Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: candy7
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosban, elsősorban a Deáknál.
Ár: 1000 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dunaimano

2021. november 8.

Egy pezsgős árnyalatom van belőle, és őszintén szólva szemhéjalapként használom. És nagyon bevált! kicsit fényes, de ez engem nem igazán zavar. Ujjam melegére kenhető, aztán gyorsan megszárad a szememen. Egész nap tartós. Nem tudom, színeket próbálnék-e belőle, majd ahogy az élet adja... :) Elfogyni soha nem fog szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

boni04

2021. október 8.

Az On & On Bronze árnyalat van meg, szerintem több mint egy éve nyúzom, és még így is sok van az üvegcsében. Nagyon kevés kell belőle, ujjal és ecsettel is szépen eldolgozható, hétköznapra és alkalomra egyaránt megállja a helyét.
A nap folyamán nekem kicsit össze tud csúszni, de könnyen korrigálható, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

ZsofiaLoren

2021. szeptember 22.

Socialite és On and on bronze árnyalatokat vettem meg és nagyon elégedett vagyok velük. Eszméletlen tartós. Én az ujjammal viszem fel másodpercek alatt felkenhető. Imádom ezt a géles állagot, hogy nem porzik, nagyon könnyű dolgozni vele. Az üvegcsében lévő mennyiség sokáig ki fog tartani még napi használat esetén is. Ha kijönnének újabb árnyalatok szívesen vennék még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

zsuzsannapocs

2021. július 13.

A makeup.hu-ról rendeltem meg On and On Bronze és Pink Gold színben. Azonnal szerelem lett! Ha intenzívebb színt szeretnék, ujjal viszem fel, ha csak lightosabbat, akkor ecsettel. Szuper bázisként is. Nagyon tartós, nekem a strandolós napokon is szépen a helyén maradt. Biztos beszerzem más színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

MissSejla

2021. július 3.

Egesz jo termek, viszonylag tartos. Sajnalom hogy nincs olyan sok szín, nem igazan talaltam meg a hozzam illot a valasztekban. A matt verziót szemhelyalapnak is hasznalom, bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

rekavancsa

2021. június 21.

Szuper tartós, kibír egy teljes napot. Ujjal a legkönnyebb felvenni, szépen megolvad alatta.
Kb ezer évig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Kb ezer évig elég.

kissagi19

2021. április 11.

Wow. Szuper szemhéjfesték.
Ujjal viszem fel a megszáradt szemhéjalapra, szépen eldolgozom, kicsit kell várni amíg megszárad, majd befejezem a sminket. Estig kibír egy aktív napot, nem irritál, nem kenődik. A front runner szín nagyon kellemes és diszkrét, munkába hétköznapra ideális

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Wow. Szuper szemhéjfesték.

Lovaslany

2021. január 27.

Jól kenhető, krémes formulája van, ami nem mozog a szemhéjon. Akár szemhéjalapozóként is kiváló, mivel megszáradva waxos állaga van. Ecsettől függően többféle hatást is el lehet vele érni, így többrétűen felhasználható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

mlexa

2021. január 13.

Egy rosegold árnyalat van meg, Glamour napokon vettem féláron. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Ecsettel nekem nehéz felvinni, így általában ujjal szoktam. Teszek alá alapot, azzal akár 14 órát is kibír mozdulatlanul. Anélkül nekem sajnos pár óra múlva összeáll, mivel olajos a szemhéjam. Néha kicsit foltosra sikerül, de ettől függetlenül szerintem jó termék. Következő alkalommal veszek még más árnyalatokban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

vikimaja

2020. december 23.

Az On & On Bronze nevű árnyalat van meg. Egy tömöttebb, kemény ecsettel szoktam felvinni és nagyon szépen végzi a dolgát. Nem szedi fel a szemhéjfestéket amit előtte felvittem, jó a pigmentáltsága és ad egy kis pluszt az egyszerű mindennapi sminkjeimhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.