Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 8.

Légiesen könnyed formula, a természetesen sugárzó arcpírért. A levegővel vert hab selyem-puha érzést biztosít arcbőrön, ráadásul ennek köszönhetően nem tömíti el pórusokat sem. Gazdagon pigmentált, így egész napon át tartós marad a pír.

Kiszerelés: 7 ml

titikutyus

2017. október 26.

Külföldön szereztem be ezt a pirosítót a 04-es árnyalatban, itthon még nem találkoztam vele a drogériákban, nem tudom, hogy lehet-e kapni. Ha valaki esetleg rábukkanna, feltétlenül tudom ajánlani azoknak, akik még viszonylag kezdők krémpirosítók terén, vagy csak egyszerűen nagyon kevés idejük van reggelente felpattintatni egy krémpirosítót az arcukra. A formula nagyon könnyed, krémes, gyorsan lehet vele dolgozni. A 04-es árnylat színe barackos, hamvas, egyszerűen elronthatatlan az applikáció, annyira természetes hatást kelt a bőrön. Ha más színekben is rábukkannék, habozás nélkül beszerezném őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

boczagica

2017. február 1.

Régóta meg van, de én nem pirosítónak használom, hanem a szemhéjra, vagy a szemoldok alá, mikor hasonló tónusú rúzst használok. Nagyon szép fénye van. Szépen eldolgozható. Üdeséget, fiatalos bájt kolcsonoz a viselőjének.
Illetve még annyi, hogy hideg tónusú ezért nem biztos hogy mindenkinek jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 1.

Illetve még annyi, hogy hideg tónusú ezért nem biztos hogy mindenkinek jól áll.

Nussh

2015. július 11.

Itt a zsibin vettem, de aztán el lett felejtve. Viszont most költözés után megtaláltam, és ezt használom már jónéhány hete. A nagy melegekben is remekül teljesített, teszik a színe, és bár kissé tartottam ettől a habos állagtól, kellemesen csalódtam. Tartós, nem okoz pattikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

mijszmajsz

2014. július 29.

Tartós és könnyü használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 29.

Tartós és könnyü használni!

ylexe

2013. december 23.

Nagyon szép, nagyon könnyű felvinni, csudajó, de nem túl tartós, ahhoz meg dràga...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

-Norcsi-

2013. július 2.

Nekem bronzosítóm van belőle. Tényleg nagyon könnyű hab állagú és a felvitele is pofon egyszerű. Telis tele van csillámokkal, úgyhogy óvatosan kell bánni vele. Nagyon tartós!!! Mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Akane

2013. február 16.

Volt ilyen pirosítóm, nagyon szép világos rózsaszínben, már elfogyott, és ami az alján maradt beleszáradt, de még azt is nagyon jól tudtam használni, szemfestékben is volt ilyen habosom, de én azt is pirosítónak használtam el. Kézzel szépen eldolgozható, ha még árulnák valahol, tuti vennék megint. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Niho

2012. február 13.

Szép kis pirosító.Nekem nem volt tartós a nap végére szinte eltűnt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Szép kis pirosító.Nekem nem volt tartós a nap végére szinte eltűnt...

nikolett

2012. január 16.

de, lehet kapni, mégpedig a rossmannban! én is szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

de, lehet kapni, mégpedig a rossmannban! én is szeretem:)

wishes

2011. október 6.

Imádom!! Könnyű használni, természetes és tartós. Kár, hogy itthoni drogériákban nem lehet kapni, nem is értem igazából az okát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.