kozel sem a legtokéletesebb, de nem tudom mire cseréljem. Aztán amikor dontenem kell, akkor végul ehhez szoktam nyulni, mert a hibáival is de már ismerem és funcionál, csak nem a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

fannnnni

2019. június 1.

Regebben hasznaltam, de aztan talaltam egy jobbat hasonlo arban. Osszessegeben meg voltam vele elegedve:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Gombika

2019. május 28.

Nekem nagyon bevalt a vízhiányos bőrömre. Szépen fed, réteggelheto. Az olaj és a kevés csillám pedig üdévé teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

lillad2000

2019. május 25.

a fedése egész jó, közepesnek mondanám, viszont ezek a csillámok.... szörnyű, főleg a zsíros bőrűeknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

Nem szárít és szép egységessé teszi a bőrömet. Szép természetes hatású az eredmény. A fedése nem tökéletes számomra, de suliba teljesen jó. A szín tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

Lichike

2019. május 23.

Minden kuponnapon veszek belőle egyet, mert annyira szeretem. Mivel keveset használok belőle, ezért csak halmaződik otthon. lol
Nem szárítja a bőrt. Nem fénylik tőle a fejem, szép mattos színt ad. Egyetlen egy problémám, hogy nincs a téli színemben. Nagyon világos a bőröm. Mindig is a 06-ost vettem, mert annak van hamvasabb árnyalata, viszont még ez is sötét a téli bőrömhöz. Nyáron napozás után, mikor már van színem, akkor tökéletes.
Kipróbáltam a 03-asát. Gondoltam az világosabb egy picit, de NEM. Sajnos csak az árnyalata másabb, az ilyen sárgásabb. Felkenem és olyan kellemetlen érzésem van miatta, nem tetszik az összhatás utána. Szóval kár volt megvennem.
Lehetne egy kicsivel világosabb verziója, és akkor megadnám rá az 5 csillagot, mivel tényleg a legeslegjobb, amit eddig használtam, és nem is nagyon szeretnék áttérni másikra... de így muszáj lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Beba01

2019. május 23.

nekem nagyon bejött annyira hogy el is fogyott.Akció keretén belül vettem meg a 16 Vanilla Rose árnyalatban.Összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

ffanny

2019. május 10.

Nagyon nem örültem neki mikor felkenve láttam, hogy csillámpor van benne, nem akartam volna olyan alapozót ami csillóg az arcomon. Nem volt szívem kidobni... megrohadt inkább a sarokba :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Dottus

2019. május 8.

Az összetevői szerencsére elég szépek. Ahhoz képest, hogy száraz bőrre ajánlják, nekem elég sokszor kiemelte a száraz részeket az arcomon. Viszont mindenképpen újravevős, jobbat nem találtam még helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

csilluska85

2019. május 8.

Egész nap szép egységes szint ad,szeretem mert nem tűnik úgy rajtam,mintha fél kg vakolat lenne:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.