Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

heiserfanni

2021. március 3.

Nekem a kék színű, rózsaszín feliratos van meg.
Nagyon jól hidratál, nincs kellemetlen érzés, és nem ragad. Nekem abszolút bejött az illata is😇
Nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Nekem a kék színű, rózsaszín feliratos van meg.
Nem bántam meg hogy megvettem.

szildus

2021. január 17.

A feheret hasznaltam, meg egy pink szinüt. Szeretem öket, ruzst nem nagyon hasznalok, ezert szoktam szinezett ajakapolokat hasznalni neha.
A feher kicsit mentolos volt es szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

A feher kicsit mentolos volt es szerettem :)

Kittykkovesdi

2020. október 1.

Én nagyon szeretem ezt az ajakápolót, mert nem túl erősen pigmentált, a hétköznapokra teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Angie00

2020. május 19.

Egy időben nagy Hype vette körül. Menőnek számított. Nekem is volt szinte minden színben. Olyan sárgába nem volt, mint a képen, de mindegyiket szerettem. Van egy mentolos azt hiszem fehér a tartója. Nagyon ajánlom!
Legtöbbjét szerettem. Mostanában nem láttam a polcokon, de amint ráakadok tuti veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Timi0102

2020. május 17.

Középiskolás éveim szerves része volt ez az ajakápoló, 4 színt szereztem be belőle (Strike a rose, Pink punch, Peach kiss, Candied mint). A mindennapokban akkor nagyon szerettem, egy kis színt adott, mégsem volt túl sok. Viszont amire valójában hivatott azt sajnos nem teljesíti egyáltalán, nem hidratálja az ajkakat, csak megül a tetején. Ennyi erővel ma már inkább használok rendes rúzst. Pár napja szelektáltam ki őket, mivel már egyáltalán nem nyúlok hozzájuk, némelyik színt nem is értem hogy kenhettem a számra, botrányos ahogy kinéz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

AnnaR

2020. május 10.

Ajándékba kaptam. Nálam mint ajakápoló elbukott, mert hidratálásra konkrétan képtelen, annak ellenére, hogy olyan érzést hagy maga után, mintha zsírral kentem volna be az ajkaim. Rúzsnak (vagy valami hasonló ajakszínező terméknek) meg egyszerűen nem elég pigmentált.
A Peppermint Pink árnyalat van meg: szép a színe meg kellemes az illata. Ennyit tud, de azt nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Banszky

2020. február 7.

Még a nagy hype idején vettem de nekem nem jött be. Átlagos vagy inkább átlagon aluli kis ajakápoló,nem hidratál csak "bezsírozza" az ajkakat. A színeitől sem vagyok elájulva,elég gyagyi az egész termék számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Nausiica

2019. november 14.

Kék színu --- nagyon szerettem hidratálta a szám kellemes érzés volt használni. Ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

anna48

2019. november 3.

Előre el kell mondanom: nagyon száraz és cserepes a szám egész évben, ápolt kinézete ritkán van bármit is kenek rá.
A fentiek miatt nem a csodát vártam ettől sem. Peach Kiss árnyalat birtokosa vagyok.
Ajakápolónak annyira nem nevezném inkább szájfénynek vagy gyengén pigmentált rúzsnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Dorotii66

2019. október 5.

Én a színtelen fajtáját használom, sajnos nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Én a színtelen fajtáját használom, sajnos nem hidratál eléggé.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract