Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 17.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   30ml

Folyékony habállagú összetétele tökéletes fedést biztosít a bőr számára. Könnyedén eloszlik. Olajmentes, illatanyagmentes, bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt, nem tömíti el a pórusokat. Biztonságos az érzékeny bőr számára, megfelel minden bőrtípus számára.

Vicus

2019. december 4.

Furcsa színekben kapható, némelyik nagyon narancssárgás. Dewy a végeredmény, kombinált bőrre egyáltalán nem ajánlom. Száraz bőrre jó lehet, de nem hiszem, hogy túl tartós lenne úgy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

hzsvitamin

2018. április 1.

Az én tapasztalatom az, hogy rúzson kívül semmilyen smink terméket nem érdemes drágán venni. Évek óta ezt használom, az én bőrtípusomhoz hogy tökéletesen bevált, nagyon jól igazodik az arcomhoz. Nem szeretnék több pénzt költeni alapozóra, amikor teljesen elégedett vagyok ezzel. Próbáltam már Mac, Chanel, Clinique alapozókat és egyik sem vált be. Ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

balvenie

2018. március 20.

Nekem pici pattanások jelentek meg az arcomon tőle, és láthatóan eltömítette a pórusaimat. A száraz részeket viszont nem emelte ki. Télre abszolút nem volt a számomra alkalmas, orrtörlésnél könnyen lejött. Sajnos nekem nem bejövős, nem fogom újravenni, pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

eszty.3

2018. február 5.

a legjobb alapozo amit valaha probaltam. Tokeletesen fed, nem maszkosit, nem budos, es a nap vegen is szep egyenltesen takar. Kicsit zsiros a borom a T zonaban, de meg igy is megallta a helyet. Tobbe nem akarok mast hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

youdith

2018. január 9.

Sok blogger és netes vélemény alapján vettem meg, mivel a mostani divatos alapozók nagyon szárítanak, maszkosak és én egy vékony, üde alapozót szerettem volna. Tényleg nem szárít, de az első óvatos orrtörlésnél lejön fixáló púderrel is. Nekem a hidegben mindig folyik az orrom, úgyhogy azért szerettem volna, ha picit használhatóbb a tartóssága, mert állagra szereti a bőröm. De én olyan alapozót keresek ami vékonyan fed, nem kell, hogy matt legyen, de tartós viszonylag, egy munkaidő erejére akár. Ha valakinek van vízhiányos bőrre alapozó tippje, ami nem ül bele az apróbb ráncokba, kérem ossza meg velem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Katie

2017. május 16.

Megörököltem egy ismerősömtől, aki rossz színben vette meg. Eddig egyszer volt rajtam, és szuper jó. Az egyetlen bajom vele az, hogy lassan szárad, vagy nem is tudom. Hiába teszek fölé púdert, mégis eléggé ragad az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

g.brigitta

2017. február 1.

Hasonlóan az előttem szólóakhoz en is teljes mértekben meg vagyok elegedve vele.Eddig problémat okozott,hogy olyan alapozót találjak ami nem szárítja a bőröm,viszont ezek után ez a termék a tuti befutó!!! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

borbasemese

2016. július 10.

Többfélével is próbálkoztam már, de egyik sem volt olyan, mint ez az alapozó, nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Timeajam

2016. április 11.

Nálam kenterbe veri még a Loreal-t is. Hihetetlenül jó állagú, 1 perc alatt szépen el lehet oszlatni, én ecsettel csinálom. Friss, üde, fiatalos arcbőr lesz tőle, nem szárit, nem zsirosit, nem maszk hatású. Alapozóval még sosem voltam, h újra megvenném, de ezen elgondolkodom. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

albo

2016. március 19.

Legjobb alapozo, amit valaha hasznaltam. Elottem szolo velemenyet erositem, konnyu felvinni es eloszlatni. Szaraz boromre nagyon megfelel, egeszsegesnek hat tole az arcborom, nem fenylik es egesz nap helyen marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-9, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.