Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Baby Lips Ajakápoló- Mint Fresh
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Maybelline Baby Lips Ajakápoló- Cherry me
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x próbált kézfejen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Banszky

2020. február 7.

Még a nagy hype idején vettem de nekem nem jött be. Átlagos vagy inkább átlagon aluli kis ajakápoló,nem hidratál csak "bezsírozza" az ajkakat. A színeitől sem vagyok elájulva,elég gyagyi az egész termék számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Nausiica

2019. november 14.

Kék színu --- nagyon szerettem hidratálta a szám kellemes érzés volt használni. Ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

anna48

2019. november 3.

Előre el kell mondanom: nagyon száraz és cserepes a szám egész évben, ápolt kinézete ritkán van bármit is kenek rá.
A fentiek miatt nem a csodát vártam ettől sem. Peach Kiss árnyalat birtokosa vagyok.
Ajakápolónak annyira nem nevezném inkább szájfénynek vagy gyengén pigmentált rúzsnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Dorotii66

2019. október 5.

Én a színtelen fajtáját használom, sajnos nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Én a színtelen fajtáját használom, sajnos nem hidratál eléggé.

Audry1

2019. szeptember 18.

Kipróbálás gyanánt és a vélemények miatt vettem meg a rózsaszínű változatot. A legfontosabb az ajakápolás volt, de emellett nem bántam, ha kicsit rózsaszínes szájszínt kapok (korábban a gyerekkort leszámítva csak színtelen ajakápolókat használok). Hát nagyon megbántam! Egyszer használtam otthon, hogy kipróbáljam (megvásárlás napján), azóta betettem a sminkes fiókomba a nem használtak közé, amiket nincs szívem kidobni (nem tudom miért).
Az ajakápolástól igen messze áll, nálam nagyon szárította a számat, emellett a színe elég erőteljes és élénk, inkább tűnik vizesebb állagú rúzsnak, mint ajakápolónak! Ráadásul a száj redőiben megül a krém, így egy 80 éves nagymama szám lett tőle, szörnyű volt!
Azonnal lemostam és azóta látni sem akarom. Ennyiért többet vártam volna.
Sajnos én nem tudok 1 csillagnál többet adni rá, de annak örülök, hogy a többségnek pozitív tapasztalatai vannak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Azonnal lemostam és azóta látni sem akarom. Ennyiért többet vártam volna.

bubun

Korcsoport: < 18
2019. július 30.

Ajándékba kaptam a Peach Kiss árnyalatot, és nagyon szeretem. Nem túl feltűnő, ad egy kis pluszt, és puha lesz utána a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 30.

fancsmancs

2019. július 12.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, de akciósan vettem, így nem nagy szívfájdalom hogy van néhány hibája. :) Két árnyalatot szereztem be: a Cherry me számomra használhatatlan, egyáltalán nem látszik rajtam semmi a színéből , de még a kezemre kenve sem látok szinte semmit. Azt hittem, ennél erősebb színe lesz. Ennek köszönhetően ezt nem is fogom használni, mivel ajakápolóként kicsit gyengusz. A másik árnyalat a Pink a punch, ami sokkal pigmentáltabb, világos rózsaszín . Ennek egész jó a fedése és viszonylag sokáig fent is marad, így nyáron szívesen használom. Az illata nem tetszik de cserébe hamar elmúlik. Ápolás szempontjából nem kell tőle hasra esni, de arra van jobb fegyverem. A Pink a punch-nál vigyáznom kell, mert ha kicsit többet teszek fel, akkor elég rikító Barbie-hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Mosizso

2019. június 12.

Ajándékba kaptam egyszer, de sanos hámlottak tőle az ajkaim, szal én meg télvíz idején odaadtam a nővéremnek. Neki semmi problémája nem volt vele. az Illata és íze miatt adok rá egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Brndtt

2019. április 21.

Én múlthéten vásároltam meg a coral crave verzióját. Felváltva használom a carmexel. Nagyon jó mentolos és talán még kicsit hűsítő érzést is ad. De ha egy kicsit többet teszek akkor nagyon rossz íze lesz. Nálam nem hiszem, hogy újra vásárolandó termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

LolitaLolly

2019. április 16.

Ha jól emlékszem, peach kiss tulajdonos vagyok. Ha éppen olyasmi hatású ajkakat szeretnék, ami ki van rúzsozva, ezt használom, kissé barackos-barnás-nude árnyalatú lesz tőle a szám, mindez csillám pigmentekkel, nem mondom, hogy hú de tartós, de azért kielégíti az igényeimet, ha csak épp változatosságra vágyom. Nem rossz az illata sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract