Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

Jane

2019. november 2.

Update: Muszáj levonnom még két csillagot. Tényleg nagyon puha, borzasztó nehéz vele dolgozni. Ja és nem gondolnám, hogy a szemöldökceruzámat hűtőben kéne tartanom ahhoz, hogy használni tudjam. :(

Nagyon tartós, szép a színe, teszi a dolgát de sajnos tényleg túl puha és könnyen letörik használat közben :( Ahhoz képest pedig, hogy így milyen gyorsan fogy, én drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Anheszenamon

2019. június 27.

Szerettem ezt a szemöldökceruzát, mert vékony, könnyen lehet vele dolgozni. A színe is egész jó volt, az pedig plusz pont, hogy az egyik végén kefe is található. Nekem nem tűnt fel, hogy gyorsan fogy, mert nem minden nap ezt használtam. Elképzelhető, hogy újravásárolom, bár még mindig a H&M szemöldökceruza a kedvencem, mert annak jobban passzol a hideg barna színe az én szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

dorkaww

2019. április 19.

Nekem vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyrészt fantasztikus h ilyen vékony, jól rajzolható vele szemöldök, ellenben nagyon krémes puha és könnyen és hamar törik a "ceruzabél", nem mellesleg nem tudom mintha túl hamar is elfogyott volna. Glamour napokkor vettem és már elfogyott... ?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

kecskesszuszu17

2019. április 1.

Vegyesek az érzéseim, mert a színe annyira nem jött be, rossz sem volt, az állaga sem rossz, de hajlamos volt összeállni, hogy sok így pergett. Sokáig tartott, de a végén már úgy éreztem sosem fogy el. Egynek elment, de nem fogom újravenni. A Catrice ilyen vékony hegyű termékét jobban szeretem, még ha gyorsabban is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

lzsofi

2019. február 5.

Először nagyon tetszett ez a ceruza, így újravettem de arra kellett rájönnöm, hogy igazából nem is szeretem ezt a krémes állagot. Sajnos nekem néha a szemöldököm valahogy összeállt pici csomógba a vax, amit a keféjével simán el lehetett oszlatni de ez csak macera volt. Illetve a másik nagyobb probléma hogy az állagából eredően iszonyatosan gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Mufurcka

2019. február 3.

Nagyon szeretem, de már a harmadikat veszem, pedig csak igazításra használom:) Nézegetek olcsóbb alternatívákat is, utóbb kikacsintottam a Catrice Brow Comb-ra - óriási csalódás volt. Ha tudtok jó alternatívákat ide vele.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

matula

2019. január 22.

Hát nagyon jó vele dolgozni az tény, no de hogy kettőt sem pillantottam jóformán és már el is fogyott azért az egy kín. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

k0alaa

2019. január 9.

Bár könnyű vele dolgozni, és természetes hatást lehet elérni, nekem mégse jött be annyira.Nem elég tartós és nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

timszike

2018. november 29.

Szeretem használni, viszont a ceruza hegye lehetne mondjuk ferde, hogy könnyebben lehessen formázni vele, egyébként nagyon gyorsan fogy, szóval pénztárcabarátnak nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

lovereira

2018. október 14.

Nem az én világom ez krémes formula, jobban szeretem a keményebb állagú ceruzákat. Akinek viszont bejön ez a vaxos állag, annak ajánlom, mert tartós, és könnyen korrigálható, amennyiben elrontod, a színe se vöröses tónusú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil