Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Tökéletes fedésű, selymes finisű alapozó

5 árnyalatban kapható

steffy

2017. november 15.

Nyáron használtam a kombinált bőrőmre, nekem tetszett, de azért jól alá kell hidratálni, mert tud szárítani. Jó fedése és finise van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

luccsoka2

2017. január 24.

Nyáron nekem a legtökéletesebb!Kevesebb a patti akkor az arcomon és gyönyörűen fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

fridaylover

2016. március 6.

Egy youtube tesztelős videóban láttam meg, és ott annyira meggyőző volt, hogy amikor Angliában jártam, rögtön beszereztem. Az enyém már Flawless Nude néven fut, nem tudom, hogy teljesen azonos-e.
Az eddigi legjobb alapozóm, azóta már többször újrarendeltem (a Feelunique-ról épp tegnap, 3-at, 2 áráért, így darabja 2400 Ft-ra jött ki, szállítással együtt). Nagyon híg, folyós állaga van, de hamar bele lehet jönni a használatába. A bőrön szinte azonnal púderes lesz, és rögtön selymessé teszi az arcom. Egész nap matt hatást ad, nem fényesedik át, simán elindulhatok púder nélkül is dolgozni. Tényleg csúcs! A szárító hatását nem érzem, de nekem zsírosabb a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

LolaDobrev

2016. január 8.

Imádom,egyik favorit alapozóm! Folyékonyabb a társainál..de én keverni szoktam több színből és így egész napra perfekt az arcom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

csibe

2015. szeptember 25.

Jaj, de szeretem! Tény, hogy száraz bőrűek inkább más alapozóval kísérletezgessenek, de az én kombinált, néha zsíros, néha száraz bőrömnek tökéletesen megfelel. Nagyon könnyű felkenni (beauty blenderrel dolgozok), gyorsan beszívódik és abszolút nem érzem, hogy lenne rajtam valami, aminek egyébként nagyon örülök, mert eddig pont azért nem használtam semmifajta alapozót, mert az összes általam kipróbáltnak maszk hatása volt és mínusz időn belül átfényesedtek. Nagyon tartós, még egy izzasztó edzés után is ugyanolyan matt, mint amikor felkentem. Szokásom mindig púderrel fixálni, de ha nála ezt esetleg elfelejteném, akkor sem lenne olyan nagy probléma. Az egyetlen, hátrányának nem nevezem, inkább furcsasága az adagolófeje, amit amúgy nem nagyon csípek, mert vagy nincs rajta elég alapozó és akkor nem csöppen le, vagy pedig túl sok van és akkor öltözhetek is át, mert mindenhova csepeg. De lehet még csak én vagyok tapasztalatlan vele. Egyedül a színe miatt nem venném újra, nekem a 40-es van meg, enyhén rózsaszínes árnyalat, ami egy kicsit elüt az én sárgás tónusú bőrömtől. Egyénként 5* :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Regi84

2015. június 27.

Nekem nagyon tetszik ez az alapozó. Bipaban vettem 10 euroért, szóval az ára nem vészes... Igaz 20 ml de a Bourjois alapozóm 5100 forint, ami 30 ml de drágább. Nyárra kerestem egy matt, tartós, sötét alapozót. Nem szeretem amikor az arcom a testemnél kb 20 árnyalattal világosabb, úgyhogy sötétebb alapozóval tudom becsalni, hogy kb egységesen nézzen ki. A 48as sun beige árnyalat most kb passzol is. Könnyű eldolgozni, a fedése kb közepes, de nyárra elég bőven, tartós, de gyorsan szárad, úgyhogy elég hamar el kell dolgozni. Mindig nem ezt használnám, de arra amit most kerestem pont jó, úgyhogy elégedett vagyok. Az alkohol tenyleg nem kéne bele, de azért lehet ezt használni mértékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

pindakaas

2015. április 29.

(csak egy visszafogott vélemény, mert egy picike reklám-tesztert kaptam egy magazin mellé, egy használat meg nem is igazán használat :P )
Munka után kentem fel korrigálás gyanánt, nagyon szép volt a fedése, olyan pont jó, a színe természetes, kis finom púderes hatása van, tapintásra sem rossz, de eléggé szárított... Igazából kedvem lett megvenni következő alapozónak, jól aláhidratálni, stb...ha több tapasztalatom lesz vele, megosztom azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.