Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Baby Lips Ajakápoló- Mint Fresh
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Maybelline Baby Lips Ajakápoló- Cherry me
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x próbált kézfejen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
LolitaLolly

2019. április 16.

Ha jól emlékszem, peach kiss tulajdonos vagyok. Ha éppen olyasmi hatású ajkakat szeretnék, ami ki van rúzsozva, ezt használom, kissé barackos-barnás-nude árnyalatú lesz tőle a szám, mindez csillám pigmentekkel, nem mondom, hogy hú de tartós, de azért kielégíti az igényeimet, ha csak épp változatosságra vágyom. Nem rossz az illata sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

chrissyb

2019. április 16.

Peach kiss: Nagyon szeretem , szép a színe és hidratál is , nekem sokkal jobban tetszik mint a labello , már a másodikat használom , és tutira újravevős
(Lehet egyszer más színt is kipróbálok , de tuti ez a kedvenc)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

(Lehet egyszer más színt is kipróbálok , de tuti ez a kedvenc)

manias

2019. március 28.

Csalódás. Mintha olajat kennék az ajkaimra és egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Csalódás. Mintha olajat kennék az ajkaimra és egyáltalán nem hidratál.

wildrose

2019. március 28.

Cherry Me: szép, enyhén cseresznyepiros, kellemes illatú, könnyű állagú ajakápoló, szépen felszívódik és jól ápol.

Hydrate: színtelen, diszkrét illatú, könnyű állagú, egész jól felszívódik, és jól ápol.

Peach Kiss: fincsi barackillatú, enyhén korallos színű, könnyű állaga van és jól ápol.

Pink Punch: jól láthatóan pink, enyhe illatú, könnyű állagú, de csak közepesen ápol, és hajlamos csúszkálni az ajkakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Sandrine

2019. március 17.

Nem rossz, de nem a legjobb ajakápoló. Jó az illata, és szép a színe (enyém rózsaszín), de nem sokáig tart a hidratáltság, úgyhogy sokszor kell használnom, átmeneti megoldásnak, vagy ha nincs más nálam akkor megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Stenico

2019. március 13.

Maybelline adventi naptarbol harmat is szereztem, ebbol "minek nekem ennyi ajakapolo?!?" cimszoval kettot ugyesen elajandekoztam, a Peach Kiss maradt. Meglepoen jo, teljesen simanak es puhanak erzem a szam, nem zsiros vagy ragacsos. Nalam siman lenyomta a Carmexet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Smelissza99

2019. március 5.

Nagyon könnyű, így szeretem használni. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzete, olyan mintha nem is lenne rajtam, így éjszakára is kényelmes. Bevált. Leverte a labello ajakápoló termékeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Bettii98

2019. február 19.

Egy zsíros réteget képez az ajkakon, nem hidratál, a pirosas színek adnak egy kis színt az ajkaknak. Szerencsére amilyen hirtelen megjelent nálam a baby lips mánia, annyira gyorsan el is múlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

dorii333

Korcsoport: < 18
2019. február 10.

Régen volt ez a nagy baby lips őrület, azonnal vettem is 3-at. De már akkor sem vált be nekem. Most újra elővettem, mert elfogyott a Carmexem és nem volt időm még újat venni. Nem tudom mit gondoltam, mert még mindig borzalmas! Egyáltalán nem hidratál! Csak egy kellemetlen zsíros réteget képez az ajkaimon. Ár érték arányban egyáltalán nem éri meg!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 10.

AnnaR

2019. január 19.

Ajándékba kaptam. Nálam mint ajakápoló elbukott. Nem szívódik be olyan gyorsan, mint ahogy azt elvárnám, viszont hagy maga után egy kis színt (nekem a Pink Punch árnyalat van meg), ami azért tetszik, de ennyi. Magamtól nem venném meg, mert pénzkidobásnak gondolom. Ezért a teljesítményért drága. Több, mint a semmi, de akkor már inkább egy rendes hidratáló és egy diszkrét rúzs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract