Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: beauty7, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2017. április 28.

Új Affinitone korrekor továbbfejlesztett összetétellel

Judit1987

2018. július 23.

Szép természetes hatást nyújt, könnyű, nem zsíros, nem ül meg a ráncokban, a fedése közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

dbrownie

2017. december 14.

Tartós, jól fedi a kis hibákat, nem annyira zsíros és ami nekem az egyik legfontosabb, jól illeszkedik a bőrszínhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Mariann1987

2017. november 19.

Itteni vélemények alapján vásároltam akciósan. Szép a fedése, a szem alatti karikákra is jó, tényleg nem ül bele a ráncokba.
Azért kap csak 3 csillagot, mert kb. 1-2 hét használat után kiesett a rúd (vagy kitört) a tokból. Szóval így csavargatni sem nagyon lehet, meg értelemszerűen, ha fejjel lefelé fordítom, kicsúszik, kiesik maga a korrektor rúd. Gondoltam, hogy csak én vagyok béna, vagy elejtettem, vagy ilyesmi, ezért legközelebbi akciókor megvettem a másik színkódút (úgyis tesztelni akartam), de ugyanígy jártam, pedig extrán vigyáztam rá. Szóval ez elvette a kedvemet tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

rebekahorvathh

2017. november 6.

Pattanas utáni sebeket, pirossagot nagyon jol fedi,szem ala is nagyon jo. Ajánlani tudom, en jobban szeretem mint a folyekony korrektorokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Wivaxia

2017. augusztus 3.

Akkor vettem meg,mikor a saját korrektorom elfogyott a polcról. Nem bántam meg,mert nagyon jó az állaga és jól illeszkedik a fehér bőrszínemhez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

MormiOrsi

2017. július 19.

Azért kap csak 4 csillagot, mert ezt a régi Miss Sporty korrektorom is tudta, ami kb. fele ennyibe kerül. Azért nem tökéletes, a szemem körüli sötét foltokat ez is csak tompítja, de nem vagyok benne biztos, hogy létezik olyan korrektor, ami teljesen elfedné :) Emellett tényleg nem ül bele a redőkbe, szóval nem egy rossz termék és tetszik, hogy ilyen kis vékonyka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

aaFruska

2017. március 26.

Szép fedése van, tartós , nem ül bele a ráncokba szóval ez minden amit el lehet várni egy korrektortól . Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

anna08042

2016. november 13.

Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

fboroka

2016. szeptember 5.

Imádom :) kedvenc stiftes korrektorom csak ajánlani tudom. Jól fedi mind a sebeket illetve a szem alatti karikákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.