Maybelline

Ár:   €6.75   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   €6.75
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld

Erősen pigmentált, telt és matt színek. Lágy krém-gél formula, akár 24 órás tartósság. Önmagában és alapként is használható.

4 árnyalatban érhető el: Vintage Plum, Creamy Beige, Créme De Nude, Créme De Rose

Zituska77

2020. október 9.

Korábbról már van egy pink gold példányom a fényes szériából, amit nagyon szeretek, ezen felbuzdulva vettem meg a Creamy Beige árnyalatot. Ezt is inkább bázisként használom, max hétvégén teszem fel önmagában. Nem is kell alá bázis, egész nap bírja rajta egyéb porokkal, reggel 7-kor felteszem és este 20:30-kor úgy esek haza 2 óra izzadós edzés után, mintha most sminkeltem volna a szememet. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

kea

2020. augusztus 27.

A Creamy Beige és a Cream de Rose van meg a matt sorozatból. Mindkettő szuper, de a Cream de Rose döbbenetes módon teljesen azonos a Mac Painterly Pot-jával. Csak míg ez 8.000 forint a Maybelline kevesebb, mint a fele. Így aztán primernek és önmagában is használható. Tökéletesen teljesít, este ugyanúgy néz ki a sminkem mint reggel, amikor felteszem. Felváltva használom a Paint Pot-ot és ezt, szerintem az örökkévalóságig elég lesz ;)

Ezeken kívül van még a a csillogósból is egy gyönyörű barna, és egy lilás-rózsaszín. Csak azért 5 csillag, mert nincs több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

sieszter

2020. június 25.

A creme de rose-t használom alapnak és magában is. Nekem a nude túl világos, a taupe túl hideg árnyalat, ez meg pont jó, semleges, de nem rózsaszínes. Alapként és magában is tartós, nem csíkozódik, pedig nekem ráncos szemhéjam van. Nagyon szeretem, szuper szemfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Alexandra87

2020. június 17.

Mutatós. Vettem már belőle 50 Eternal silver, 35 On and on bronze és 101 Breathless árnyalatokban. Szívesen használom magában vagy más, hangsúlyosabb szemfesték mellé (pl az ezüst árnyalatát). Alapot én teszek alá így a tartóssága is rendben van. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

vadvirag919

2019. augusztus 20.

Pár évvel ezelőtt volt egy color tattoo mániám, akkor a drogériából itthon beszerezhető árnyalatok közül a permanent taupe.ot, a vörös és a kék csillámosat vettem meg. Az állagukkal elégedett voltam, de a nude.okra fájt a fogam. Ezek azóta se kaphatóak itthon a boltokban...

De! Webshopban igeeeeen. El se hittem. (A Milani kivonult, a kedvenc primerem így 2x annyiba kerülne neten, a Mac paint potja meg lelkileg nekem drága.) Szóval rákerestem, és sikerült nagyon jó áron találni magyar webshopban creme de nude és creme de rose árnyalatot.

Ecsettel használom őket alapnak, tökéletesek natúr/nappali sminkhez. Sajnos csillámosabb, duochrome festékekhez nem az igaziak - nem lehet a megfelelő mennyiséget beletapasztani, és kissé pereg is. Viszont egy kevésbé intenzív árnyalatot ezekből is megtartanak. Olajos szemhéjon. Nyáron. Egész nap. Csíkozódás nélkül. Imádom őket...
A mennyiség kiadós, az elején említett árnyalatok kb 3 év távlatából is jól működnek, az ára pedig baráti (1200 Ft/db).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Bee028

2019. augusztus 17.

Rég óta vadásztam már rá, végül itt vettem egyet a creme de rose árnyalatból krémmánián mert sajnos sehol nem találtam újonnan, viszont nagyon ki akartam próbálni. Olajos s szemhéjam így nagyon kerestem egy jó alapot ami tartósabbá teszi a szemsminkem, mert amúgy kb két óra és nyoma sincs, de egy mac paint pot sajnos nekem drága. Hát kezdésnek rögtön a mélyvízben teszteltem, egy esküvőn. Meleg is volt, a tánctér pici és levegőtlen szóval ott még én is majdnem elolvadtam, de nyilván az estét végig kellett táncolni. És a sminkem szinte egész éjszaka meg sem moccant teljesen le voltam döbbenve. Nem vártam, hogy ilyen jól teljesít. Persze buli legvégére összeállt a sminkem, de azt kell mondjam délután 4-től hajnali 4-ig volt rajtam szóval 12 óra szaunában bulizás után nem vagyok meglepve, hogy a végén megadta magát. Abszolút elégedett vagyok vele, nem bántam meg hogy megvettem. Elsőre kicsit meglepett, hogy ilyen sötét maga az árnyalat, de én alapból is hullaszínű vagyok és abszolút nem befolyásolt semmit ugyanolyan szép lett a sminkem. Tőlem egy hatalmas 5 csillag, amit sajnálol viszont, hogy bár tudom ez nagyon sokáig ki fog tartani mert szinte alig használt terméket kaptam, de ha elfogy nem tudom honnan szerzek majd utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

gothmarypoppins

2018. november 22.

Külföldön vettem egy "creamy mattes" sorozat egy darabját, 91 Creme de Rose árnyalatban. Szerencsére egy jó krémes darab, tartós, és pont olyan színű, mint a szemhéjam. Sietős "nincs rajtam smink, csak jól nézek ki" sminkhez szuper, kicsit ragadós marad, így sminkalapnak is jó lehet.

Külföldi úton érdemes beszerezni, a Créme de Rose csodálatos a "nincs rajtam smink, csak jól nézek ki" napokra, és alapnak is. A Vintage Plumot csak megláttam, és gyorsan bedobtam a kosaramba, öreg hiba volt, valaki már előzékenyen kinyitotta nekem és bele is nyúlt, komolyan, miért?! Így a kilenc hónapja nyitott régebbi "puhább" mint a "friss" de ezért persze nem pontozom le, kenni még lehet, bár kissé foltosabb, és nehezebb eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

legallybrunette

2018. július 21.

Én itt vettem az enyémet a Krémmánián, Creme de Rose árnyalatban. A lágy krém-gél formula nem teljesen igaz, inkább sűrű pasztának nevezném. Van egy példányom a csillogós változatból is, az is ilyen tapizós, kapirgálós állagú, de mindkettő felvíve teljesen jó, bár ecsettel nem az igazi, ujjal kell fellapogatni. A színe rajtam egyáltalán nem jön ki, rose-nak nem mondanám, nude bőrszín, szóval aki szép, decensen bájos rózsaszínre vágyik, ne vadásszon rá.
Nem rossz azért, ahogy mások is írták, egységesíti a szemhéjam színét, ha önmagában használom. Alapnak is bevált, nem áll össze, jól tartja a porokat. Nem ötös, mert lehetne kicsit lágyabb, könnyebben eloszlathatóbb, de meg vagyok vele elégedve.

upd.: Attól féltem, hogy teljesen ki fog száradni, de nem, fél év elteltével még mindig ugyanolyan az állaga. Pasztás, de kézzel remekül eldolgozható. Továbbra is ez az egyik szh. alapom, de önmagában is remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Anheszenamon

2018. május 16.

Nekem sajnos nem váltak be a Color Tattoo-k. Egyik sem. Próbáltam önmagában is, alapnak is de sehogy nem jó. Beleül a szemhéjam redőibe és nagyon csúnya pár óra után.Ismét bedőltem a hatalmas hypnak, és megint nem jött be az, ami oly sokaknak igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

umpalumpa

2017. december 26.

Persze, hogy kellett nekem is :)
Elárulom az elején, hogy nem vált be. Sajnos 1 óra sem kell és összetorlódik a szemhéjam redőiben. Alapnak is próbáltam porfesték alá, de pár óra alatt szintén katasztrofális lett a kép. Nem úgy megy tönkre a festés, hogy fokozatosan kopik, vagy eltűnik, hanem egyszer csak összeáll és vége. Nekem pénzkidobás volt.
...és ezennel ünnepélyesen lemondok a krémes szemfestékekről. Részemről a búvárzenekar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Persze, hogy kellett nekem is :)

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.