Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2023. január 18.

2016-ban megújult változat!

• hosszantartó hatás, akár 24 óráig kitart
  • nem folyik meg a szemhéj redőiben
  • intenzíven pigmentált színek
  • egyszerű használat
  • vízálló

5 árnyalatban kapható

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
Ár: 1000 , Eladó: steffi33
Állapot: 2/3- ig, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás, csere lehetséges
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Borostyan

vivke12

2023. február 8.

Tartos nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 8.

Tartos nagyon szeretem

KisBrigi

2022. november 4.

A Gold Rush és a Pink Gold árnyalat van meg. A Pomegranate Punk kevésbé tudtam kihasználni, mert egy idő után kiszáradt (inkább ősszel szoktam használni, egyébként meseszép árnyalat), hiába próbáltam az ujjammal "melegíteni,olvasztani" a Gold Rush viszont nagyon szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

lajoslilla253

2022. október 6.

Legjobbak ever az összes szín (kb eddig 8 dbom van) reggel felkentem estig el se mozdult a helyéről, pedig alapot se vittem fel előtte. Nagyon nagyon jo állaguk van, ds ecsetet sem feltétlen igényel a felvitelük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 6.

UnicornsOfLove

2022. augusztus 10.

Nagyon szeretem, már régóta szemeztem a halvány pink színnel, az egész kis természetes. Valamiért csak most vettem meg ezt az "ikonikus" terméket. Tényleg nagyon tartós, nem ül meg a ráncokban és nagyon sokáig elég is lesz, kb. örökre 😀 5 perces sminkem: feldobok egy kis Missha BB-t, gyors szemöldökigazítás, majd megy ez a szemhéjamra feltapogatva, kis szempillaspirál a végekre, gyors pirosítás halványan és kész. A legjobb no makeup makeup. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

KisTigris

2022. május 21.

Imádom. Első a rose gold volt, most a socialite árnyalatot használom. 11-12 órán át tartja a festéket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Emma23

2022. március 16.

Egy csillogós pezsgős szint választottam belőle. Néha csak magába használom és van hogy smink alapként is ezt teszem fel. Szinte minden nap ehez nyúlok mindegy milyen sminket készítek. Biztos szerzek majd be még belőle más színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

dunaimano

2021. november 8.

Egy pezsgős árnyalatom van belőle, és őszintén szólva szemhéjalapként használom. És nagyon bevált! kicsit fényes, de ez engem nem igazán zavar. Ujjam melegére kenhető, aztán gyorsan megszárad a szememen. Egész nap tartós. Nem tudom, színeket próbálnék-e belőle, majd ahogy az élet adja... :) Elfogyni soha nem fog szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

boni04

2021. október 8.

Az On & On Bronze árnyalat van meg, szerintem több mint egy éve nyúzom, és még így is sok van az üvegcsében. Nagyon kevés kell belőle, ujjal és ecsettel is szépen eldolgozható, hétköznapra és alkalomra egyaránt megállja a helyét.
A nap folyamán nekem kicsit össze tud csúszni, de könnyen korrigálható, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 8.

ZsofiaLoren

2021. szeptember 22.

Socialite és On and on bronze árnyalatokat vettem meg és nagyon elégedett vagyok velük. Eszméletlen tartós. Én az ujjammal viszem fel másodpercek alatt felkenhető. Imádom ezt a géles állagot, hogy nem porzik, nagyon könnyű dolgozni vele. Az üvegcsében lévő mennyiség sokáig ki fog tartani még napi használat esetén is. Ha kijönnének újabb árnyalatok szívesen vennék még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

zsuzsannapocs

2021. július 13.

A makeup.hu-ról rendeltem meg On and On Bronze és Pink Gold színben. Azonnal szerelem lett! Ha intenzívebb színt szeretnék, ujjal viszem fel, ha csak lightosabbat, akkor ecsettel. Szuper bázisként is. Nagyon tartós, nekem a strandolós napokon is szépen a helyén maradt. Biztos beszerzem más színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.