Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csojte_billa, Módosítva: 2015. április 17.

Folyékony habállagú összetétele tökéletes fedést biztosít a bőr számára. Könnyedén eloszlik. Olajmentes, illatanyagmentes, bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt, nem tömíti el a pórusokat. Biztonságos az érzékeny bőr számára, megfelel minden bőrtípus számára.

redapple

2015. április 17.

Mielőtt BB krémet kezdtem volna használni, sokáig ilyenem volt. Púder nélkül használtam, jó elfedte a bőrhibákat. Könnyű felvinni, természetes hatást nyújt. A pumpás megoldás hátránya, hogy az aljában sok alapozó marad, amihez nem olyan egyszerű hozzájutni. Akkor amikor használtam meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

tikla

2015. január 30.

Jól fed, és nagyon szuper. A színe nagyon alkalmazkodik a bőrömhöz. A fedése egész nap tart. Én külföldön élek, itt nagyon népszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Ella

2014. május 16.

Kuponnal vettem, pont akkor fogyott el az alapozóm, így S.O.S. ez jött a képbe. Fawn árnyalat, de inkább csak jobb híján. A kínálatból ez volt a legvállalhatóbb, mert egyébként furcsa színei vannak (vagyis voltak, mert már kivonták). Nem kellett volna megvennem... Nagyon csúnya, természetellenes színe van (drogériás fényeknél ezt nem veszi észre az ember), cseppet sem idomul a bőröm eredeti árnyalatához. Sajnos rózsaszínes-barnás volt ez az árnyalat, míg nekem meleg árnyalatú a bőröm. Viselni is rossz, nagyon "nehéz", fedése egész jó, de sajnos maszkos és iszonyat gyorsan átfénylik. Még ha egy 800 Ft-os vacak lenne, de így... A fedése miatt kap kettest, de minden másban megbukott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

MissSz*

2014. március 18.

Jó a fedése,az állagát tekintve is rendben,szépen el lehet dolgozni. Tavasszal nagyon kellemes viset,nincs maszk hatás,nyáron én könnyebbre cserélem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Jaslen

2013. október 31.

Szépen fed, bár nem teljesen. Nagyon könnyen felvihető, jól eloszlatható a bőrön. Pár óra után kifényesedett a bőröm és csúszóssá vált, de lehet, hogy az alá használt alap miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

bogirepcsin

2013. szeptember 8.

ez volt az egyik legjobb alapozó amit eddig használtam. nekem nem tömítette el a pólusaimat, és az amúgy is pattanásos bőröm nem lett tőle csúnya, viszont eltüntette őket. nálam a zsírosabb bőrömön egy napot az iskolában simán kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

incifinci28

2013. augusztus 27.

nekem sem vállt be! felkenéskor egy darabig mattít, aztán kifényesedik a bőröm. nehéz az állaga, úgy érzem mindig, mint ha valami maszk lenne rajtam, pedig alig kenek fel. soha nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

bendee91

2013. június 3.

Alapjaraton nincs csunya borom..kicsit egyenletlen inkabb a borszinem, igy nekem ez az alapozo tokeletes volt. Kozepes fedesu, es szatenos finishe van, amit puderral fixalva matt lesz. Szep, egyenletes a vegeredmeny. Ha jol tudom mar megszunt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

cioccolata

2013. május 30.

Nagyon szerettem! Jól fed, könnyű egyenletesen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Nagyon szerettem! Jól fed, könnyű egyenletesen eloszlatni.

az etus

2013. május 24.

Tetszik ennek az alapozónak a hab állaga, illeszkedik a bőrszínhez, könnyű vele dolgozni és természetes a fedése. Egy problémám van vele: pár óra elteltével elég fényes lesz tőle az arcom, pedig én a száraz bőrűek táborába tartozom. El sem merem képzelni, milyen az, ha egy zsíros bőrű lány keni magára. Szerintem nem való minden bőrtípusra. ez a termék egy erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-9, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.