Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

kakaska

2019. április 8.

Jó termék nagyon. Tartós, nem kenődik el. Annyi, hogy mikor kiveszed a tubusból, hajlamos kicsit több terméket felvenni. Dark blonde árnyalatban van meg a seszínű szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

liababa

2019. április 8.

Pompás kis cucc!
A reggeli rohanásban pillanatok alatt keretet kap az arcom, ráadásul matatás-biztos.
Festett, szőkített hajamhoz medium brown színben vettem meg, ami tökéletes “maci-barna”. Van egyébként szemöldököm: seszínű barna, színezni és feltölteni kell a szálak között hogy természetes hatású de dús legyen. A ceruzát soknak érzem a mindennapokra, helyette kerestem valami kevésbé látványos eredményt nyújtó, egyszerűbben használhatót. Erre a célra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Pompás kis cucc!

Lina14

2019. március 10.

az új fajtáját vettem meg dark blonde árnyalatban. meg kell szokni a kerek fejét, de szépen bevonja a szemöldök szálakat, és ott is tarrtja őket ahova fésülöm. kicsit lassan szárad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Misa

2019. február 15.

Az új változatot használom én is. :) Nagyon meg vagyok elégedve vele. Igaz, hogy nem filléres termék, de megéri az árát, pláne, amikor éppen leárazzák, ami elég rendszeresen előfordul a Rossmannban.
Sötétszőke hajam és szemöldököm van, és a dark brown árnyalatot használom.
Akinek ritkás szemöldöke van, mint nekem is, annak ez nem lesz elég a színezésre, mert nem tölti fel a hézagokat. Amire viszont nagyon jó, az a formázás és a finom kiemelés. Enyhén látható, hogy valamennyire színezi is a szemöldököt, de amiben igazán jó, az a fixálás: száradás után egész nap szépen stabilan tartja a szemöldökszálakat. Picit rigiddé is teszi emiatt, de ez nekem legalábbis nem volt zavaró.
A spirál nagyon jól használható. Nem vesz fel túl sok festéket, és a kialakítása is jó. Arra kell csak vigyázni, hogy nem szabad rányomni a bőrre, mert akkor maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Sötétszőke hajam és szemöldököm van, és a dark brown árnyalatot használom.

Ann86

2019. január 9.

Lassan egy éve használom szinte minden nap. Fixálásra és színezésre nekem tökéletes. Én a dark brown árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Sherka

2018. december 3.

A képen látható termék egy régebbi változat. A régit és az újat is egyaránt ajánlom. Most volt 5 éve, hogy nem látott csipeszt a szemöldököm, de mivel a 2000-es évek kissé megviselték az alapból dús szemöldökömet, mostanra, hogy ennyi év után ismét "életre kelt", valahogy egy egész szépen ívelt, közepesen dús szemöldököt kaptam. Nem tudom, ez minek köszönhető, mindenestre örülök neki. Az elmúlt években mindenképpen egyszerűsíteni akartam a reggeli rutinomon, és megkedveltem a természetes hatást keltő kozmetikumokat. Imádom, ahogy ez a szemöldökspirál kitölti színnel a szálak közötti helyeket, az ívre is rá tudok segíteni, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ez is azt tudja, mint az ugyanebből a célból készített high-end társak, volt próbálkozás mással, visszatértem ehhez mindig, nem nyújt annyival kevesebbet, mint amennyivel olcsóbb, nekem tökéletesen megfelel. Van olyan termék, amiből nem engedek, viszont a szemöldökspirál az, aminél simán. Ráadásul nagyon bírom Larion Oscar sminkmestert, és mivel Ő ezt ajánlotta az egyik cikkében, és én hiszek neki, azt hiszem, maradok is ennél. Gyorsan és precízen lehet dolgozni vele (a reggeli smink leggyorsabb része), nekem nagyon bejön a végeredmény, az ára hihetetlenül kedvező, nekem nem is kell ennél több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

szianna

2018. november 15.

Én szemöldökfixálásra használom, ha már mindennel megvagyok, és egész nap biztosan tartja őket! Kicsit olyan lesz a végeredmény, mintha hajlakkot fújtunk volna a szemöldökünkre, és lehet, hogy valakinek nem jön be, ha kemények lesznek a szálak, de engem nem zavar, így legalább tutira a helyén marad minden. Színt viszont nem igazán ad, szemöldökkitöltésre nem ajánlanám. Nálam teljesíti, amiért vettem, ez az egyik legjobb cuccom szemöldökfixálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Biusci

2018. október 23.

Nekem bevált ez a termék. Ad egy kis színt, jól fixál, tartós. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Nekem bevált ez a termék. Ad egy kis színt, jól fixál, tartós. Újra vevős.

Spvirgi

2018. június 20.

Nem rossz termék, de sajnos a bal szemöldököm elég ritka erre nem tudom használni(nem az ő hibája) arra a browprecise tökéletes. Azért jó 👍 színe is és a furcsa gombóc alakú keféje is használható. Fixálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Preciosa

2018. március 15.

Nekem természetes szemöldököm van (csak alul szedem), ami hajlamos arra, hogy össze-vissza álljon (pl. pulóver levétel után). Ez a termék segít fixálni, ad egy enyhe színt, kiemeli a tekintetem, de csak annyira, hogy még természetes a hatás. Ez nekem nagyon fontos a sminkben. A dark blond árnyalatot használom sötét-szőke/szürke/seszínű természetes hajszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.