Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték Eternal Gold
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Alsace
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/foxpost/posta
Ár: 1000 Ft. , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

mlexa

2021. január 13.

Egy rosegold árnyalat van meg, Glamour napokon vettem féláron. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Ecsettel nekem nehéz felvinni, így általában ujjal szoktam. Teszek alá alapot, azzal akár 14 órát is kibír mozdulatlanul. Anélkül nekem sajnos pár óra múlva összeáll, mivel olajos a szemhéjam. Néha kicsit foltosra sikerül, de ettől függetlenül szerintem jó termék. Következő alkalommal veszek még más árnyalatokban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

vikimaja

2020. december 23.

Az On & On Bronze nevű árnyalat van meg. Egy tömöttebb, kemény ecsettel szoktam felvinni és nagyon szépen végzi a dolgát. Nem szedi fel a szemhéjfestéket amit előtte felvittem, jó a pigmentáltsága és ad egy kis pluszt az egyszerű mindennapi sminkjeimhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

floracska6

2020. december 4.

Na ezzel lehetett szép füstös szemeket csinálni! A fekete árnyalatot használtam és annak ellenére, hogy minden nap a sminkem része volt, szerintem körülbelül 2 évig kitartott. Sajnos ezt az árnyalatot már nem lehet kapni így másik szemhéjfestéket kerestem de sajnos ilyen jót szinte lehetetlen találni (ilyen áron).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

bugeyes

2020. december 3.

Egyelőre csak a Socialite árnyalat van meg és nekem jobban bejött, mint a paint potok. Alapként és önmagában is nagyon jól teljesített. Amikor nincs időm, csak feltapogatom reggel a mozgó szemhéjamra és a nap végén is szép a fénye, nem igazán kopik meg, simán vállalható. Még tervezem további árnyalatok beszerzését is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

cattitude

2020. november 22.

a taupé árnyalatot vettem meg (nemtom mi a teljes neve), hát sajna csalódás ezért az árért. a szín szép, lehetne hangyabokányival világosabb, de ez már csak cukros cseresznye lenne a habostorta tetején, nem ezzel van a legnagyobb bajom. sajnos nagyon száraz a formula, nagyon nehéz szépen felvinni és eloszlatni, se ujjal, se ecsettel nem sikerül, foltos marad :( főleg azért vettem, hogy ha nincs időm/kedvem mondjuk egy meeting miatt komolyabban sminkelni, azért legyen valami, amit a jobb megjelenés érdekében fel tudok kenni, de sajna erre nem jön be, több ideig tart ezt a terméket rendesen eloszlatni a szemhéjamon, mint egy púdert. a tartóssága sem annyira jó, nem kopik le 2 óra alatt, de nem is bírja extrémen sokáig. a trend it up terméke, a tubusos-applikátoros folyékony szemhéjfesték jobban bejött és olcsóbb is. nem hinném, hogy vennék ebből bármilyen más árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Zituska77

2020. október 9.

Ebből a szériából a pink gold árnyalatot használom. Nem önmagában, hanem gyakorlatilag alapként. Önmagában is simán megállná amúgy helyét. Nem is kell alá bázis, egész nap bírja rajta egyéb porokkal, reggel 7-kor felteszem és este 20:30-kor úgy esek haza 2 óra izzadós edzés után, mintha most sminkeltem volna a szememet. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

bioglar

2020. szeptember 24.

Egyik barátnőm mesélt nekem erről, és persze, hogy akkor már ki kellett próbálnom. A színei nagyon szépek, nekem a kedvencem a Pink gold és tartós, ott marad a helyén. Én ujjal szoktam felvinni, azzal szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

csukaskittike

2020. szeptember 11.

Már nem is tudom megmondani hány tubussal fogyasztottam már el. Hihetetlenül szép színei vannak és nagyon jó használni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

VanillaBlossom

2020. szeptember 3.

Általában high end kozmetikumokat használok (magamon és másokon is), de volt valami leértékelés és annyira szép volt a rózsaszínes árnyalat, hogy úgy voltam vele, egye fene, megveszem!
Aztán jött az a keserédes öröm, hogy jééééé, ez a kis huncut sokkal jobb, mint a több ezer forintos MAC paint pot.
Az, hogy a szememen megmarad, az egy dolog. Az viszont, hogy olyan lett a kezem és nap végéig sem a kézmosások, sem a kézfertőtlenítések után nem jött le.... Óóóóóóh... Imádom!
Én nem kézzel viszem fel, lapos vagy blender ecset helyett pufi korrektor ecsetet használok. Nekem ez vált be hozzá a legjobban.
Egyébként alappal is jól működik, de alapként használva is remekül bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Egyébként alappal is jól működik, de alapként használva is remekül bevált!

DNM

2020. július 28.

Szép, tartós. Nem szeretem azokat a sminkeket, amihez csak a kezem használhatom - na ez ilyen, mégis megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.