Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

sztike

2021. január 1.

Tetszik. A Medium Brown az én színem, amivel nagyon szép, természetes hatást tudok elérni. Egyáltalán nincs vöröses vagy narancsos beütése. A kefe kissé fura, de egész könnyen boldogulok vele, pedig vékony szemöldököm van. Nem kenődik, viszont nem fixál olyan biztosan és tartósan, mint a Brow Precise (amit sajnos kivontak, pedig imádtam...), ezért csak 4 csillag, de alapvetően elégedett vagyok vele. Kb. 1 éve megvettem a márka halálra hypeolt Tattoo Brow pomádéját, de nekem annyira intenzív és művi a hatása, hogy nem szívesen nyúlok érte, ez a spirál sokkal jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

reikaa

2020. november 23.

Imádtam egészen addig , amíg meg nem változtatták a keféjét. Ezzel a kerek fejjel lehetetlenség számomra dolgozni, folyamatosan törölgetnem kell micellás vízzel a hibákat mert mindenhova kenődik.A tartóssága is hagy némi kivetnivalót maga után, így nekem már nem ér többet 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

tara95

2020. szeptember 30.

Direkt a középső medium brown változatot választottam, mert a szemöldököm kicsit sötétebb mint a hajam, viszont vannak benne kósza világosszőke szálak is. Na, ez a kis termék szuperül sikerült. Betonbiztosan fixál, színez, de teljesen természetes módon, ideális mennyiséget vesz fel már elsőre is. A mennyisége dupla annyi, mint a legtöbb gélnek és tök jól ki lehet fogni pl notinon ahogy én is tettem. Egyébként cara delevigne-féle szemöldököm van, úgyhogy ennyi pont elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

reka003

2020. július 24.

Kb 1 óráig tartotta a helyén a szemöldököm , ami kész vicc és hamar megbüdösödött, kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

GaMirV

2020. július 11.

Hétköznapra tökéletes megoldást nyújt.
Eleinte sok terméket vitt fel a kefe, de többszöri használat után ez a probléma is megoldódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Hétköznapra tökéletes megoldást nyújt.

Sjulia88

2020. április 23.

Hétköznapra egy egyszerű sminkhez tökély. Gondolkodom az újra vásárláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Hétköznapra egy egyszerű sminkhez tökély. Gondolkodom az újra vásárláson.

dlrexqs

2020. március 28.

Nagyon vágytam már egy szemöldökspirálra, hogy rohangálós napjaimon ne kelljen a szemöldökrajzolással vesződnöm, de mégis rendezetten álljanak a szálak és legyen egy kis színük is. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a Maybelline termékét, amiből ugyan ez már a második tubusom, mégsem tudom megszokni a fej kialakítását, pedig többféle technikával próbálkoztam a festék felvitelét illetően. Ezért úgy döntöttem, hogy nem veszem újra, ha elfogy, sőt azóta találtam már egy másik szemöldökspirált, ami jobban illik hozzám.
Mindezek ellenére nem szeretném lepontozni, mivel nem a termék hibája, hogy velem nem kompatibilis a keféje, ráadásul ez egy bombabiztos spirál: amíg le nem mosom, a helyén tartja a szálakat és nem is potyog.

Update:
Jellemző, hogy akkor kezdem megszeretni a sminktermékeimet, amikor megválni készülök tőlük (értsd. igyekszem elhasználni őket minél hamarabb). Természetesen most is ez történt!
Azért még mindig nem egy Bourjois spirál - amit egyébként imádok -, de amióta itthon vagyok karanténban, azóta hétköznap vele intem rendre a szemöldökszálaimat. Nagyon természetes a végeredmény, mintha semmit sem kentem volna magamra, de mégis van egy kis színe a szemöldökeimnek. A kefe kialakítását továbbra sem preferálom, annyi azonban biztos, hogy most jól összezavarodtam - lehet, hogy mégis újra kellene vásárolnom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Update:

Flortim

2020. február 15.

Sokáig használtam, szerettem. Színezést ugyan nem vettem észre, fixálni viszont tudott szépen. Ezért használtam pluszba alá szemöldökport. Teljes ára kissé húzós, mivel olcsóbban találtam számomra jobb terméket, amely színez is, nem csak fixál. Így csak 4 csillagot adok neki az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Parapluie

2019. június 2.

A színtelen verziót birtoklom. Kb egy hónapja használom, tartása megfelelő, de a szemöldökömben (!) és a szemöldököm körül szörnyen pattanásos lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

kakaska

2019. április 8.

Jó termék nagyon. Tartós, nem kenődik el. Annyi, hogy mikor kiveszed a tubusból, hajlamos kicsit több terméket felvenni. Dark blonde árnyalatban van meg a seszínű szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.