Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Shennny, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Sminkek szájra

Enyhe fényű, gazdagon pigmentált, élénk rúzsok. Krémes, tápláló állaggal.

dizabella01

2017. október 9.

Nagyon krémes, nem szárít, erősen pigmentált. Krémes állaga révén nem a legtartósabb, de nem kopik le a szádról teljesen, az ajkak átveszik a rúzs színét, így ha le is kopik a krémes állag, a szín nagyjából még ott marad.
Illata vaníliás pudingra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Illata vaníliás pudingra emlékeztet.

rkbbk

2016. november 17.

finom illat, nem ragacsos, állag és nagyon szép színek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

finom illat, nem ragacsos, állag és nagyon szép színek :)

pradamarfa

2016. október 31.

A 070-es Orange Crush az enyém, és nagyon szeretem. Leárazva vettem, valami szemtelenül kedvező árért. Nagyon visszafogott, hétköznapokra való, de hát, ezért is vettem. Viszont egy picit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

erika88

2016. március 23.

Megvoltam érte őrülve, mikor külföldi blogokon először megláttam. Aztán szép lassan a DM-ben is megjelent, a Shocking Coral és a Vivid rose birtokosa lettem. Elmaradt az a nagy eufória, vagy hogy is nevezzem. Persze ettől függetlenül nagyon szeretem őket. Bár a Shocking coral nekem túl rószaszínes a nevéhez képest, és nem annyira az én színem.

Update: a Vivid rose a kedvencemmé vált, imádom! Szépen kopik, építhető, szuper a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

fnoori

2015. szeptember 11.

Régóta szemeztem a Vivid Rose árnyalattal és úgy indultam el a drogériába, hogy most haza viszem. Aztán addig addig válogattam míg nem a Shocking Coral került a kosaramba. Nagyon elégedett vagyok vele, szuper az illata, elég könnyű krémes, jó érzés viselni. Szép egyenletesen kopik, viszonylag tartós is és az ajkakat se szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

ttundi

2015. július 14.

Shocking Coral árnyalatot birtoklom; a színe sajnos kicsit csalódás a nevéhez képest, szerintem túl rózsaszínes. A rúzs állaga krémes, könnyen kenhető, de rajtam sajnos 1-2 óra múlva elfolyik, ami nem túl szép látvány :( Összességében - bár nem ilyet vártam - nagyon tetszik a szép, feltűnő színe, a macerássága ellenére is szívesen viselem, erős 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

ild

2015. július 1.

IMÁDOOOOM!!! vivid rose van meg...hihetetlenül pigmentált és mennyei illata van...és ami a legjobb, iszonyatosan tartós tud lenn ha az ember diszkrét módon eszik vele...de ha nem még akkor is fennt marad ma elkenődnek az élek...nem mondanám hogy kifejezetten hidratálná az ajkaimat, csak ha nem rúzs ecsettel viszem fel, de ha alá felteszek egy ajakbalzsamot akkor semmi probléma..egyébként anélkül sem csinál semmit, nem szárít...egyszerűen imádom, biztos kipróbálok több színt, csak ajánlani tudom!!!! :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

KlaudiaZs

2015. május 8.

Update: Joy napok alatt mi mást is vehettem volna, mint még egyet, beszereztem a Hot Plumot (ami a Maybelline honlapja szerint a vivid vonal része amúgy). Egyszerűen a legjobb rúzs, amit valaha használtam, annyira szeretem, hogy hétköznapra is ezt használom. Nem szárít, az illata isteni, szépen kopik, tartós, mi kell még.:D Egy bajom van, hogy pár használat után a Vivid Rose darabos, mi a fene. Ilyet még sose tapasztaltam egy rúzsnál se, azt se tudom mitől lehet.

Huh nagyon szeretem, kettőt is megvettem a Glamour-napok alatt, a Vivid Rose-ra és Shocking Coralra esett a választás. Nagyon szép színű mind a kettő, aki az élénk rúzsok közt is a lehető legélénkebbeket keresi, annak tudom ajánlani, mert aki szívbajos, és nem szereti az "úristen annak mivel van kikenve a szája" pillantásokat, lehet sok lesz.:D Ez az egyetlen rúzsom egyébként, ami tökéletes módon kopik. Ettem, ittam, és még órákkal később is egy egységes "stain" maradt hátra, nem pedig mintha körbe kontúroztam volna a számat, rémálmaim szereplői az olyan rúzsok. Krémes, de könnyű felvinni, nem csillog, csak egy enyhébb fénye van, de ilyen színek mellett bőven elég. Az illata/íze csodás, engem kicsit kókuszra emlékeztet. Az én számat nem is szárítja, úgyhogy azt kell mondjam, még ha teljes áron vettem volna se lenne sok érte, sőt még gondolkodom a Hot Plumon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

laraworld

2015. április 29.

Shocking Coral kihagyható, ha valakinek megvan a Catrice Pinkadilly Circus, legalábbis nálam tökéletes árnyalatpasszolást mutatott amikor felső ajakra az egyiket, az alsóra a másikat tettem. Dühítő, ez van :)

Meglepően jó rúzs, krémes, pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Meglepően jó rúzs, krémes, pigmentált.

emese1989

2015. április 16.

Gyönyörű a színe, tartós, és nem kenődik el. Nekem nem szárította ki a számat, maximálisan elégedett vagyok!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.