Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: szabonoemike
Állapot: 1x használt, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, utánvét, utalás meg fogunk tudni egyezni :)
Ár: 1000 , Eladó: Enchanted05
Állapot: Egyszer próbált. , Helyszín: Becske, fizetés: Banki átutalás után postázom
Vinite

2019. március 5.

Évek óta ezt használom. A rose beige és a sand beige árnyalatokat használom télen-nyáron, úgy keverem a színeket, hogy mindig az aktuális bőrszínemhez menjen. Szépen fed, nincs maszk hatása, könnyű krémalapozó és árban is verhetetlen.

Vinite
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Ribbons

2019. március 4.

Nem értettem miért ez a sok negatív vélemény. Sok alapozót próbáltam ,de mostmár évek óta csak ezt használom. Jól fed, jól lehet építeni, egyáltalán nem ül bele a pórusokba, nagyon könnyű , nem érzem úgy,hogy lefolyik az arcomról, nem foltosodik, én egyszerűen imádom. A színskálája nem a legjobb, a legsötétebb se elég sötét a bőrömhöz, de púderrel valemelyest tudom küszöbölni ezt a hibát.

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

dandy93

2019. március 2.

Korántsem tökéletes, mégis vissza-visszatérek hozzá évek óta. Meglehetősen folyékony, enyhe/közepes fedést adó alapozó, maszkhatás nélkül el lehet dolgozni, de kicsit kiemeli a száraz részeket (maga az alapozó viszont nem szárít, ellentétben mattító "testvérével", amit csak nyáron használok). Amit nem szeretek benne, azok az apró csillámok, amik napfényben szinte highlighter hatásúak...

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

beuska89

2019. február 27.

Egy blogger lány véleménye alapján esett a választásom erre az alapozóra. Hétköznapokra teljesen tökéletes alapozó. az összetevői is szépek. Magas fedést nem lehet elérni vele, de aki hétköznapi alapozót keres annak maximálisan merem ajánlani.

beuska89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Alice83

2019. február 18.

Estée Lauder double wear light egy az egyben(illat, fedés,állag,tartósság) ez persze jelenthet jót és rosszat egyaránt..nem szeretem mert szárít..

Alice83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

vivitrius

2019. február 16.

Kezd változni a bőröm és gondoltam, kipróbálom napi szinten is az alapozót, mint sminkeszközt (eddig csak az esküvőmön és 1-2 nagyobb alkalommal viseltem alapozót, alapvetően hidratálóra púdert használó vagyok). Korábban, amikor magamtól próbáltam alapozót, mindig fuldoklott tőle a bőröm. Egy barátnőmnél volt szerencsém próbát tenni ezzel a darabbal. Elégedett voltam, ezért a "16 Vanilla Rose" árnyalat jött velem haza a drogériából. Mivel sosem voltam alapozós típus, így "vénségemre", gondoltam egy olcsóbb darabbal próbálkozgatok, hogy egyáltalán működünk-e rendszeresen is. Itt megnéztem előtte és arra jutottam, hogy az INCI-je sem annyira csúnya. Nos, szép bőrképet adott, nem volt nehéz feltenni (kézzel vittem fel), nem volt nehéz és maszkos sem. Viszont sötét lett a szín szerintem. Amúgy is sárgás ez az árnyalat, de rajtam mintha oxidálódott volna. Majd szépen az orrom mellett az almácskákon kezdtem érezni azt az érzést, hogy hangyák mászkálnak a bőrömön és pici bőrpírt is tapasztaltam. Ezt akkor szoktam érezni, amikor allergiás vagyok valamelyik összetevőre. Próbáltam lemosni, de tisztító kendővel, sminklemosó szappannal és lemosókrém hármassal is csak nagy nehezen sikerült levakarnom. A homlokomon is picit kipattogtam. Új gazdája már várja :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

tunderke89

2019. február 2.

Nem tökéletes a fedése, de egy "erős közepes" besorolást megérdemel. Akinek nincs túlságosan sok bőrproblémája, annak tökéletesen megfelelhet. Könnyű eloszlatni, kellemes az állaga, könnyed érzés viselni. Számomra viszont nagyon zavaró a csillogása, még visszafogottabb fénynél is látható, kinti napsütésben pedig úgy néztem ki vele, mint akinek ráborult egy doboz csillámpor az arcára. Sajnálom, mert enélkül kedvenc lehetett volna, így biztosan nem fogom újravenni.

tunderke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

marcsi1233

2019. február 1.

03 az árnyalatom, nagyon szeretem, hogy könnyen eloszlatható, nem kelt maszkhatást. A kiszerelése megszokható, bár a tubus használata a kezdetekben és a végéhez közeledve egyre nehézkesebb, mivel "köpködi" a terméket néha. Pumpás verzió szerencsésebb lett volna.
A L'oreal True Match W1 árnyalata ehhez nagyon hasonló, bár kicsit sötétebb, de ez olcsóbb, és kb ugyanazt tudja.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Adribogyi

2019. február 1.

Nekem külön tetszik, hogy enyhén csillámos, nem a legjobban fed, de hál isten nem pattanásos a bőröm, így nekem teljesen jó arra, hogy egy egységes színt adjon, és nem lesz tőle maszk hatás, lehet kipróbálok majd más fajtát is de nekem végül is bevált ez az alapozó, ráadásul mindig Glamour napon tárazok be belőle és úgy sokkal olcsóbb.

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Timi0102

2019. január 24.

A legrosszabb alapozó amit eddig próbáltam. Teljesen megül a bőrön, beleül a ráncokba, iszonyatosan fényes, ami az én zsíros bőrömön borzalmasan mutat, hordhatatlan. Kellemetlen az illata is és szinte semmi fedése sincs.

Timi0102
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.