Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Rejetke
Állapot: Egyszer sem használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték csomag
Ár: 4000 , Eladó: mmartina97
Állapot: új,használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
virumiru

2020. január 12.

régóta sminkelek már, de tény, hogy amikor piacra került még béna voltam. ennek a számlájára írtam, hogy a nagy hype ellenére nekem nem jött be. most pár évvel később és rengeteg gyakorlás után, gondoltam teszek egy újabb próbát, vettem egy feketét meg egy aranyat. de nem, még most is útálom:( annyira kemény, és nehezen eldolgozható, a sötét árnyalatok még foltosak is, örülök ha szemhéjpúderrel sikerül korrigálni. egyszerűen nem értem mi a gond, de számomra használhatatlan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

barbarabalog

2019. november 20.

A pink gold árnyalat van meg nekem, ami egy csodás fénylő rózsaszín árnyalat. Rengetegszer használom kombinálva valamilyen sötétebb lilás vagy mályvás árnyalattal, vagy csak magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

fritz.aniko

2019. november 20.

Nekem a timeless black van meg plusz a fehér/ ezüst ( most nem jut eszembe a neve).
Mind a kettő fedés szempontjából borzasztóan gyenge és gyakorlatilag használhatatlan.
Én szemhéjpúder alapnak használom őket és így brutáltartós szemsminket tudok vele csinálni.
Ezek fényében ezt a 2 árnyalatot szemhéjalapnak kéne árulni, de mivel folyamatosan használom őket ezért nem vonok le pontot.
Online a cosmetino oldaláról nagyon jó árban vannak, a 2600Ft kicsit sok érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Kamea

2019. november 7.

2019. 11. 07. Update: A halvány rózsaszín így ősszel is kellemesen üde viselet, minek barnába burkolózni egész őszre? Szemhéjalapként is kitűnően muzsikál, újabban a Nabla egy másik, kicsit sötétebb rózsaszínjével szoktam kidíszíteni.

2019. 05. 27. A rózsaszín árnyalat van meg. Nagyon üde, kellemes szín, igencsak tetszik!!! Tavaszra, nyárra épp ideális viselet. Fehér gyöngyházfényű szemhéjpúderre szoktam felsatírozni.Tartós, egy munkanapot, napot szépen teljesít. Mivel rejtett szemhéjam van, én a krémszemhéjfestékeket elég kínkeservesen viszem fel, de ez bizonyára az én bénaságom, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

Isabell

2019. október 27.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok:

-Pink Gold: gyönyörű, visszafogott rózsaszínes árnyalat, tavaszra/nyárra tökéletes választás

-On and on Bronze: szintén gyönyörű őszi szín.

Érdemes rájuk kupon napokon lecsapni, én teljes áron is újra venném de fél áron nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok:

-On and on Bronze: szintén gyönyörű őszi szín.

Guppi

2019. október 24.

Règóta szemeztem ezzel a termèkkel, de valahogy sose vettem meg. Mostanáig. A tescoban 600 ft-ra volt leèrtèkelve, gondoltam ezèrt kár otthagyni, ha már mindenki így odavan èrte. Egy bronzos-barnás árnyalatot hoztam vettem meg. Ami azt illeti, ennèl a termèknèl megèrtem a hipe-ot, reggel felkentem ès este mielőtt lemostam pont ugyanolyan volt a szemhèjamon, mint felkenèskor. Nem csíkozódik, nem gyűrődik be a ráncokba, nem kopik, nem folyik szèt, rendkívül tartós. Tervezem mèg több árnyalat beszerzèsèt, akár teljes áron is. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Kriszta180222

2019. október 24.

Ódákat hallottam már erről a termékről, így mikor megláttam kiárusítva, be is szereztem egy arany árnyalatot. Lehet, hogy az én termékemmel van probléma, de alig tudok belőle valami kis színt kicsikarni, inkább csak csillámok vannak a szemhéjamon, azok viszont szinte levakarhatatlanok. Betudom annak, hogy nekem van régi darab belőle, de ezek után teljes árat biztosan nem érne meg nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 12.

Nagyon sokat hallottam már róla, így sokat nem hezitáltam, amikor egy kiárusításkor az egy szem türkiz színt megláttam árválkodni. Gondoltam, jöjjön velem, hátha megkedveljük egymást. És... tényleg meglepően tartós. Igaz, hogy a P. Louise bázissal használom, de késő estig kitart. Hogy ne legyen önmagában annyira egysíkúan kék, egy EL sötétebb kékkel kiegészítve számomra izgalmasabb. Szintetikus concealer ecsettel igen egyszerű a felvitele.
A csomagolása már megújult a terméklapon lévőhöz képest, hogy az összetétele aktuális-e, lehet, hogy érdemes lenne ellenőrizni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Alsace

2019. augusztus 20.

Egyszerűen imádom! Könnyű használni, egész nap tart, nagyon szépek a színei. Még a kánikulát is kibírják. Eddig a Mauve Crush és a Metallic Pomegranate van meg, de biztosan beszerzek több árnyalatot is még.

Update:
Akció keretén belül megvettem még a türkiz színűt, ami nem annyira erős színű mint az üvegben amit picit bánok, illetve elhoztam hosszas vadászat után a Pink Goldot is, ami egyszerűen tökéletes árnyalatú.
Ujjal valóban jobb felkenni én is így ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Update:
Ujjal valóban jobb felkenni én is így ajánlom.

rabavolgyizsofia

2019. június 2.

Félve vásároltam meg a termèket, de egy forró nyári nap után bátran ajánlom a tartóssága miatt. Barna árnyalatban vásároltam meg, szépen, diszkréten csillog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.