Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

biuskam

2020. június 10.

Nagyon hamar kifogy, szinte alig van benne termék. A világos színe tökéletes volt a szőke hajamhoz, szépen lehetett vele dolgozni, de ennyi pénzért ilyen kevés terméket tuti nem veszek újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

danna113

2020. május 2.

Gyakorlatilag minden típusú szemöldök terméket kipróbáltam már, tekintve, hogy gyakorlatilag nincs szemöldököm. Szőke, ritka és hosszú szálú. Eddig a márka ceruzája jött be a legjobban, de nagyon drágának találtam és két és fél hét alatt elogyott, így letettem a használatáról. Azóta eltelt sok idő, és kijöttek ezzel a verzióval, ami nekem eddig legjobban bejött. Ha ügyes az ember, szép természetes hatást lehet(ne) vele lérni (ez nekem sajnos nem megy, hiába sminkelek majdnem 10 éve). Sokáig tart, én nagyjából másfél hónapig szoktam használni egy darabot. Eszement módon pigmentált, ami néha még hártánya is, mert vigyázni kell vele, de pont emiatt meg jól kihasználható. Lehet halványabb vagy erősebb hatást is kelteni vele. Egyetlen hibája van, az pedig, hogy kopik. De nagyon. Szemüveges vagyok, és ugyan kontaktlencsét viselek, néha mégis szemüvegre van szükségem, a keret pedig felér a szemöldökömig és pont annyira hozzáér, hogy gyönyörűen leszedi a belső szélekről a festéket egy pillanat alatt. Próbáltam már fixálni sprayvel, szemöldökspirállal, de semmi sem segít rajta. Ettől függetlenül állandó része a készletemnek. Azt sajnálom csak, hogy meleg árnyalatokat nem gyártanak belőle, mert vörös hajúként eléggé el szokott ütni, akár a szőkét, akár a közepes barnát választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

dlrexqs

2020. március 3.

Mindig veszek belőle, ha látom, hogy van a drogériában. Nekem az egyik kedvencem.
Tetszik, hogy ilyen vékony, így egyrészt precízebben lehet vele felvinni a festéket, másrészt jobban kézre áll, mint vastagabb társai. Valóban nagyon puha, kapcsolatunk kezdetén átkoztam is ezen tulajdonságáért (néhányszor letört belőle egy-egy darab), de aztán megtanultam, hogy éppen csak annyira kell kicsavarni, hogy látszódjon egy pici a végéből, illetve nem érdemes erősen hozzányomni a szemöldökhöz. Ha van ideje bíbelődni az embernek, szép szemöldököket lehet vele készíteni, ráadásul tartós is.
Egyetlen dolgot bánok: hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Egyetlen dolgot bánok: hogy gyorsan fogy.

tara95

2020. február 16.

A legjobb szemöldökceruzám. Nem üti ki a nyx zselémet, de amikor lusta vagyok kimosni az ecseteimet és reggel jut eszembe, jó, hogy kéznél van. 1500 ftért 9 g szerintem nagyon megéri, nem túl puha és nem túl kemény. A szálakat sem bántja, vékony és nagyon praktikus a kis keféjével, bárhová jöhet velem. A blonde nem vörös, nem világos és nem sötét, tökéletes, nézzetek rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

saeszti

2019. december 11.

Nagyon szuper termék.Ha keveset tekersz ki belőle akkor nem törik le. Puha de nem annyira, hogy használhatatlan legyen. A színe nagyon szép, precízen fel lehet vinni, és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

Jane

2019. november 2.

Update: Muszáj levonnom még két csillagot. Tényleg nagyon puha, borzasztó nehéz vele dolgozni. Ja és nem gondolnám, hogy a szemöldökceruzámat hűtőben kéne tartanom ahhoz, hogy használni tudjam. :(

Nagyon tartós, szép a színe, teszi a dolgát de sajnos tényleg túl puha és könnyen letörik használat közben :( Ahhoz képest pedig, hogy így milyen gyorsan fogy, én drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Anheszenamon

2019. június 27.

Szerettem ezt a szemöldökceruzát, mert vékony, könnyen lehet vele dolgozni. A színe is egész jó volt, az pedig plusz pont, hogy az egyik végén kefe is található. Nekem nem tűnt fel, hogy gyorsan fogy, mert nem minden nap ezt használtam. Elképzelhető, hogy újravásárolom, bár még mindig a H&M szemöldökceruza a kedvencem, mert annak jobban passzol a hideg barna színe az én szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

dorkaww

2019. április 19.

Nekem vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyrészt fantasztikus h ilyen vékony, jól rajzolható vele szemöldök, ellenben nagyon krémes puha és könnyen és hamar törik a "ceruzabél", nem mellesleg nem tudom mintha túl hamar is elfogyott volna. Glamour napokkor vettem és már elfogyott... ?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

kecskesszuszu17

2019. április 1.

Vegyesek az érzéseim, mert a színe annyira nem jött be, rossz sem volt, az állaga sem rossz, de hajlamos volt összeállni, hogy sok így pergett. Sokáig tartott, de a végén már úgy éreztem sosem fogy el. Egynek elment, de nem fogom újravenni. A Catrice ilyen vékony hegyű termékét jobban szeretem, még ha gyorsabban is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

lzsofi

2019. február 5.

Először nagyon tetszett ez a ceruza, így újravettem de arra kellett rájönnöm, hogy igazából nem is szeretem ezt a krémes állagot. Sajnos nekem néha a szemöldököm valahogy összeállt pici csomógba a vax, amit a keféjével simán el lehetett oszlatni de ez csak macera volt. Illetve a másik nagyobb probléma hogy az állagából eredően iszonyatosan gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil