Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1400 Ft , Eladó: Julicika
Állapot: új, Helyszín: Budapest XI. VII. kerület, fizetés: személyes átvétel
Studio 10 Liquid Foil i-Radiance Metallic Shadow
Ár: 1000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
duchess_g

2019. április 30.

A feketét vettem meg külföldi oldalak ajánlására, tusvonal húzáshoz. Szerintem nem lehet vele jól dolgozni, nem elég tartós, maszatolódik, nálam kuka. Szemhéjfestékként nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

anita.szaraz

2019. április 28.

DM-ben vettem 2200 forintért, két szín: rose gold és a kékes lilás. Először is, rohadjanak meg azok, akik nem a teszterekkel szórakoznak, hanem a vásárlásra kirakott termékekbe nyúlkálnak bele! A termékről: Gyönyörűek és különlegesek a színek. Szép fényük van a szemhéjon, könnyű felvinni a finom krémes állag miatt. Nekem külön öröm, hogy üveg tégelyben kapható. Amit még tesztelni fogok, hogy nyáron mit fog csinálni ezer fokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

sonyandrea67

2019. április 21.

Kétszer meggondolom mit vásárolok a kozmetika szerekből. A legújabb szokásom hogy előbb itt a KM-án elolvasom a véleményeket és jegyzetelek. Na így lett szerelem ez a termék. Kettővel kezdtem de folytatni fogom. Napi szinten használom a 35-On and on Bronze és a 60-Timeless Black színeket. A barnát önállóan is amikor rohanok és azért kell valami. Vagy alapnak és rá bármilyen por állagú szemhéjfesték. Az ujjammal nagyon szépen és könnyen felviszem. Tökéletes, jó minőségű termék az egyszerűségében zseniális. A fekete egy idő után tény hogy beszárad, de be kell vizezni a tusecsetet és újból be lehet indítani a festéket. Nekem így sincs vele gondom.
Nyugodt szívvel ajánlom nem lehet vele mellé lőni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Nyugodt szívvel ajánlom nem lehet vele mellé lőni!

Dici

2019. március 22.

Szeretem a csillogását, és hogy gyorsan fel lehet vinni ujjal a szemhéjra. Reggeli gyors sminkhez tökéletes. Tartós, ha megszárad nehéz lerobbantani. Nekem egyetlen problémám vele, hogy amikor megszárad, poros, erősen szárít, és nekem emiatt ráncosabbnak tűnik a szemhéjjam mint amilyen, mert beleül a ráncokba. Szársz bőrűeknek érdemes alá hidratálni erősen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

evivid

2019. március 19.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket, tökéletes a rohanós napokra egy kis "plusznak".
Szerintem ujjal a legtökéletesebb felvinni, én szemhéjalapot se szoktam alá használni, és így is szépen fennmarad a nap végére. (Mondjuk a 24 óra nem tudom mennyire igaz, addig még sose volt rajtam:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

széva

2019. március 16.

Nem nagyon szeretem a csillámos szemfestéket csak picit a mozgó szemhéjamra,de mindenképp kiakartam próbálni ezt és mivel akciós volt szinte féláron megvettem. próbálom úgy felkenni,hogy a belső szemzugba ne kerüljön mert ott nekem kiemeli a ráncokat és azt nem szeretem így ha több csillám megy oda fültisztító pálcikával picit letörlöm. de szépen lehet rá építeni a színeimet,rózsaszínűt vettem ezt elfelejtettem írni. Barnát, bordót,lilás színeket használok A végeredmény tartós és szép. Kár hogy nem kapható matt semleges szín amit lehetne alapnak használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

HeniM

2019. március 5.

Viccen kívül, vettem kéket és ezüstöt, mert vörös hajam van és zöld szemem, így majd brutál lesz... Hát az! Tartós, színes, kellemes színe van (nem az öreganyás kék púderhatás a buszról), na meg csillog <3
Árban csak kuponnal vagy akciósan veszek még, de eddig nagyon bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Árban csak kuponnal vagy akciósan veszek még, de eddig nagyon bejött!

szKrissy

2019. február 5.

Eddig csak a 65 Pink Gold színben vettem meg valamelyik kupon napok alkalmával, de a következőnél fogok még több színt is, mert ahogy már korábban is írták, egyszerű, gyors a felvitele -akár ujjal, akár ecsettel is-, és brutál tartós. Nem ül bele a redőkbe, nem mászik el; a nap végén is szépen mutat. Nagyon gyorsan szárad, úgyhogy a széleket gyorsan el kell dolgozni vagy “úgy marad”! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

JErzsi

2019. február 5.

Három szín is a büszke tulajdonomban van az On and On Bronz, a Fantasy és a Timeless Black és hát imádom őket. Egyik kedvenc szemhéjfestékeim, ha rohannom kell reggel. Ezzel ugyanis baromira könnyű a sminkelés. Ujjal felviszem, az éleket összesatírozom, spirál és indulás.
Emellett ezek a legtartósabb festékeim, még egy egészen hosszú, rohanós napot is kibírnak, nem kopnak, nem másznak el. A feketét sokszor használom szemhéjtusnak is, annak is nagyon bevált. Este pedig könnyű lemosni is.
Tény, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy ne legyen sokáig nyitva, mert úgy képes hamar kiszáradni, de rosszat nem tudok róla mondani.
Drága, de ott vannak a kupon napok és fele árért megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Drága, de ott vannak a kupon napok és fele árért megéri megvenni.

FViktoria93

2019. január 29.

Rejtett szemhéjjal megáldottként folyton keresem a megbízható, tartós szemhéjfestékeket. Eddig kettőt sikerült találnom a Maybelline Color Tattoo illetve a Nabla Creme Shadow termékeit. A Color Tattoo szárazabb állagú, mint a Nabla termékei, nehezebb is felvinni, viszont nem mozog el egyáltalán a szemhéjamon, ezáltal számomra tartósabb is. A színek önmagukban is nagyon szépek, pigmentáltak, néha csak egy por állagú festékalapot teszek alá, rá a terméket, és a végeredmény egy tartós és különleges szemsmink. Egy jóféle ecsettel tusvonalat is lehet vele húzni. Sajnos hamar kiszáradnak, főleg úgy, hogy szinte majdnem minden nap használom őket, viszont kuponos napokon jó áron lehet hozzájuk jutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.