Maybelline

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: TBeszter, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Ajakápolók

Akár 12 órán keresztül hidratálja az ajkakat. A benne levő eukaliptusz friss, hűs érzetet ad, míg a mentol csökkenti az ajak fájdalmát.

6 árnylalatban kapható

Kajla

2019. október 6.

Kb 3 éve ezt használom, egyszer egy nyaralás alkalmával rettenetes állapotban volt a szám, a tenger, meg a szél nem kímélte, kb átszámolva 300Ft-ért vettem meg az elsőt, azóta 2x újravettem már, imádom, zseniális amit egy nap alatt el lehet vele érni.
Azóta mióta megvettem egyszer sem volt gondom azzal, hogy kiszáradt volna a szám, mert ez mindent megment. A hűsítő érzést is imádom benne, nagyon kellemes. Tényleg ajánlom, mert nem csak odatelepszik a szájra, hanem rendesen beszívódik. Én korábban sokszor jártam úgy különböző ajakápolókkal, hogy nem szívódtak be, és utána órákig ragacsos érzésem volt. Ennél ez nem fordulhat elő!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Panna02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Hűsítő érzést hagy az ajkakon, és nagyon jól hidratál. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

LolitaLolly

2019. április 16.

A mentolosság miatt vettem meg, nem bírtam legyőzni a kíváncsiságom. Imádom is ezt benne, csak azt bánom, hogy nem tart ki több ideig a bizsergető, hűsítő érzés. :( szép barackszínű lesz az ajkam tőle, a coral színt használom és szerintem ápol is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

sandyh

2018. november 4.

Imádom, hogy hűsít színez ám ápol is. Ha kevés színt akarok az ajkamra akkor ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

JRebeka

2018. augusztus 8.

Imádom. Így nyáron a hűsítő hatása nagyon szuper és persze jól is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Imádom. Így nyáron a hűsítő hatása nagyon szuper és persze jól is hidratál.

Andi92

2018. július 24.

Keresem az Igazi ajakápolót, ő is kipróbálásra került. Szép színt ad, viszont a hidratáló hatása közepes, semmi extra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Esther0313

2018. március 29.

Nagyon szeretem☺ husit,hidratal,gyonyoru fenyt ad az ajkaimnak. Megerdemli az 5 pontot☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Ginatural

2018. március 12.

Nagxon szép csillogó ajkakat csinál és tartós is, de a szárazabb ajkakkal nem nagxon tud mit kezdeni, nem annyira rossz de akinek ez a problémája az ne ezt vegye! Nekem a mentolos bizsergető érzés nagyon kellemes. Összességében nálam 4 mert nem nagyon száraz az ajkam így nem zavar, hogy nem ápolja túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

afanni9

2018. február 19.

Az állaga és az illata nagyon finom, viszont a nevével ellentétben nem segít a száraz ajkakon, csak ezerszer rosszabb lesz. Kicserepesedik és kisebesedik a száj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

WaterLily

2017. december 15.

Ahogy beléptünk a télbe, iszonyatosan kicserepesedett az egész szám, főleg a sarkai, égtek, repedtek. Tényleg igazi gyógyír a kicserepesedett ajkaknak, az enyémet pikk-pakk rendbe hozta. Imádom, ahogy a mentol hűsíti a számat, sehol az égő érzés, csak a jó kis bizsergés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.