Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amadea

2018. szeptember 1.

Amióta elkezdtem a szemöldökömet is festékkel zaklatni, felfedeztem, hogy nekem a mikro ceruzák sokkal jobban bejönnek a poroknál és jó szokásomhoz híven elkezdtem végigzongorázni a kínálatot. Eddig három darabot próbáltam, a Catrice-ét, ami brutál hamar elfogy, a Zoeváét, ami az eddigi csúcstartó (régóta bírja és még rengeteg van benne), és a Maybelline-ét, ami a tisztes középmezőny.
A Deep Brown árnyalatot szereztem be még a Glamour-napokon, féláras kuponnal azért jobban esett kiadni érte a pénzt. Őt is sűrűn kell tekergetni, de közel nem fogy annyira gyorsan, mint a Catrice Slim'matic. Óvatosan kell huzigálnom a kis fake-szálakat, mert elég pigmentált darab, de könnyen (precíziós ujjbeggyel) korrigálható a hiba, ennek ellenére a legnagyobb hőségben sem tűnt el. Az óvatosságban az is közrejátszik, hogy kicsit sötét nekem a szín, karakteresebb lesz tőle a szemöldököm, mint a Zoeva hamvasabb árnyalatával (Arsenic). A hajam az a szín, amit nagyon világosbarnának mond a mezei ember, a fodrász pedig sötétszőkének, a szemöldököm pedig szürke.

Összességében használható, de a Zoeva mérföldekkel lekörözi. A teljes árát nem adnám ki érte, de kuponnal lehet, hogy még találkozunk.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

bius4

2018. július 9.

Én a DeepBrown árnyalatot vettem, nem használom minden nap, de nagyon meg vagyok vele elégedve. A színe nagyon szép, természetes barna, tökéletes a középbarna hajamhoz. Hatalmas pozitívum hogy nincs vöröses beütése a színnek, viszont egy csillag mínusz, mivel nagyon kicsi ez a kiszerelés, ha minden nap használnám , talán egy hónapot sem bírna ki

bius4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Misa

2018. július 7.

Nagyon jó a színe (a blond árnyalatot használom), végre valami, ami nem túl sötét! Természetes hatása van, tartós, és nagyon könnyű vele dolgozni. Az egyetlen problémám vele, amit többen is leírtak, és én is igazolni tudom: nagyon gyorsan elfogy, 3 hét - egy hónap alatt. Ehhez képest a 2000 ft-os alapárat soknak érzem. Ha leáazzák, újra fogom venni, de teljes áron nem éri meg. Akkor már inkább veszek egy hasonló színű, 800 ft-os ceruzát, és hegyezgetem serényen (amit utálok).
Egyébként kipróbáltam a Catrice azonos termékét, mert feleannyiba került, és mostanában 699-es leárazásban van. Az két hét alatt elfogyott (nem vicc), és a színe sem volt ennyire tökéletes.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Shopaholic

2018. június 14.

Jól lehet vele dolgozni, színben is tökéletes, de nagyon hamar elfogyott, iszonyatosan rövid volt benne a ceruza. A Maxfactor ugyanilyen terméke sokkal tovább tart és nem sokkal drágább, nekem az jobban bevált.

Shopaholic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

sorsi83

2018. május 25.

A színe jó, nekem a sötét szemöldökömhöz a deep brown megfelelne, krémes is, de mivel képtelen vagyok vele vékonyka, szőrszál-szerű vonalakat húzni, így nemigen használom, mert a por nekem jobban bevált. Azzal szebb a végeredmény, legalábbis számomra.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

ursuska

2018. április 12.

Nekem nagyon bejöttek ezek a típusú ceruzák. Elég vékonyak, könnyű dolgozni velük, a fésű is praktikus a végén.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

zsdorcsi

2018. március 27.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, precíz vonal húzható. Viszont valóban nagyon gyorsan fogy.

zsdorcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

eszti012

2018. február 21.

Abszolút rendben van ez a termék, természetes eredményt lehet vele elérni, viszont napi használattal csak kb. 1 hónapig elég.

eszti012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

sztich

2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

Odri

2018. február 2.

Tegnap vettem egyet leárazva, és sanszos, hogy veszek ma még egyet. Szuper természetes színe van, én a legvilágosabbat vettem meg és tökéletes a fakó szemöldökömhöz. 1400 Ft-ért vettem, tök megérte. Teljesen olyan, mint az eddigi legjobb szemöldökceruzám a ParisBerlintől. 5 csillag.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil