Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
590.- Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
Ár: 590.- , Eladó: doriivargaa
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Szemelyesen v. posta/fox
Ár: 1000 , Eladó: lacsikviky
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

nemethdorcy

2020. június 25.

Amikor évekkel ezelőtt berobbantak a Color Tattoo-k megvásároltam az On & On Bronze árnyalatot. Inkább natúr sminkeket szoktam készíteni és ezt tűnt a számomra legkihasználhatóbb árnyalatnak. Nagyon szerettem, szinte minden nap csak ezt használtam, néha alapnak is. Kicsit olajosabb a szemhéjam és nekem azért nap végéig nem tartott ki, beleült a ráncokba. Mindig ujjal vittem fel és úgy lehetett a legszebben eldolgozni. Szép színekben lehet kapni és jó kis termékek összességében

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Candy21

2020. június 21.

Szeretem ezt a terméket elég tartós az állaga kicsit kemény de ujjal felvíve szépen működik. Azért nap végére sajnos belül a szem ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Queen16

2020. június 6.

Sajnos csak ujjal lehet kikenni a tégelyből,ujjal érdemes felvinni a szemhéjra,ecsetel nem valami könnyű,szép szinei vannak, egy idő után óssze gyulik a szemráncokban,csak frisen mosott kezzel nyulok bele,a csomagolasa nem valami praktikus konnyeben is kiszarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

LauraLabancz

2020. május 17.

Nagyon jó textúrájú, én ujjal szoktam felvinni, szerintem úgy lehet a legjobban eldolgozni. Nekem idővel egy picit elkezdett "beszáradni", pár csepp jojobaolajjal azonban visszanyeri a régi állagát, így még nagyon sokáig tudom használni. Tartós, nem ül be a redőkbe és a legnagyobb pozitívum, hogy nem potyog, nem folyik el

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

kecskesszuszu17

2020. március 9.

A régi formula fantasztikus volt, a Fantasy árnyalatot annyira nagyon szerettem, de sajnos beszáradt már. Csodálatos hideg barnás-tópos árnyalat. Az újak közül a Frontrunner van meg, ami egy aranyos-pezsgős árnyalat és amúgy nagyon klassz, szép színe van, de messze nem olyan pigmentált és nem is tartós, mint a régiek... Úgy vettem észre, hogy egész tartós, ha van alatta szemhéjalap és felé is pakolok valamit. Mivel elég durván fényes szín, ezért ha matt szemhéjfesték kerül rá, akkor nagyon szép lesz az összhatás, ezzel szeretek játszani néha. De azt hiszem új árnyalatokat nem fogok beszerezni, mert ezt a terméket a masszív tartóssága és pigmentáltsága miatt szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

selmeczireka

2020. február 27.

Sajnos az új színekben eléggé csalódtam, a permanent toupe kifejezetten használhatatlan, teszek alá alapot, mégis csúnyán és rögtön kopik, csíkoz és elmozdul, beül a ráncokba. Sőt pár óra után beton színe lesz, kifejezetten csúnya. Az új színek közül még megvan a front runner, de rajtam ez sem szép igazán (oké, ez nem a termék hibája), elmozdul és az árnyalat is más rajtam, mint a tégelyben (ez igen). Régiek közül megvan a rose gold, ez elég jól muzsikál, tényleg tartós és szép is. És a burgundi színű, metallic pomegranate, ez a legjobb mind állagban, mind tartósságban, mind pedig színben, ezt tényleg imádom. Az eternal gold is megvolt, de az őrült ronda volt rajtam, szóval attól azonnal megváltam.
Még egy próbát teszek szerintem a socialité színnel, mert az nagyon tetszik, de ha az sem lesz jó, akkor feladom és maradok a régieknél. Azért hozzáteszem, az újak közel sem annyira jók és tartósak mint a régi formulák. Szerintem.
Közepeske...jóindulattal, és kizárólag a gránátalma színű miatt pontoztam fel, mert az tényleg remek. Közel sem bírnak annyit, mint egy Chanel ombre premier..oké az elég drága high-end (bár itt is jutottam már hozzá), node az úgy ül a szemhéjon 10 órán át, csodásan visszaadva a színt, hogy öröm nézni. Ezért meg több szín esetében, valljuk be, 2500 Ft is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Serpentina

2020. február 22.

Infinite White árnyalatban van meg, ami egy gyönyörű hideg fehér ezüst fénnyel, - pont olyan, mint a frissen esett hó.
Jelenleg a kedvenc highlight színemként funkcionál. Szemöldök alá és belső szemzugba tökéletes, és nagyon tartós.
Nem tudok mondani róla semmi rosszat. Nem ül bele a ráncokba, elképesztő színe van, ahogy ráesik a fény.
Inkább apró, fémes szemcsék vannak benne, nem szemet bántóan szikrázó nagy csillámok, ami fantasztikus.
Van még pár szín, ami tetszik a szériából, így talán nem állok meg itt.
Ez főleg a sötétebb színekre vonatkozik, de az a jó benne, hogy egy mozgalmas hétköznapon villámgyorsan, - akár ujjal is - felviheted az egész szemhéjadra, és úgy néz ki, mintha órákon keresztül foglalkoztál volna a sminkeddel, - rendkívül egyszerű és praktikus a használata, így már csak ezért is megéri.
Jó nagy kiszerelés, így szerintem sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Van még pár szín, ami tetszik a szériából, így talán nem állok meg itt.
Jó nagy kiszerelés, így szerintem sokáig kitart majd.

Lina14

2020. február 9.

A bronz árnyalatot(On and on bronze) vettem meg mert így nyárra akartam tartós szemfestéket. Önmagában vastagon felkenve valóban bronz színe van. Vékonyan alapként használható és szépen tartja a szemhélyfestéket de valahogy a ceruzákat nem. Kicsit nehezen vehető föl a tégelyből de egy lapos ecsettel ez megoldható. Tartósságilag oké 4-6 órát kibír melegtől függően.
Update: megvettem a rózsaszín(Pink Gold) árnyalatot is. Nagyon csajos rózsás színe van, de inkább ezüstös/pezsgős fénye van, mint arany. Ez is hasonló paraméterekkel rendelkezik, alappal (Paese Eyeshadow Base) ki tudom tolni 8 órára a tartósságát, ésilyenkor önmagában használom, esetleg egy kis tusvonallal feldobom. Mindkettőnek nagyon örülök, nyáron biztos sokszor fognak előkerülni :)

Update 2: Az új kollekcióból megvettem 3 színt: Urbanite, taupe matt szín, Socialite: csiilámos rózsaarany ,Front runner: csillámos fehérarany
Sajnos ezek egyáltalán nem maradnak meg, nap felére csíkozódnak,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Sajnos ezek egyáltalán nem maradnak meg, nap felére csíkozódnak,

virumiru

2020. január 12.

régóta sminkelek már, de tény, hogy amikor piacra került még béna voltam. ennek a számlájára írtam, hogy a nagy hype ellenére nekem nem jött be. most pár évvel később és rengeteg gyakorlás után, gondoltam teszek egy újabb próbát, vettem egy feketét meg egy aranyat. de nem, még most is útálom:( annyira kemény, és nehezen eldolgozható, a sötét árnyalatok még foltosak is, örülök ha szemhéjpúderrel sikerül korrigálni. egyszerűen nem értem mi a gond, de számomra használhatatlan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

barbarabalog

2019. november 20.

A pink gold árnyalat van meg nekem, ami egy csodás fénylő rózsaszín árnyalat. Rengetegszer használom kombinálva valamilyen sötétebb lilás vagy mályvás árnyalattal, vagy csak magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.