Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Filepjulia

2020. július 26.

Közepes a fedése, inkább olyannak ajánlom, akinek nincs sok bőrhibája. Kézzel érdemesebb felvinni, mint szivaccsal. Viszonylag tartós, nem ül bele a ráncokba, de a tökéletes alapozót még mindig keresem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

chiocciola

2020. július 21.

szeretem, hogy ennyire könnyű állagú. Van egy ezer éves darabom ebből, mert nem használom, csak alkalmakkor. Valószínűleg már lejárt ezer éve, de semmi baja, aminek nagyon örülök, mert tényleg nem szeretnék minden évben kiadni 2000 ft körül arra, hogy 3x használom, majd kuka...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

csiges

2020. június 30.

Nagyon szerettem ennek az alapozónak még a régi fekete dobozos verzióját.
Pozitívum, hogy ennek a legvilágosabb árnyalata TÉNYLEG világos. Nagyon fehér a bőröm és a legtöbb alapozónál a legvilágosabb árnyalat is túl sötét, de szerencsére ez jól működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Nagyon szerettem ennek az alapozónak még a régi fekete dobozos verzióját.

Lavenderrose

2020. június 5.

Nem szárítja a bőrt, jól fed, és nem "nehezíti" a bőrt, ezekért szeretem 1 tubus elhasználása után, viszont a csillámok tényleg látszanak napfényben, ami nekem nem jön be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

nusmanna

2020. május 28.

Nagyon sokáig a kedvenc alapozóm volt, de ma már többre vágyom. A vírus maszkot viselő időszakban nem teljesített, miután levettem a maszkot bórzasztó látvány fogadott. Szétfolyt összeállt.. fuj. Azonban ha nem maszk alatt vagy több óráig jól teljesít. Szép finishe van. Könnyen eldolgozható, nem maszk szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

JulcsiToth

2020. május 9.

Hosszú evek óta használom, nagyon pattanásos időszakban is elégedett voltam vele mindig is. Most hogy már változik az arcápolási rutinom is és sokkal jobban figyelek a bőrömre nem ez lesz a mindennapi alapozóm, de továbbra is tartani fogok belőle a táskámban és a nesszeszeremben. Igazi jolly joker példaul, ha valahol hirtelen igazitani frissiteni kell a make up-on, vagy ha nincs az embernél egy full smink készlet viszont nem menne ki pucér arccal az utcára. Nagyon jol igazodik a bőr termeszetes színéhez, nem kelt mű hatást mégis egyseges szép bőrképet nyújt. Nem ül bele a ráncaimba és kézzel nagyon jól fel lehet vinni. Nálam nagyon alapdarab, es az is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

krisztike09

2020. május 2.

Néha őt használtam régebben. Kifejezetten kellemes alapozó, fedése esztétikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Néha őt használtam régebben. Kifejezetten kellemes alapozó, fedése esztétikus.

Krin003

2020. május 2.

Hogy ez mekkora meglepetés volt nálam! Egy 2 hónapos nyari kiszálláson voltam, amikor megérkeztem, észrevettem hogy ajaj, az alapozó sajnos otthon maradt. Mit tehettem volna, rohantam egy drogériába, hogy vegyek egyet, igazából semmi elvárással, nagy sietésben erre esett a választás, mert olcsó volt és szimpinek tűnt, nem akartam nagyon befektetni ebbe, mert ugyebár otthon van az igazi, jól bevált, magasabb árkategóriájú alapozom. Nagyon nagyon finom állagú, pikk-pakk beszívódik, a fedése nem túl erős, de ennek az a pozitívuma, hogy nagyon természetes hatást kelt. Nyilvan nem gy Estee Lauder termék , de ar-ertek aranyban szerintem nagyon rendben van. Negatívumként azt tudok felhozni, hogy a kombinált bőröm, pláne nyáron, atfenylik alatta. Ettől függetlenül nagyon pozitív volt a csalódás, szerintem visszatérek hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Szil10987654321

2020. április 22.

A Golden Beige árgyalat számomra jó, és kellemes az állaga, jól kezelhető. Árbarát. Ez inkább csak egy bb krém szerintem. Sőt, találkoztam már jobban fedő bb-vel, mint ahogyan ez alapozóként teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Mia0602

2020. április 3.

Január 2.
09 OPAL ROSE árnyalat
JOY napokon féláron lett az enyém. Rengeteg rossz próbálkozás után, végre egy olyan alapozó ami a száraz bőrömre tökéletes. Ráadásul olyan összetevőkkel ami alkohol és parfüm mentes.
Folyékony, elég híg formula, ezért elég sokáig tartott az ismerkedésünk. Blenderrel beült a ráncaimba, ecsettel csíkos lett és mindkét módszerrel csak alacsonyan fedett.
Most, hogy kézzel viszem fel szépen terül és a pirosságot az arcomon teljesen elfedi. Erős közepesnek mondanám. Nem maszkos, nem ül a ráncokban és estig szépen a helyén marad.
Száraz bőrre jó választás.
Április
Ahogy fogy, egyre elégedetlenebb vagyok a teljesítményével. Pár óra alatt eltűnik az arcomról, akármivel fixálom. A másik problémám pedig, hogy nagyon csillog. Télen nem vettem észre, de napsütésben nagyon feltünő. Bár ez is semmivé foszlik az alapozóval együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 3.

Január 2.
09 OPAL ROSE árnyalat
Száraz bőrre jó választás.
Április

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.